Prešov – Senica 2:0 (kon.) | Košice – Slovan Bratislava 1:0 (kon.)
MFK Košice
1:0 (0:0)
ŠK Slovan Bratislava
Nedeľa 22.07.2012, 17:30 • MFK Košice • Niké liga

Rozhodca ukončil druhý polčas. O jediný gól zápasu sa postaral Dávid Škutka, ktorý "rybyčkou" prekonal bezradného Matúša Putnockého. Hralo sa pomerne agresivne, hlavne v druhej časti polčasu. Padalo veľa žltých kariet a hostia sa vôbec nevedeli dostať pred Tofiloskeho bránu. Domáci teda zaslúžene vyhrali a postarali sa dôležitú výhru proti silnému súperovi. Ďakujem za pozornosť a prajem vám príjemný zvyšok dnešného večera. (19:22:27)

90+3
    Putnocký sa snažil založiť rýchly protiútok, lopty sa však rýchlo ujímajú domáci hráči a už ju držia na svojich kopačkách.

90+1
    Duda je na trávniku len pár sekúnd a už bol potrestaný žltou kartou.

90
    Nadstavený čas v druhom polčase 3 minúty.

89
    Posledné striedanie v zápase. Karaša nahradil nový hráč Duda.

87
    Lester Peltier zahodil veľkú šancu a z prvej volejom netrafil presne loptu, ktorá nakoniec končí len za postrannou čiarou.

86
    Slovan so snahou o vyrovnanie, domáci však veľmi pozorne bránia a hostia sa nevedia vôbec dostať ku Tofiloskimu.

84
    Kamil Karaš zahodil obrovskú príležitosť, keď z veľkého vápna nikým neatakovaný trestuhodne prestrelil Putnockého bránu.

82
    Posledné striedanie v tíme hostí. Z ihriska odišiel Kamil Kopúnek a nahradil ho Ákos Szarka.

80
    Košice dali gól!
    Gál Andrézly si krásne potiahol loptu po ľavej strane a Nicolas Gorosito mu už nestíhal. Poslal výborný a presný center na DÁVIDA ŠKUTKU, pred ktorým nestihol zasiahnuť Dávid Hudák a tak sa domáci ujímajú vedenia.

79
    Na ihrisku sa začalo hrať naozaj o dosť agresívnejšie, čo je dosť smutné a rozhodca vyťahuje jednu kartu za druhou.

78
    Kristián Kolčák bol za tvrdý zákrok zozadu potrestaný žltou kartou.

76
    Nicolas Gorosito potrestaný žltou kartou za tvrdý faul na košického hráča.

75
    Veľmi búrlivý tréner domácich Ján Kozák opúšťa svoj priestor a jeho asistenti mu zabraňujú konzultácii s rozhodcom.

73
    Lester Peltier sa dostal k centrovanej lopte v pokutovom území a pomedzi nohy Petra Kavku ohrozil domáceho brankára, ten si však s loptou poradil.

72
    Oba tímy začali hrať podstatne agresívnejšie. Videli sme už po dvoch striedaniach na oboch stranách, uvidíme, čo sa nám ešte zmení za posledných dvadsať minút.

71
    Novému hráčovi Gálovi Andrézlymu stačili len 4 minúty na ihrisku na to, aby dostal žltú kartu.

70
    Dávid Škutka sa dostal k presnému centru z ľavej strany a hlavou tesne minul bránu. Putnocký nemusel zasahovať.

69
    Erik Grendel potrestaný žltou kartou za faul na Kamila Kuzmu.

67
    Dvojité striedanie domácich. Z ihriska odchádzajú Juraj Hovančík a Uroš Matič. Nahrádzajú ich Bukata a Gál Andrézly.

65
    Ďalší hráč zostáva ležať na zemi, tentokrát je to Erik Grendel a rozhodca musí na krátku chvíľu hru opäť prerušiť.

63
    Boris Sekulić potrestaný žltou kartou za faul na Juraja Halenára.

62
    Druhé striedanie hostí. Z ihriska odchádza Filip Hlohovský a nahradil ho Kristián Kolčák.

60
    Najnovší hráč na ihrisku Juraj Halenár prihráva Peltierovi a ten ešte chcel nájsť Milinkoviča, no ten si nenabehol do vhodnej pozície.

58
    Netradičná situácia v Košiciach. Na trávniku sa objavil domáci fanúšik pod vplyvom alkoholu a domáca bezpečnostná služba ho bez problémov odviedla preč z ihriska.

56
    Lukšíkov jemný center mierený na Juraja Halenára odpratala domáca obrana do bezpečia. Slovan zostáva pri lopte.

54
    Dávid Škutka sa po centri z pravej strany dostal k lopte a hlavou len tesne minul Putnockého bránu, ten si už môže vydýchnuť.

53
    Pripomínam, že dnes sa hrá ešte jedno corgoň ligové stretnutie a to medzi Prešovom a Senicou, kde sa domáci práve ujali vedenia po góle Dávida Gubu.

51
    Prvým potrestaným hráčom je hosťujúci Lukáš Pauschek, ktorý dostal žltú kartu.

51
    Marko Milinkovič sa pri rozohrávke pošmykol a tak jeho center bol nepresný a skončil len pri jednom z domácich hráčov.

50
    Viazanko po narážačke s Kuzmom našiel centrom len rukavice Matúša Putnockého.

49
    Uroš Matič bol poslaný na zem Markom Milinkovičom a rozhodca prerušuje hru, medzitým sa už na ihrisko vrátil Ostojić.

47
    Ivan Ostojić zostáva ležať v pokutovom území a pribiehajú k nemu tímový lekári. Následne domáci hráč odnesený za postrannú čiaru.

