Karaganda – Liberec 1:1 (po pr.) | Ventspils – Molde 1:1 (kon.) | Salzburg – Dudelange 4:3 (kon.)
Shmona – Žilina 2:0 (kon.) | Ekranas – Shamrock 2:1 (kon.) | FC Zestafoni – Neftçi Baku 2:2 (kon.)
Tiraspol – Ulysses 1:0 (kon.) | Bazilej – Flora 3:0 (kon.) | Debrecín – Skenderbeu 3:0 (kon.)
Partizan – Valletta 3:1 (kon.) | Željezničar Sarajevo – Maribor 1:2 (kon.) | Reykjavík – Helsinki 1:2 (kon.)
FK Ventspils
1:1 (1:1)
Molde FK
cz Utorok 24.07.2012, 17:30 • Ventspils Olimpiskais Centrs • Liga majstrov (predkolá)

Utkání skončilo nerozhodně 1:1. První vzájemný duel vyhrálo jasně Moldo 3:0 a postupuje tak do 3. předkola Ligy mistrů. Nutno říci, že zaslouženě. V dnešním domácím zápase se Ventspils snažil, ale většina jeho akcí skončila před pokutovým územím norského týmu, který výborně bránil. Molde navíc neproměnilo pokutový kop. To je z mé strany vše a těším se zase někdy u onlajnů. Hezký večer. (19:19:46)

92
    A další, v pořadí už sedmý.

92
    Rohový kop pro hostující Molde.

91
    u míče jsou domácí, kteří se stále snaží vstřelit rozhodující branku.

90
    Rohový kop i pro domácí borce.

89
    Ale ani z tohoto rohového kopu nic nebylo. U míče jsou domácí.

89
    Roh pro Molde.

88
    U míče jsou hosté, kteří nikam nepospíchají.

87
    Ventspils se stále tlačí dopředu, ale hostující obrana je pozorná.

86
    Domácí Saito byl v ofsajdu.

85
    Na hřišti se neděje nic vážného a utkání se spíše jen dohrává. Aktivnější jsou ale domácí, kteří by chtěli toto utkání vyhrát. Jejich útoky ale končí před velkým vápnem Molde.

84
    Rohový kop pro domácí.

83
    Žlutou kartu uviděl hostující Camara.

82
    Ventspils se opět tlačí dopředu, povede se domácím vstřelit ještě jednu branku a alespoň vyhrát toto utkání?

81
    Hraje se uprostřed hřiště. Hosté pozorně brání a domácímu celku nic nedovolují.

80
    Míč mají u nohy stále domácí hráči, ale nedaří se jim dostat do vápna Molde.

79
    Domácí hráči nyní svého soupeře tlačí a chtějí vstřelit vítěznou branku.

78
    Domácí zahrávali další rohový kop. Ten zahrál Kurakins, ale ani po jeho centru branka nepadla.

77
    Roh zahrál Kozlovs, ale nic z něho nebylo.

77
    Roh i pro domácí celek. Druhý v tomto zápase.

76
    Ke střele se dostal nový muž na trávníku Camara, ale jeho pokus domácí branku neohrozil.

76
    Hosté boudu zahrávat rohový kop.

75
    Žlutou kartu uviděl domácí Timofejevs.

74
    Další střídání Molde. Dohrál Eikrem a přišel Camara.

73
    Nyní se na hřišti nic zajímavého neděje a hra je často přerušována.

71
    A hosté opět střádají. Odešel Angan a zahraje si Dantas.

71
    K penaltě se postavil Magnus Eikrem, ale jeho střelu domácí brankář Uvarenko chytá!

70
    Za penaltový zákrok vyfasoval žlutou kartu domácí Smirnovs.

70
    Molde bude zahrávat pokutový kop!

69
    Roh zahrál opět aktivní Eikrem, ale ani tento centr nebyl přesný.

69
    Rohový kop pro Molde.

68
    Hosté nyní nepůjčují míč domácím hráčům, kterým velmi rychle utíká čas.

67
    I tentokrát však jejich snažení rychle skončilo.

66
    U míče jsou domácí a snaží se opět něco vymyslet na půlce soupeře.

65
    Hraje se stále uprostřed hřiště.

64
    U míče jsou hráči Molde, kteří stále diktují tempo hry a o postupujícím už je zřejmě rozhodnuto. Nebo se pokusí domácí o zázrak?

