cz Piatok 08.06.2012, 12:10Challenger Fürth (antuka)

2:6
    Teixeira vítězí!

2:5
    Lojda získává své podání a koriguje stav na dva pět. Podávat jde nyní do zápasu Maxime Teixeira.

1:5
    Tlak neustál a Maxime Teixeira vede již pět jedna. To je zřejmě konečná pro Dušana Lojdu.

1:4
    Čistá hra při podání Lojdy, jeho hra se zdá se sesypala po neúspěšném druhém setu. Teixeira vede 4:1 a sám půjde na podání.

1:3
    Třetí už ale proměňuje a dostává se do trháku v podobě vedení tři jedna. Na podání jde Lojda v nezáviděníhodné situaci.

1:2
    Tentokrát si již Teixeira počínal dobře a při svém podání bude potvrzovat vydolovaný brejk.

1:1
    A ten v zápětí využil. Je vyrovnáno jak na sety, tak na gamy ve třetí sadě.

1:0
    To byl panečku obrat ze stavu patnáct čtyřicet! Lojda si zvedá seběvědomí po zpackaném druhém setu a na podání jde Maxime Teixeira.

6:7
    Své podání nedokázal Lojda využít a Teixeira srovnává stav zápasu na 1:1. Nyní bude následovat rozhodující třetí set.

6:6
    Teixeira využívá brejkbol a uvidíme tie-break, jenž možná rozhodne o vítězi duelu.

6:5
    Fantazie. Lojda proráží podání Teixeiry a nyní bude podávat do zápasu. Vynikající hra Dušana nyní slavila úspěch.

5:5
    Lojda vítězí a nyní bude moci potrápit Teixeiru u jeho podání.

4:5
    To se mu nedaří. Nyní prohrává čtyři pět a bezpodmínečně si musí udržet svůj servis jinak se půjde do třetího setu.

4:4
    Opakovaný první servis byl dobrý a Dušan přerušuje šňůru bodů Teixeiry. Stav 4:4 a nyní to bude důležitý game, Francouz bude trochu pod tlakem okamžiku.

3:4
    Poprvé v tomto setu jde do vedení francouzský tenista, to je hodně nepříjemné. Lojda měl vše ve svých rukou, ale nyní mu to nejde.

3:3
    Lojda neproměnil pět gamebolů, Teixeirovi stačil jeden brejkbol. Z toho pramení srovnání stavu ve druhém setu na 3:3 a Francouz je zpět ve hře.

3:2
    Opět ze druhého podání je úspěšný Francouz. Ten se ještě stále drží v zápase, nyní bude bojovat o vyhrání podání Lojdy. Už moc šancí mít nebude...

3:1
    To se mu nedaří. Lojda po hodině hry díky esa vede 6:4, 3:1 a je velmi blízko k postupu.

2:1
    Pro Francouze je to první vyhraný game ve druhém setu. Nyní však bude muset čelit podání Dušana Lojdy.

2:0
    V zápětí však kontruje dobrým míčkem a je v trháku dvou gamů.

1:0
    Opakovaný první servis Francouzi nepomohl a Dušan Lojda vede 1:0, navíc jde servírovat!

6:4
    Až napotřetí dostal Lojda míček přes síť, jenže Teixeira chybuje a daruje českému hráči první set!

5:4
    Opět až druhé podání, jenže Maxime Teixeira vítězí a je sníženo na 4:5 z pohledu Francouze. Lojda nyní již musí své podání vyhrát.

5:3
    Lojda z opakovaného prvního podání nedokázal své podání udržet a je tady malé drama.

5:2
    Vynikající věc se podařila! Lojda podruhé vyhrává podání soupeře a nyní bude Dušan servírovat na zisk prvního setu.

4:2
    Parádní obrat předvedl Dušan Lojda a díky tomu vede 4:2 v prvním setu. Pokud si udrží své podání, měl by první set dovést do úspěšného konce.

3:2
    Lojda si počínal dobře a odměnou mu je vyhrané podání soupeře! Nyní jej však bude muset potvrdit při svém servisu.

2:2
    Český hráč sice až ze druhého podání, ale přece proměňuje gamebol a je opět vyrovnáno.

1:2
    Ten také využívá, proto svěřenec kouče Jean Christophe Duponta vede 2:1 v prvním setu.

1:1
    Lojda napodobuje svého protihráče a až díky druhého podání čistou hrou srovnává skóre setu.