1
6 6 1
cz Piatok 18.05.2012, 19:30 • Řím • WTA Rím 2 (antuka)

To je pro tuto chvíli vše, já se s vámi loučím, přeji příjemný zbytek pátečního večera a u dalších online přenosů zase někdy na počtenou. (21:46:32)

Utkání se přelévalo ze strany na stranu, což je patrné i dle konečného výsledku. Již v první sadě nejprve Němka ztratila vedení 3:1 a prohrávala 3:5. Přesto se dokázala vzpamatovat a získala první sadou suverénní jízdou ve zkrácené hře. Druhý set byl jasně v režii Petry Kvitové a třetí sada naopak pod taktovkou německé tenistky.

Konec zápasu

6:1
    Je dobojováno! Česká tenistka Petra Kvitová na turnaji v Římě končí svou pouť ve čtvrtfinále, kde nestačila na německou hráčku Angelique Kerberovou, která vítězí 7:6, 1:6 a 6:1!

40-30
    Angelique Kerberová se dostala k mečbolu!

30-30
    Dva brejkboly z toho nejsou. Třicet obě.

15-30
    Výborně. Další míček jde na konto české hráčky.

15-15
    Petra Kvitová se nevzdává a ještě se pokouší něco se zápasem udělat. Patnáct obě.

15-0
    Angelique Kerberová začala úspěšně.

5:1
    Petra Kvitová získává vůbec první hru rozhodující sady a snižuje na 1:5. Na servis jde Němka a může zápas ukončit.

30-40
    Ovšem gembol si vypracovala česká tenistka.

30-30
    Češka sice dobře gem začala, ale už máme srovnáno. Třicet obě. Kerberová je dva míče od postupu.

15-30
    Angelique Kerberová snižuje na 30:15.

0-30
    Další míček získává Petra Kvitová.

0-15
    Češka tentokrát začíná výborně na servise.

5:0
    Čistá hra znamená pro Němku již luxusní vedení 5:0. Po změně stran půjde podávat Petra Kvitová, jejiž šance na postup jsou již mizivé.

40-0
    Tři gemboly pro Angelique Kerberovou, která nyní na kurtu jasně dominuje.

30-0
    Další míček pro německou tenistku.

15-0
    Také na podání se Němce daří, začíná dobře.

4:0
    Další hladká hra v podání Angelique Kerberové, která kráčí za postupem do semifinále. Ve třetím setu vede již 4:0 a půjde navíc podávat.