Slovan Bratislava – Šaľa 5:1 (kon.) | Brno – Ostrava 2:2 (kon.) | Giurgiu – Mladá Boleslav 0:0 (16:00)
Písek – Bohemians 0:1 (kon.) | Hr. Králové – Čáslav 4:1 (kon.) | 1. HFK Olomouc – Orlová 5:1 (kon.)
Pardubice – Jihlava 2:2 (kon.) | Slavia – Varnsdorf 5:0 (kon.) | Slovácko – Opava 4:3 (kon.)
Dukla Praha – Olimpia Cluj 3:1 (kon.)
1.FC Slovácko
4:3 (4:1)
Slezský FC Opava
cz Streda 11.07.2012, 18:00 • Městský fotbalový stadion Miroslava Valenty, Uherské Hradiště • Prípravný zápas

Hráči Slovácka ve druhém poločase už žádnou branku nepřidali, za to hráči Opavy přidali hned branky dvě. O tu první se postaral Žmolík a o tři minuty později Uvíra. Druhý poločas nebyl tak atraktivní jako ten první, hra se odehrávala spíše mezi pokutovými územími. Sudí Kneisl ukončil dnešní utkání, ve kterém zvítězilo Slovácko v poměru 4:3. (19:47:07)

87
    K míči se postavil Lokša a zkusil ohrozit Urbánkovu branku, ale střela mířila vysoko nad břevno.

87
    Opava bude zahrávat volný přímý kop.

85
    Pro faul si došel Szmek. U míče jsou hráči Slovácka.

82
    Mezlíkův obranný zákrok přinesl autové vhazování Opavě.

82
    Jeleček nacentroval míč do pokutového území, k hlavičce se dostal Reinberk, ale míč v brance neskončil.

81
    Daníčkův centr byl zblokován na rohový kop.

81
    Zraněného Starého musel nahradit Jeleček.

80
    Hra opět pokračuje, hráči Slovácka nyní hrají v deseti. Starý je ošetřován.

79
    Sudí přerušl hru, na hřišti zůstal ležet Starý.

78
    Daníček nacentroval míč na Lukáše, který si zpracoval míč a vystřelil na bližší tyč, Květon ale jeho pokus zlikvidoval.

77
    Žmolík nacentroval míč na přední tyč, míč se odrazil do velkého vápna, odkud vystřelil Ficek, ale Urbánek jeho pokus zlikvidoval.

76
    Prokeš vybojoval rohový kop.

75
    Lukáš vybojoval míč a postupoval sám na Květona, ale místo toho, aby vystřelil raději kličkoval a následně o míč přišel.

74
    Hráči Slovácka se před touto standardní situací ubránili.

73
    Pro faul si došel Ficek. Opava bude zahrávat volný přímý kop.

72
    Volný přímý kop zahrával Franta, ale prezentoval se velmi nepřesně. Nyní jsou u míče opavští hráči.

72
    Pro faul si došel Reinberk, Slovácko bude zahrávat volný přímý kop.

71
    Zajímavou příležitost přichystal Čtvrtníček Szmekovi. Szmek dostal ideální přihrávku na malé vápno, ale Květon jeho pokus vychytal.

Tomáš Kučera

Góly: 16. Došek, 23. Došek, 27. Kovář, 45+2. Volešák (pen.) - 1. Prokeš, 64. Žmolík, 67. Uvíra

Karty:   33. Martykán (SLO) - 18. Zapletal (OPA)

1.FC Slovácko: Heča (46. Urbánek) - Jeleček (46. Starý) (81. Jeleček), Trousil (46. Košút), Hoffman (46. Mezlík), Kuncl (46. Reinberk) Kerbr (46. Lukáš), Voleešák (46. Nessoumou), Trávník (46. Daníček), Martykán (46. Franta), Došek (46. Szmek), Kovář (46. Čtvrtníček).
    Slezský FC Opava: Květon - Hrabina (30. Wirth), Kuděla (61.Schaffartzik), Ficek, Uvíra, Zapletal, Prokeš, Radzinevičius (61. Swiech), Šrom (61. Žmolík), Sedláček (61. Lokša), Metelka.

Rozhodca: Kneisl Zdeněk