63
    Překvapit domácího brankáře se pokusil svojí střelou Tripic, ale jeho pokus nebyl přesný.

62
    Domácímu celku se stále nedaří ohrozit branku soupeře.

60
    Hosté poprvé v dnešním zápase střídají. Ze hřiště odešel Mostrom a zahraje si Tripic.

59
    Ke střele se dostal hostující Angan, ale ani jeho pokus Uvarenka neohrozil.

58
    Ani jednomu týmu se nedaří dostat do šance. To vyhovuje samozřejmě hostům, kteří mají nahráno.

57
    Teď už se dopředu ženou domácí borci, kteří by potřeboval nutně vstřelit branku.

56
    Stále mají míč na svých kopačkách hráči Molde.

55
    Hosté rozjíždějí další útočnou akci.

54
    Slušný přímý volný kop pro domácí po faulu na Gilmanova. K míči se postavil Kurakins, ale jeho střela neohrozila branku Molde.

53
    Vystřelil hostující Chima, ale jeho pokus Uvarenko chytá a drží tak svůj tým ve hře. Domácím se ale čas rychle krátí.

52
    Domácí se tlačí před branku soupeře, ale šance stále nepřichází.

51
    A další střelecký pokus si na své konto připsal domácí Paulius, ale ani jeho rána nebyla přesná.

50
    Ke střele se odhodlal hostující Chima, ale jeho pokus skončil mimo branku Uvarenka.

49
    Stále se hraje převážně uprostřed hrací plochy.

48
    Hosté se snaží vstřelit druhou branku, ale domácí obrana zatím odolává.

47
    Míč mají na kopačkách stále hráči Molde.

46
    Hosté se od úvodních minut druhého poločasu tlačí před branku domácích.

46

Prvním poločase jsme viděli vyrovnané utkání. Domácí poslal do vedení z přímého kopu Antons Kurakins. Hosté ale vyrovnali zhruba osm minut před koncem prvního poločasu, kdy se prosadil Magnus Eikrem. Domácí to budou mít ve druhém poločase velmi těžké, protože Molde si stále hlídá náskok z prvního utkání, které vyhrál norský tým 3:0. Druhý poločas začne přibližně v 18.30 hodin.

45
    Střela domácího hráče skončila mimo.

44
    Domácí Kozlovs byl opět v ofsajdu.

43
    Míč mají nyní hosté a nikam nepospíchají. Do konce poločasu už moc času nezbývá a nerozhodný výsledek jim samozřejmě vyhovuje.

42
    Domácí se snaží vstřelit vedoucí branku ještě v prvním poločase, ale jejich útoky končí před velkým vápnem Molde.

41
    Angan vystřelil na domácí branku, ale Uvarenko chytá.

40
    Ten zahrál Magnus Eikrem, ale svým centrem nenašel žádného spoluhráče.

40
    Roh pro hostující hráče.

39
    Domácí Kozlovs byl podle rozhodčího v ofsajdu.

38
    Hosté teď na hřišti dominují a domácí se pouze brání.

37
    Molde právě vstřelilo branku!
    A je vyrovnáno. Za hosty se prosadil MAGNUS EIKREM a stav utkání je tedy 1:1. Domácí to budou mít nyní velmi těžké.

35
    Domácí borci ovšem nic nevymysleli a jejich snažení skončilo před velkým vápnem Molde.

34
    Nyní mají míč na svých kopačkách domácí a vymýšlejí další akci.

33
    Hosté kombinují na své polovině.

32
    Hraje se opět hlavně uprostřed hřiště. Ani jeden tým nechce udělat zbytečnou chybu.

31
    Domácí Saito byl podle pomezního rozhodčího v ofsajdové pozici.

30
    Hosté se po inkasované brance probrali a jsou lepším celkem. Se střelou Angana si poradil brankář Uvarenko.

29
    Na polovině domácích nyní kombinovali hráči Molde, ale jejich útok skončil před velkým vápnem.

28
    Ten zahrál Daniils Kozlovs, ale nic z něho nebylo. U míče jsou nyní hosté.

27
    Domácí hráči budou zahrávat rohový kop.

25
    Ventspils vstřelil úvodní branku vůbec ze svojí první střely. Hosté mají stále nahráno z prvního zápasu, který na svém hřišti vyhráli 3:0. Podaří se lotyšskému celku smazat tento náskok?

