Flora – Bazilej 0:2 (kon.) | Liberec – Karaganda 1:0 (kon.) | Žilina – Shmona 1:0 (kon.)
New Saints – Helsingborg 0:0 (kon.) | Valletta – Partizan 1:4 (kon.) | Shamrock – Ekranas 0:0 (kon.)
The New Saints
0:0 (0:0)
Helsingborgs IF
cz Utorok 17.07.2012, 20:15Liga majstrov (predkolá)

Je tu konec zápasu, který přinesl remízu 0:0. Příliš fotbalových šancí jsme neviděli a před odvetou tak mají oba celky k postupu stále stejně daleko. (22:05:36)

90+3
    Domácí Ward se nyní ještě ocitl v ofsajdovém postavení.

90+3
    Poslední minuta se odehrává na polovině hřiště.

90+2
    Domácí to zkoušeli rychlým protiútokem po pravé straně. Místo šance ale o balon přišli a po taktickém faulu ještě na polovině hostů dostává žlutou kartu Finley.

90+1
    Nastavovat se budou tři minuty.

90
    Je za námi poslední minuta druhého poločasu, ještě přijde na řadu krátké nastavení.

89
    Domácí naposledy střídají. Odešel Draper a nastupuje Ward.

87
    Nyní se hra několikrát přerušila kvůli faulům v okolí půlící čáry, odtud ani jeden tým určitě nezahrozí.

86
    Domácí tým střídá. Odešel Chris Jones a zahraje si Ruscoe.

85
    Hosté následně kopali Edmanem rohový kop, ani tentokrát ale tato standardka ke změně skóre nevedla.

84
    A další střela, tentokrát z kopačky Finnbogasona. Nyní už musel brankář Harrison zasahovat.

83
    Hosté jsou nyní aktivní, další střela Mahlangua byla ale zblokovaná a Harrison zasahovat nemusel.

81
    Ke střele se dostal hostující Nordmark, jeho střelecký pokus ale mířil mimo.

79
    Hosté střídají. Odešel Sorum a nastupuje Sundin.

77
    Po faulu Chrise Jonese na Nordmarka budou z půlící čáry rozehrávat hosté.

75
    Hra postrádá tempo, ani jedno z mužstev není schopné svého soupeře nějak překvapit.

73
    Edman se dostal k zahrávání rohového kopu, ani tentokrát z toho ale šance pro hostující tým nebyla.

71
    Dvacet minut před koncem zápasu je stav stále nerozhodný 0:0. Zatím to nevypadá, že by měl jeden či druhý tým vstřelit branku.