Sigma Olomouc – Myjava 1:2 (kon.) | Slovan Bratislava – Trenčín 2:0 (kon.)
ŠK Slovan Bratislava
2:0 (1:0)
AS Trenčín
Streda 20.06.2012, 18:30Prípravný zápas

Videli sme vyrovnaný druhý polčas. O jediný gól v ňom sa postaral dve minúty pred koncom Miloš Obradovič, ktorý premenil pokutový kop. V dobrom svetle sa ukázal hlavne rýchlik Jairo Arreola a taktiež v prvom polčase Filip Hlohovský. Ďalší priateľský zápas odohrá Slovan proti tímu Podbrezová v sobotu o 11:00 na štadióne Pasienky. Ďakujem za pozornosť a prajem vám príjemný zvyšok dnešného večera. (20:13:18)

89
    Rohový kop Trenčína, po skrumáži v šestnástke sa k strele dostal jeden z hosťujúcich hráčov, jeho strela končí pár metrov vedľa ľavej tyče.

88
    Slovan dal gól!
    Faul v šestnástke, ktorý vôbec nevyzeral tak tvrdo, aby rozhodca odpískal penaltu. MILOŠ OBRADOVIČ s prehľadom premenil pokutový kop.

86
    Po faule pred trenčianskou šestnástkou bude mať Slovan výhodu priameho kopu asi z 20 metrov. K lopte sa postavil Miloš Obradovič, prestrelil múr a Šemrinec vyrazil len pred seba. Obrana odpratala loptu na rohový kop.

85
    Trenčania na dvakrát neohrozili Putnockého bránu. Strela spoza šestnástky končí mimo brány.

83
    Veľmi aktívny Jairo Arreola sa ukazuje v dobrom svetle, po chybe spoluhráča nahodil jeden zo svojich šprintov a získal rýchlo loptu späť pre svoj tím.

81
    Hostia sa ocitli v ďalšom ofsajde a tak sa zbytočne pripravili o loptu. Následne sa ocitol Jánošik v rýchlostnom súboji s Mazáňom. Trenčiansky hráč bol pri lopte skôr.

79
    Pekná prihrávka do behu na Jaira Arreolu, ktorý nemal problém s prešprintovaním trenčianskej obrany. Dostal sa do šance 1vs1 proti brankárovi Šemrincovi. Jaira však zlyhal a z veľkej šance loptu napálil len do dobre stojaceho brankára.

77
    Hostia sa teraz vyšachovali sami, keď sa v ofsajdovej pozícii ocitol Morong.

76
    Domáca obrana dnes bráni naozaj skvelo a zabránili ďalšiemu črtajúcemu sa trenčianskému útoku.

74
    Dlhý pas na Jaira Arreolu, ktorý znova preukázal svoju rýchlosť, prešprintoval hosťujúcu obranu, jeho center bol odhlavičkovaný na rohový kop.

72
    Adrián Čermák sa teraz pohral v strede ihrisku s napádajúcimi hráčmi hostí. Loptu šikovne udržal na svojich kopačkách.

71
    Kristián Kolčák si zasekol trenčianskeho obrancu a posiela ľavačkou strieľaný center. Lopta sa odkotúlala až za čiaru.

69
    Leandre Tawamba v obrovskej šanci, hlavičkou po centri mieril len tesne nad brvno Šemrincovej brány.

67
    Mladík Adrián Čermák nahradil Marka Milinkoviča, ktorý nedal penaltu.

66
    Penalta pre Slovan, po faule v pokutovom území. Loptu si na biely bod postavil Marko Milinkovič a trestuhodne nedokázal streliť gól, keď mu Miloš Volešák vystihol smer strely.