Estrella – Lojda 0:2 (kon.) | Copil – Hájek 0:2 (kon.)
Elias – Minář 0:2 (kon.) | Dżumhur – Veselý 2:1 (kon.)
Brugues-Davi – Lojda 2:0 (kon.) | Minář – Bedene 0:2 (kon.)
Dušan Lojda
0
5 2
cz Streda 13.06.2012, 13:30Challenger Košice (tráva)

Utkání bylo v prvním setu hodně vyrovnané, Dušan Lojda však ztratil podání za stavu 5:5 a to rozhodlo první set. Ve druhém setu Lojda dvakrát prohrál svůj servis, přestože vedl 30:0 a to rozhodlo.
    Do dalšího kola košického turnaje tak postupuje španělský tenista a sedmý nasazený Arnau Brugues-Davi, já se s Vámi pro dnešek loučím a budu se těšit u dalších onlajn přenosů. (14:49:49)

Konec zápasu

6:2
    Hned první matchball je využit a Brugues-Davi vyhrává toto utkání 7:5, 6:2.

40-15
    Teď už ano. Zásluhou esa je stav 40:15 - dva matchbally pro španělského hráče.

30-15
    Ještě Lojda nepouští soupeře k matchballům.

30-0
    30:0 tohleto je krasojízda na podání.

15-0
    Začal dobře a chybí mu 3 míčky k vítězství.

5:2
    5:2 a podle mého názoru je rozhodnuto. Po přestávce půjde podávat Arnau Brugues-Davi na vítězství v utkání.

40-30
    Breakball, který klidně můžeme nazvat mini-matchballem.

30-30
    Vypadá to na kopírování minulosti. 30:30 a Lojda je pod obrovským tlakem. Ztráta tohoto servisu by téměř jistě znamenala ztrátu zápasu.

15-30
    Španěl snižuje a stav je stejný jako v prvním gemu, ve kterém Lojda svůj servis ztratil.

0-30
    Opět docílil stavu 30:0.

0-15
    Lojda musí vyhrát zbylé servisy a udržovat si kontakt se soupeřem.

4:2
    Další z pekelných prvních podání znamená vedení 4:2. 5. eso Španěla v utkání.

40-15
    Dva gamebally a Lojda opět bez šancí.

30-15
    Jenže první servis španělského tenisty mu znovu přinesl jednoduchý fiftýn - eso.

15-15
    Lojda chce má slova vyvrátit a srovnal na patnáct oba.

15-0
    Španělský tenista podává opravdu dobře a nedává příliš šanci Lojdovi. Obávám se, že break z prvního gemu může rozhodnout.