24
    Domácí borce úvodní branka výrazně nabudila a nyní jsou lepším celkem.

23
    Ventspils právě vstřelilo branku!
    A domácí fanoušci se radují. Z přímého volného kopu posílá Ventspils do vedení ANTONS KURAKINS.

21
    Hostující Eikrem je ošetřován a nehraje se.

20
    Míč stále drží hosté z Norska.

19
    Domácí se hnali do útoku, ke střele se dostal Kozlovs, ale i jeho pokus končí vedle branky Molde.

18
    Ten rozehrál Eikrem, ale jeho centr do vápna chytil Uvarenko.

18
    Molde bude zahrávat první rohový kop v tomto utkání.

17
    Hostující Stamnestro byl nachytán v ofsajdu.

16
    Hosté mají nahráno z prvního zápasu a nikam příliš nepospíchají. Domácí hráči se snaží, ale zatím jejich útoky končí před vápnem Molde.

15
    K tomu se postavil Eikrem, ale i jeho projektil skončil vedle branky. Diváci tedy stále čekají na první střelu na branku.

14
    Domácí Smirnovs fauloval a hosté zahrávají přímý volný kop z dobré pozice.

12
    Domácí teď kombinují a snaží se dostat do vápna Molde, to se jim ovšem stále nedaří. Hostující obrana je zatím velmi pozorná.

11
    Hosté diktují tempo hry a mají míč ve své moci.

10
    Stamnestro se pokusil ohrozit domácí branku, ale i jeho pokus skončil mimo tři tyče.

9
    Míč mají na kopačkách hosté.

8
    Hra se přelévá ze strany na stranu a diváci stále čekají na první vážnější příležitost.

6
    Hostující Angan byl v ofsajdu.

5
    Domácí se stále zkouší protlačit před branku Molde, ale jejich útoky končí ještě před velkým vápnem.

4
    Hraje se převážně uprostřed hřiště, nic zajímavého se zatím neděje.

3
    Dopředu se poprvé tlačili i domácí hráči, ale jejich snažení skončilo před velkým vápnem Molde.

2
    U míče jsou stále hostující hráči, kteří zatím diktují tempo hry.

1
    Hostující Chima zahrával volný přímý kop, ale jeho střela neohrozila domácí branku.

1

Hráči jsou po rozcvičce a utkání začne přibližně za 15 minut.

Náhradníci:

FK Ventspils: Melničenko, Barinovs, Hščanovičs, Verdinš, Zatkins, Agoh, Hohlovs

Molde FK: Dantas, Camara, Soderberg, Simonsen, Tripic

FK Ventspils: Uvarenko - Kurakins, Smirnovs "C", Timofejevs, Badyautdinov, Gilmanov, Paulius, Turkovs, Kozlovs, Martinez, Saito

Molde FK: Bugge Pettersen - Vatshaug, Hovland, Linnes, Rindaroy, D.Hestad "C", Eikrem, Stamnestro, Mostrom, Angan, Chima

Rozhodčí: Szymon Marciniak - Pawel Sokolnicki, Tomasz Listkiewicz.

Přeji krásný den všem fotbalovým fanouškům. Dnes je na programu odvetné utkání 2. předkola Ligy mistrů a my budeme sledovat utkání mezi lotyšským FK Ventspils a norským Molde. První zápas vyhrál jasně norský tým, který na svém hřišti zvítězil 3:0. Domácí borci to tedy nebudou mít vůbec lehké a pokud chtějí postoupit, tak musí útočit od prvních minut. Míč je ale kulatý a stát se může cokoliv, takže uvidíme, kdo se bude nakonec radovat z postupu do třetího předkola, ve kterém se utká s postupujícím ze zápasu Basilej - Flora Tallinn.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:30.