Hájek – Čapkovič 2:0 (kon.) | Semjan – Mertl 0:0 (14:30)
cz Streda 06.06.2012, 16:00Challenger Prostějov - Unicredit Czech Open (antuka)

4:6
    Radek Štěpánek ukončuje na síti toto utkání a postupuje do dalšího kola.

4:5
    A volej nezafungovala ani na druhé straně. Radek Štěpánek získává tento gem a po přestávce půjde podávat na vítězství v utkání.

4:4
    Skvěle! Pohodlná hra, ve které nebyl Radek ohrožen. Za stavu 4:4 jde podávat Cipolla a druhý set se nám tak dostává do zajímavé koncovky.

4:3
    Špatný return a Ital rázem vede ve 2. setu.

3:3
    I na breakball zkusil Štěpánek zkrácení hry, soupeř však doběhl a oplatil stejnou mincí. Opět bere podání našemu hráči a je znova srovnáno.

2:3
    Konečně vyšla volej a Štěpánek si rebreakem bere ztracené zpět.

2:2
    Znovu chyba na voleji a rázem je srovnáno. Cipolla si bere ztracené podání zpět.

1:2
    I Flavio Cipolla získal svůj servis čistou hrou a snižuje skóre.

0:2
    4. povedený servis znamená zisk gemu čistou hrou.

0:1
    Forhend Cipolly nebyl vůbec dobrý, skončil v síti a to znamená úvodní break druhého setu.

4:6
    Typicky volejí ukončuje Radek Štěpánek první set.

4:5
    Čistá hra pro Cipollu. Radek pokazil nahraný volej a poslal ho do prostřed sítě.

3:5
    Volej Radek poslal do autu a Cipolla se může radovat z breaku. Nyní půjde italský tenista podávat na udržení se v prvním setu.

2:5
    Breakball je využit. Radek Štěpánek poslal míč do protipohybu soupeře. Cipolla při snaze zachytit míč upadl, ale vypadá to, že bude v pořádku.

2:4
    Náběh na síť a přesná volej však tento gem řeší. Štěpánek zatím není při svém podání ohrožován.

1:3
    Dobrý druhý servis znamená vedení 1:3.

1:2
    Tentokrát forhend končí v zámezí a Cipolla tak uhrál své podání.

0:2
    Výborné první podání ukončuje druhý gem. Radek zatím neztratil na turnaji ani jednu hru.