Karaganda – Liberec 1:1 (po pr.) | Ventspils – Molde 1:1 (kon.) | Salzburg – Dudelange 4:3 (kon.)
Shmona – Žilina 2:0 (kon.) | Ekranas – Shamrock 2:1 (kon.) | FC Zestafoni – Neftçi Baku 2:2 (kon.)
Tiraspol – Ulysses 1:0 (kon.) | Bazilej – Flora 3:0 (kon.) | Debrecín – Skenderbeu 3:0 (kon.)
Partizan – Valletta 3:1 (kon.) | Željezničar Sarajevo – Maribor 1:2 (kon.) | Reykjavík – Helsinki 1:2 (kon.)
Sheriff Tiraspol
1:0 (0:0)
FC Ulysses
cz Utorok 24.07.2012, 19:00Liga majstrov (predkolá)

90+2
    Poslední střídání zápasu. Pešiče nahrazuje Dima.

90+1
    Tak ještě v závěru jedna velká šance Tiraspolu. Balima vběhl drze do šestnáctky, ale na výborně chytajícího Hovhannisjan nevyzrál.

90
    Hlavní rozhodčí Glodjovič ve druhé půli přidá 3 minuty nad rámec normální hrací doby.

84
    Hosté naposledy střídají. Do hry zasáhne Machkaljan, naopak hřiště opouští Aragoney.

82
    Standartka pro Arménce. K míči se postavil Aragoney a pořádně vystrašil Stojanova, který musel vůbec poprvé v utkání zasahovat!

81
    Podruhé střídá také Jerevan. Na posledních deset minut nastoupí Hakhnazarjan, který tak nahradí Simonjana.

77
    Velká šance Šeriffu. Už to mohlo být 2:0, ale to by dnes muselo při Dedovovi stát větší štěstí. Hovhannisjan jeho šikovnou střelu kryje výborným zákrokem.

76
    Přichází další střídání na straně domácích. Gheorhjev opouští hrací plochu, místo něj přichází Balima.

69
    Střídající Rouamba si vysloužil od hlavního sudího žlutou kartu po faulu na Sahakjana.

66
    Šeriff Tiraspol právě vstřelil branku!
    Tak jsme se přece jen branky dočkali! K penaltovému puntíku se postavil kapitán MIRAL SAMARDŽIČ a zamířil naprosto přesně. Hovhannisjan byl bez šance. Šeriff tak vede 1:0 a Ulysses nyní musí k postupu vstřelit dvě branky.

65
    Ugrekelidze v šestnáctce fauluje Pešiče a hlavní rozhodčí neváhá ani vteřinu. Penalta pro Šeriff!

64
    Poprvé střídají také Arménci. Kapitána Grigorjana nahrazuje Balabekyan.

62
    Kapitán David Grigorjan si pomáhá faulem na Samardžiče a hlavní arbitr vytahuje další žlutý kartónek.

59
    Tiraspol poprvé střídá. Ze hřiště odchází Stojanovič, nahrazuje jej Rouamba.

55
    Srbský arbitr nakonec vytahuje i kartu. Hříšníkem je Gheorghjev.

45
    Hlavní rozhodčí nastaví tradiční 1 minutu.

42
    Velká šance pro domácí celek k otevření skóre. Dedov měl mnoho prostoru a času, a tak se rozhodl pro střelu. Proti skórování byla opět až tyč Hovhannisjanovy branky.

31
    Poprvé musí pan Glodjovič sáhnout do kapsy pro žlutou kartu. Tu vidí hostující Sahakjan po faulu na Apatiče.

22
    Tak to byla první vážnější šance zápasu! K míči se dostal Marjanovič, napřáhl zhruba ze vzdálenosti dvaceti metrů, ale trefil pouze tyč.