cz Štvrtok 31.05.2012, 02:00 • Prudential Center • Play-off NHL

68:13
    Los Angeles právě vstřelilo branku!
    ANŽE KOPITAR rozhoduje toto stretnutie premeneným samostatným nájazdom v úniku. Asistencie: Justin Williams, Drew Doughty.

60:01

Po 60ti minutách utkání bude pokračovat prodloužením, které začne něco málo po páté hodině!

60:00

59:32
    Clarksonova tvrdá střela končí v rukavici Quicka.

59:01
    Poslední minuta třetí třetiny.

58:51
    Richards pálil, na Brodeura si nepřišel.

57:58
    Icing domácích.

57:13
    Fraser střílel vedle.

55:48
    Brodeur trefil při rozehře napadajícího Cartera a mohl být rád, že puk neskončil v brance.

54:55
    Zblokovaná střela Doughtyho končí vysoko ve vzduchu.

53:15
    S blížícím se závěrem utkání se aréna dostává víc a víc do varu.

52:30
    Doughty osamocen v mezikruží pálil přímo do skvěle připraveného Brodeura, který v pozici na boku hostujícího beka efektivně zastavil.

51:40
    Dobrý forčeking Pariseho, který vybojoval puk za brankou Quicka a Ďáblové se na delší dobu usadili v útočném pásmu, nic z toho.

50:33
    Ofsajd hostů.

49:48
    Fayne v obrovské příležitosti netrefil odkrytou branku!

48:21
    Závar před domácí brankou řeší Brodeur pokrytím puku.

47:56
    První střela hostů v 3. třetině zaznamenaná až v 8. minutě, kdy Brodeura ozkoušel King.

46:20
    Znovu pálil Carter, Quick má opravdu hodně práce.

44:12
    Další střela Pariseho.

43:50
    Nejdříve pálil Carter, po něm ještě Harrold, domácí jsou hodně aktivní.

43:00
    Do třetí třetiny vstoupili domácí zatím nejlépe ze všech tří třetin.

41:56
    Kovalchuk a první střela v podání obou týmů na branku v závěrečné třetině.

40:01

Ve druhé třetině jsme zaznamenali vyrovnání v podání ruského beka Antona Volchenkova, který 72 vteřin před sirénou srovnal. Třetí třetina začne okolo 04:10.

40:00

39:14
    Další pokus Williamse, znovu dobře Brodeur.

38:48
    Devils právě vstřelili branku!

Máme vyrovnáno! Úspěšným střelcem se stává Anton VOLCHENKOV! Asistence: Patrik Eliáš a David Clarkson.

36:29
    Střela Pennera, zákrok Brodeura.

35:32
    Zubrus naskočil z trestné lavice a hned mohl vyrovnat, jeho střele ale scházela razance.

34:30
    V oslabení zkoušel štěstí Parise, Quick ač nerozehřátý, tak skvělý.

33:23
    Za faul loktem poslán na trestnou lavici na 2 minuty Dainius Zubrus.

32:09
    Střelu Cartera zastavuje Brodeur,

30:31

30:00
    Početní výhoda domácím ale hrubě nevychází, ještě nedokázali vystřelit.

28:31
    Jarrett Stoll poslán na 2 minuty za podražení, přesilovka pro domácí.

27:31
    A další střela hostů, tentokrát neuspěl Justin Williams.

26:46
    Štěstí od modré zkoušel Rob Scuderi, veterán Brodeur znovu dobře připraven.

23:33
    Další střela Kopitara.

22:00
    Hosté přidali hodně na důrazu, několikrát v řadě připíchli soupeře na mantinel.

20:36
    První střelu ve 2. třetině zaznamenal Kopitar, Brodeur připraven.

20:01

Odpustite prosím problémy na strane komentátora (každý má právo na odpočinok ;) ), čakanie na Adama si môžete spestriť slovenskou verziou prenosu tohto zápasu: http://www.onlajny.eu/match/index/id/39017

Rozvážná první třetina lépe vyšla hostům z LA, kteří se zásluhou Colina Frasera ujali v 10. minutě vedení 1:0, které trvá doteď. Druhá třetina začne okolo 03:11.

20:00

19:14
    Ofsajd domácích.

18:30
    Henrique tečoval těsně před Quickem, nicméně hostující brankář chytá ve velké pohodě.

17:27
    Puk na střídačce.

16:59

15:30
    Do kombinace domácích před brankou Quicka skvěle zasáhli hostující obránci.

14:35
    Zakázané uvolnění hostů.

14:19

13:35
    Hosté se poprvé osvobozují.

13:07
    Zajac zakončoval skvělou akci domácích, Quick ale skvěle povyjel a střelu zlikvidoval.

12:19
    A opravdu tomu je tak, Dustin Brown inkasuje dvě minuty za nedovolené bránění brankáře.

12:15
    Brown jel sám na Brodeura, střílel ale z velké dálky a veterán v brance Devils si s jeho pokusem poradil, navíc byl faulován.

11:20
    Hezká kombinace domácích končí střelou Clarksona z mezikruží těsně nad!

10:45
    Další nebezpečné situace před brankou domácích, Brodeur měl teď velké štěstí.

09:56

Ztráta kotouče pramenila v premiérovou branku letošního finále. Štastným střelcem je Colin FRASER. Asistence: Jordan Nolan.

09:45
    Dlouhá pasáž hry bez přerušení.

09:20
    Mitchellova střela do boční tyče.

07:18
    Domácí přidali na aktivitě, Quick se musí ohlížet.

06:02
    První zákrok Quicka, po chybě Voynova střílel Parise.

05:13
    Gionta si v rozhodující chvíli ve velké šanci předkopl kotouč až moc.

04:48
    Stollova zblokovaná střela do rohu.

03:55
    Štěstí zkoušel Richards, Brodeur připraven.

03:03
    Menší nedorozumění v domácí obraně mohl využít Brown, ve své šanci neuspěl.

02:47
    Čtvrté lajny obou týmů už trochu více rozpohybovala svá těla, vše ale zastavilo další postavení mimo hru hostů.

02:06
    A znovu putuje puk přes všechny čáry.

01:51
    A další icing domácích, ještě jsme neviděli střelu.

01:05
    A zakázané uvolnění domácích, oba týmy jsou hodně nervózní.

00:40
    Richards nezpracoval Carterovu přihrávku, také Králové se dostali do ofsajdu.

00:14
    Ofsajd Devils.

00:01

New Jersey Devils: Brodeur - Greene, Fayne, Židlický, Harrold, Salvador, Volchenkov - Parise, Zajac, Bernier, Gionta, Ponikarovsky, Henrique, Josefsson, Kovalchuk, Carter, Zubrus, Clarkson, Eliáš

Los Angeles Kings: Quick - Scuderi, Doughty, Greene, Voynov, Martinez, Mitchell - Brown, Kopitar, Williams, Rihards, Richardson, Lewis, Fraser, Penner, Stoll, Nolan, King, Carter

Rozhodčí: O'Halloran, Watson - Arnell, Murray .

Zdravím Vás u prvního utkání finále Stanleyova poháru. Letos se v v něm utkají hokejisté New Jersey Devils, coby vítěz Východní konference, a Los Angeles Kings, tedy přemožitel Kojotů z Phoenixu ve finále Západní konference.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 02:00.

Adam Lacek

Góly a asistencie: 39. Volchenkov (Eliáš, Clarkson) - 10. Fraser (Nolan), 69. Kopitar (Williams, Doughty)

Rozhodca: O'Halloran, Watson - Arnell, Murray