Cibulková – Koukalová 0:2 (kon.) | Cetkovská – Stephens 1:2 (kon.)
Sestini Hlaváčková – Clijstersová 0:2 (kon.)
66 6 3
Sloane Stephens
2
7 4 6
cz Streda 27.06.2012, 12:40 • kurt číslo 17 - Wimbledon • Wimbledon - ženy - Wimbledon (tráva)

3:6
    Míč se od rámu Petry odrazil do autu a Stephensová tak vítězí ve třetím setu i v celém zápase.

3:5
    Petra poslala bekhend do autu a ztratila tím servis. Sloane Stephensová jde podávat na vítězství v utkání.

3:4
    Petra se rozhodla přetavit agresivní postavení v přechod na síť, tam však byla nemilosrdně prohozena.

3:3
    Tvrdé a přesné údery předvedly obě hráčky, na konci se však mohla smát jenom jedna a tou byla Petra, která tak srovnává na 3:3.

2:3
    Dalším autem ulehčuje Cetkovská soupeřce zisk servisu.

2:2
    Po autu Stephensové je zde čistá hra pro Petru Cetkovskou.

1:2
    Američanka poslala svůj úder přesně na základní čáru, to samé nemůžeme říct o naší hráčce a tak gem získala Stephensová a vede 1:2.

1:1
    Hned ten první využivá a třetí set zatím hodně připomíná ten druhý.

1:0
    Báječný křižný return ukončuje první gem a stejně jako na začátku druhého setu i nyní Petra Cetkovská bere své soupeřce servis.

6:4
    Narozdíl od prvního setu využívá Cetkovská hned ten první a srovnává na 1:1 na sety.

5:4
    Nervy drásající výměna. Žádná hráčka se nikam nehrnula a čekalo se na chybu. Tu vyprodukovala Stephensová a ztrácí tak svůj servis.

4:4
    Slabý return Stephensové dopadl na kříž a odtamtud se Cetkovská neplete.

3:4
    Čtyřmi fiftýny v řadě otáčí Stephensová tento gem a získává své podání.

3:3
    Postupným útokem a agresivní hrou si Petra Cetkovská došla pro 6. hru druhého setu a srovnává na 3:3!

2:3
    Jenže nyní už je gem u konce a opět se to Petře příliš nelíbí. Poslušně si však sedá a po přestávce půjde podávat.

2:2
    Několikrát si v této výměně hráčky obracely role. Nejdříve útočila jedna, poté druhá a nakonec vše zakončila chyba americké hráčky.

1:2
    Čistá hra pro Stephensovou, která po zaváhání na úvodu druhého setu vše napravuje a vede 1:2.

1:1
    Ten okamžitě využívá a rebreakem srovnává na 1:1.

1:0
    A tu i využívá. Stephensová si hodně zaběhala a poslední úder netrefila vůbec dobře a ten skončil daleko v autu. Povedený vstup české tenistky do druhého setu!

6:7
    Výborným forhendem na čáru navíc ukončuje první set.

6:6
    Dobrým podáním na tělo Stephensová vybojovala tiebreak.

6:5
    Skvělé údery předvádí Petra Cetkovská, po vítězném forhendu se Stephensová ocitla na kolenou.

5:5
    Stephensová neustála tlak a prohrála své podání čistou hrou. Osud první sady je tedy znovu otevřený.

4:5
    Stephensová byla aktivnější hráčkou. Petra jenom vracela míče, ale i to jí stačilo, protože Američanka svůj poslední úder opět poslala do autu.

3:5
    Jenže povedeným servisem chybu napravuje a zvyšuje své vedení. Petra Cetkovská jde podávat na udržení se v prvním setu.

3:4
    I do třetice Cetkovská naběhla na sít a výměnu tentokrát zakončila smečí a snižuje na 3:4!

2:4
    Forhend Cetkovské zastavila páska.

2:3
    Míč přibrzdila páska a Stephensovou to rozhodilo. Petra odvrátila dva breakbally a živí naděje na první set.