Dánsko – Portugalsko 2:3 (kon.) | Holandsko – Nemecko 1:2 (kon.)
Holandsko
1:2 (0:2)
Nemecko
Streda 13.06.2012, 20:45 • Metalist Stadium, Charkov, Ukrajina. • Majstrovstvá Európy

90+2
    Posledné striedanie Nemecka, ihrisko opúšťa Müller, nastupuje Bender.

90+1
    V nadstavenom čase vidí žltú kartu Willems.

88
    Za zdržovanie hry prichádza žltá karta pre Boatenga.

83
    O minútu neskôr prichádza posledné striedanie v tíme Holandska, ihrisko opúšťa Robben, nastupuje Kuyt.

82
    Striedanie v tíme Nemecka, ihrisko opúšťa Özil, nastupuje Kroos.

80
    Prvá žltá karta prichádza až v posledných desiatich minútach hry, dostáva ju De Jong.

73
    Holandsko dalo gól!
    Menšia nádej Holandského tímu prichádza po kontaktnom góle ROBINA VAN PERSIEHO, ktorý prekonal krížnou strelou k pravej tyči Neuera.

72
    Z ihriská odchádza autor jediných dvoch gólov Gomez, nastupuje Klose.

58
    Holandsko sa po dlhšom čase dostalo do veľkej šance! Robben si posúval loptu po hranici 16-tky, prihrávka na Van Persieho, ktorý z prvej natiahol Neuera.

52
    Veľké diery v Holandskej obrane, perfektným sólom sa predviedol Hummels, ktorý si obišiel až dvoch hráčov, dostal sa do zakončenia, po ktorom vyrazil Stekelenburg loptu pred seba, následná dorážka Hummelsa skončila perfektným zákrokom brankára Holandska.

46
    Hneď v úvode stretnutia prichádza striedanie Holandska, ihrisko opúšťajú Afellay a Van Bommel, prichádzajú Huntelaar a Van der Vaart.

38
    Nemecko dalo gól!
    Uvidíme do kedy bude obrana Holandska taká nedôsledná ako v doterajšom priebehu, opäť je to Sweinsteiger, ktorý si pripisuje asistenciu. Jeho prihrávka našla presne MARIA GOMEZA, ktorý krížnou strelou po výške prekonal Stekelenburga.

37
    Najväčšia šanca zápasu! Po Özilovom centri sa dostal do zakončenia hlavou Badstuber, ktorý zahodil "tutovku"! Perfektný zákrok Stekelenburga.

24
    Prichádza prvý gól v dnešnom stretnutí. Sweinsteiger vyslal perfektnú prihrávku na MARIA GOMEZA, ktorý ostal voľný medzi stopérskou dvojicou, obtočil sa na lopte a poslal prízemnú strelu k ľavej tyči.