Plzeň – S. Moskva 1:2 (kon.) | Chomutov – Sparta Praha 0:1 (kon.) | Č. Budějovice – Ingolstadt 0:2 (kon.)
Bohemians – Znojmo 5:1 (kon.)
SK Dynamo Č. Budějovice
0:2 (0:0)
FC Ingolstadt 04
cz Štvrtok 12.07.2012, 17:00 • Altenfelden • Prípravný zápas

Utkání skončilo. Jihočeši byli Ingolstadtu dobrým soupeřem, ale své šance neproměnili. Zejména ve druhé půli mělo Dynamo navrch. To je ode mne pro dnešek vše, hezký zbytek večera. (18:47:40)

90
    Blíží se konec dnešního střetnutí, Ingolstadt dnes zvítězí.

88
    V posledních chvílích se hraje ve středu hřiště a oba celky jsou si vědomy aktuálního stavu a času.

86
    Ofenzivní akci Českých Budějovic zastavil rozhodčí na pomezí svým zvednutým praporkem.

84
    Dynamo je druhým gólem trošku zaskočené. Vzhledem k průběhu hry skóre 0:2 moc neodpovídá. Úvod utkání i prakticky celá druhá půle patřila Jihočechům.

83
    Novák svou přihrávkou trošku vystrašil Křížka, jenž posílá míč do autu.

81
    Rakovan se probíjel do vápna, ale jeho klička byla naivní.

79
    Další rychlou akcí Němců zastavil zdvižený praporek sudího.

76
    Ingolstadt právě vstřelil branku!
    Inoglstadt udeřil jako blesk z čistého nebe. Jihočeši propadli na levé straně, Schäffler vypálil z první a CHRISTOPH KRASNMÜLLER měl z dorážky úlohu jednoduchou.

76
    Ale Hanzlík napálil míč z voleje hodně špatně.

75
    Hudson vybojoval další roh.

74
    Sandro pálil po centru Rakovana z rohového kopu několik metrů vedle.

73
    Dynamo po inkasovaném gólu převzalo iniciativu a "mačká" soupeře.

71
    Pavel Novák si za ostrý zákrok vysloužil žlutou kartu.

69
    Hudson napálil míč po rohovém kopu značně nepřesně.

68
    Zeba vystřelil po mele ve vápně do tyče!

67
    Pavel Novák splnil pokyn "dej mu tělo" od kapitána Lengyela. Míč pro Jihočechy.

65
    Hudson se dostal do zajímavé střelecké pozice, ale v pádu vystřelil hodně nepřesně.

63
    V Altenfeldenu se vzpomíná na Igora Gluščeviče. LEONHARD HAAS využil toho, že si Zdeněk Křížek rovnal zeď a vystřelil do prázdné branky.

Pavel Kortus ml.

Góly: 63. Haas, 76. Krasmüller

Karty:   71. Novák (CEB)

SK Dynamo Č. Budějovice: Daněk (46. Křížek) - Riegel (46. Novák), Řepka (46. Halama), Lengyel, Hanzlík - Klesa (46. Hudson), Rýdel, Rakovan, Otepka (46. Zeba), Sandro (46. F. Němec) - Markovič (46. Řezníček).
    FC Ingolstadt 04: Özcan – da Costa, Biliskov, Matip, Uludag – Leitl, Groß, da Silva, Eigler, Korkmaz – Akaichi.

2. poločas: Kirschstein - Görlitz, Mijatović, Gunesch, Schäfer - Heller, Knausmüller, Haas, Quaner - Schäffler, Hartmann