Carlos Berlocq
1
4 5 7 2
cz Utorok 29.05.2012, 15:30French Open - muži - Roland Garros (antuka)

Je tu konec zápasu, ve kterém Lukáš Rosol většinu času dominoval a již ve třetím setu byl blíž k výhře. Nakonec svou dobrou formu potvrdil až ve čtvrtém setu. Český tenista tak postupuje do druhého kola. To je pro dnešní den vše, zítra se můžete opět těšit na pořádnou porci zápasů z French Open. Pěkný den. (18:36:14)

Konec zápasu

6:2
    A hned ten první je využitý. Lukáš Rosol po třech hodinách a pěti minutách vítězí 3:1 na sety.

15-0
    Utkání trva přesně tři hodiny, je možné, že Lukáš Rosol ukončí tento nesmírně zajímavý duel.

5:2
    Rosol si vzal mou kritiku zřejmě k srdci a konečně urhál své podání. Vede 5:2 a je hodně blízko k vítězství.

40-15
    Český tenista je blízko.

30-15
    Nyní Berlocq vystihl úder Rosola a u sítě umístil míček dobře do protipohybu.

30-0
    Tak snad se poučil a bude to jen a jen lepší, což se zatím děje.

15-0
    Lukáš začíná dobře.

4:2
    Vypadalo to slibně, jenže už to neplatí. Argentinec je zpět v utkání a víme všichni, co dokáže Lukáš Rosol při podání.

30-40
    Obrat je na světě.

30-30
    Vyrovnáno.

30-15
    Teď už se dostává do hry a musí znovu zabrat. Situaci má složitou, nikoliv ztracenou.

30-0
    Ani tentokrát neuspěl, je rozhozen.

15-0
    Na podání jde Carlos Berlocq a nezačíná dobře.

4:1
    Povedlo se, Lukáš Rosol vede již 4:1. Ale stále není nic hotovo, o čemž jsme se mohli přesvědčit dnes již hodněkrát.