46
    Hostia cez polčas prestriedali. Z ihriska odišiel Juraj Piroska a nahradil ho Juraj Halenár.

46
    Začal druhý polčas.

V prvom polčase sme neboli svedkami žiadneho gólu. Domáci sú pri lopte častejšie a väčšinu času obliehali pokutové územie "belasých". O väčšie šance sa postarali za domácich krásnou strelou Škutka a za hostí Peltier a Grendel. Hrá sa zatiaľ bez kariet a v miernom tempe. Druhý polčas začne približne o 18:30.

Prvý polčas skončil.

44
    Marko Milinkovič chcel založiť akciu svojho tímu, namiesto toho však bol o loptu obraný domácou obranou.

42
    Center Uroša Matiča poslal obranca Slovana Lukáš Pauschek ku svojmu brankárovi Putnockému.

41
    Po "období sucha" sme boli svedkami dvoch väčších šancí na oboch stranách, inak nám zatiaľ nič vážnejšie tento polčas nepriniesol. Domáci sú však oveľa aktívnejší a obliehajú pokutové územie "belasých".

40
    Filip Hlohovský našiel nabiehajúceho Erika Grendela, ten vypálil z otočky a len tesne minul domácu bránu.

37
    Uroš Matiča posiela loptu na prednú tyč brány hostí. Dávid Hudák v poslednej chvíli zabránil, aby sa lopta dostala k nabiehajúcemu domácemu útočníkovi. Lopta končí pri rohovej zástavke.

35
    Škutka krásnym centrom našiel Kamila Karaša, ktorý bol vo veľkej šanci tiesnený Nicolasom Gorositom, ten nakoniec loptu získal pre svoj tím.

34
    Milinkovičov center z priameho kopu našiel Erika Grendela, jeho strieľaný center skončil u Tofiloskeho.

33
    Lester Peltier oklamal dvoch domácich obrancov a centrom chcel nájsť v pokutovom území Filipa Hlohovského. Boris Sekulić v poslednej chvíli odhlavičkoval loptu za postrannú čiaru.

31
    Juraj Hovančik pekne narazil Dávidovi Škutkovi, ktorý krásnou strelou natiahol Matúša Putnockého, ten vyrazil tvrdú loptu na roh.

30
    V Košiaciah môžeme vidieť veľmi nudný futbal bez šancí. Ďalšia nepresná košická lopta skončila len pri brankárovi Slovanu.

27
    Ďalší center Kamila Kuzmu zo štandardne situácie. Ani jedna lopta však nenašla hráča Košíc a obrane Slovanu sa vždy podarí odhlavičkovať.

25
    Kamil Kuzma si pekne nabehol po ľavej strane a skúšal centrom nájsť Dávida Škutku v pokutovom území. Obe obrany však zatiaľ bez chybne.

23
    Peter Šinglár teraz pekne "okabátil" v súboji dvoch kapitánov Marka Milinkoviča, ktorý sa len zbytočne prebehol.

21
    Matič v súboji faulovaný Pauschekom. Kuzmov následný center neohrozil bránu hostí.

20
    Prízemná strela Marka Milinkoviča asi z 30 metrov letela pár centimetrov vedľa ľavej tyče Tofiloskeho brány. Strela však nemala dostatočnú razanciu a domáci brankár by si s ňou poradil.

18
    Filip Hlohovský pri ďalšom rohovom kope, tentokrát našiel v strede pokutového územia Nicolasa Gorosita, ktorý slabou strelou neprekvapil domáceho brankára.

17
    Kamil Kuzma dlhým pasom našiel Miroslava Viazanka, ktorý nemal dostatok priestoru na odcentrovanie a našiel len brankára Putnockého.

16
    Marko Milinkovič si ako správny kapitán potiahol loptu stredom ihriska, našiel zabiehajúceho Pauscheka, no ten z prvej nepresne nacentroval do pokutového územia.

14
    Prvý rohový kop zápasu zahral Filip Hlohovský. Jeho center letel na prednú tyč, kde si pekne nabehol Lester Peltier a hlavou tesne minul domácu bránu.

12
    Prvá strela v zápase. Filip Lukšík skúšal nacentrovať na Filipa Hlohovského, lopta sa však odrazila ku kapitánovi hostí, ktorí strelou spoza šestnástky netrafil bránu.

11
    V úvodných minútach sme zatiaľ nevideli žiadnu vážnejšiu šancu. Hraje sa zatiaľ pomerne dosť opatrne, domáci sú viac aktívnejší.

10
    Prvý vážnejší faul, dopustil sa ho Kamil Kopúnek. Kuzma sa postavil k rozohraniu priameho, jeho lopta končí len pri pozornom brankárovi hostí - Potnockom.

8
    Karaš nepresnou rozohrávkou založil protiútok Slovanu. Marko Milinkovič si potiahol loptu až z vlastnej polovice, skúsil nájsť Lestera Peltiera, ale ten už stál v ofsajde.

6
    Peltier vyšiel zo súboja s Viazankom horšie a vhadzovania sa ujme hráč domáceho tímu.

5
    Boris Sekulić si pekne hodil loptu medzi dvoch brániacich Slovanistov a predral sa až do šestnástky. Bol však poslaný k zemi, ale rozhodca nepíska pokutový kop. V hre sa pokračuje.

3
    Prvý faul na Juraja Pirosku na polovičke Košíc. Rozhodca prisudzuje loptu domácim.

1
    Úvodný výkop prvého polčasu obstarali domáci hráči. Po pár sekundách sa však lopty zmocnili hostia z Bratislavy.