Tara Mooreová
2
6 6
cz Utorok 12.06.2012, 12:15WTA Birmingham - Rothesay Classic (tráva)

Je tu konec, Iveta Benešová bohužel napodobuje krajanku Evu Birnerovou a v prvním kole tenisového turnaje končí velice rychle. Domácí mladičká hráčka vyprodila zkušenou favoritku s debaklem. Tak jen doufejme, že alespoň fotbalisté Česka budou podstatně úspěšnější. U zápasu Česka s Řeckem se v 18 hodin přihlásím. Do té doby přeji hezký den. (13:01:16)

Konec zápasu

2:6
    Hned ten první využívá a je konec. Iveta Benešová za necelých 45 minut prohrává a překvapení je na světě. Nepotvrdila své kvality a papírové předpoklady a v turnaji končí.

0-15
    Podává Tara Mooreová, která může ukončit tento zápas. Hraje se pouze čtyřicet minut.

2:5
    Ano, Benešová snižuje na 2:5, ale stále je pod velkým tlakem a její šanci jsou mizivé.

40-0
    Vypadá to tak.

30-0
    Prohoz také dobrý, že by jeden z posledních záblesků?

15-0
    Dobrý míček, přesně k lajně.

1:5
    Své drobné zaváhání rychle napravuje a vede již 5:1. To by se už musel stát zázrak, aby se Iveta Benešová vrátila zpět do utkání.