Ukrajina
4:0 (3:0)
Estónsko
cz Pondelok 28.05.2012, 20:00Prípravný zápas

Fotbalisté Ukrajiny přidali ve druhém poločase ještě jednu branku a v přípravném zápase s Estonskem vyhráli velice přesvědčivě 4:0. (21:47:02)

90
    Z něj si ale ukrajinští hráči již šanci nevytvořili a dá se očekávat konec zápasu.

90
    V závěru je tu ještě rohový kop pro Ukrajinu.

88
    Ke střele se dostal Seleznijov, jenže nezamířil přesně a bude se rozehrávat od brány.

87
    Tři minuty před koncem normální hrací doby se Estonci již vůbec nesnaží a staticky stojí na vlastní polovině. Ani hráči Ukrajiny již nikam nepospíchají. Moc se asi nastavovat nebude.

85
    Po faulu na Butka budou v útočném snažení pokračovat hráči Ukrajiny.

84
    Hráči Ukrajiny hrají stále při chuti a svému soupeři balon prakticky nepůjčují.

82
    Další útočná akce Ukrajiny skončila ofsajdem Milevskije.

81
    Podobně si nyní počínal i Vassiljev, jehož střelu také zastavila pozorná obrana.

80
    Ke střele se dostal Konoplyanka, trefil ale jen obránce před sebou.

77
    Opět jsou u míče hráči Ukrajiny a mají velkou převahu. Rychlými kombinacemi neustále ohrožují bránu soupeře.

75
    Ukrajinci teď opět svého soupeře drtí velkým tlakem. Míče létají do vápna z levé strany, z pravé strany a brankář Aksalu musí být neustále ve střehu.

73
    Již se opět pokračuje ve hře. Selin je v pořádku.

72
    Selin nyní zůstal ležet po zákroku jednoho z Estonců ve vlastním vápně. Po krátkém ošetření ale bude pokračovat ve hře.

69
    Estonci obranu Ukrajiny dnes zatím moc neprověřili. Naopak si hodně zahráli ofenzivní hráči ukrajinského týmu.

67
    Pátý gól měl nyní na hlavé po centru z pravé strany Seleznijov, jeho hlavička z bezprostřední blízkosti ale prolétla mimo.