Kazachstan – Lotyšsko 0:0 (kon.) | Rusko – Albánsko 0:0 (kon.) | Nórsko – Island 2:1 (kon.)
Arménsko – Andorra 4:1 (kon.)
Nórsko
2:1 (1:1)
Island
cz Utorok 12.06.2012, 18:00Kvalifikácia na ME U21

Norové po celou dobu zápasu byli lepší, bohužel sem jim to dlouho nedařilo potvrdit góly, ale nakonec se dočkali v 87. minutě, když skvěle chytajícího Olafssona překonal Nielsen. Já se s Vámi loučím a přeji příjemný večer, věřím že bude, protože Česká republika porazila Řecko 2:1. (19:50:33)

90+2
    Norové už kontrolují zápas a zdá se, že ho dotáhnou do vítězného konce.

90
    Rozhodčí nastavuje tři minuty.

Island na gól reaguje střídáním, když ze hřiště odchází Sverringsson a na pár minut se na hřišti objeví Ragnarsson.

86
    Norsko právě vstřelilo branku!

Je tady gól! Joshua King naservíroval míč do vápna pro Nielsena, který překonává Olaffsona a Norsko jde zaslouženě do vedení 2:1 !

84
    Island dobře napadá a nenechává Nory rozehrát.

80
    Nejaktivnější Nor Joshua King, vymyslel pěknou přihrávku na Lanleyho, ale dřív u míče byl Olaffson.

80
    Islanďané už zdržují jak to jde, když při každém přerušení hry jsou napomínáni rozhodčím.

78
    A další střídání Norska, odchází Konradsen a na hřiště se podívá Lanley.

77
    Norové posilují útok, když za Berneta vyslali na hřiště Borvena.

75
    Bakingova hlavička skončila těsně snad bránou Olafssona a stav je stále 1:1 a do konce zápasu zbývá necelých dvacet minut.

72
    Palsson zahrával centr do vápna, ale nic velkého z toho nebylo, pouze nepřesné nůžky Johannssona.

67
    Sigurbjörnsson odchází ze hřiště, nahradí ho Bödvarsson.

67
    Norsko doslova drtí Island, ale co z toho když se nemůžou prosadit.

65
    Islandský golman se dneska nejspíš dobře vyspal, když likviduje jednu šanci za druhou a norští střelci si s ním zatím neví rady.