Philadelphia – NJ Devils 4:3 (po pr.) | Arizona – Nashville 5:3 (kon.)
Philadelphia Flyers
4:3 (0:1, 1:2, 1:1 - 1:0)
New Jersey Devils
cz Pondelok 30.04.2012, 00:01Play-off NHL

Domácí sice nepředvedli nijak úchvatný výkon, v prodloužení ale byli aktivnější a nakonec po vyrovnaném zápase získávají první bod v sérii. Na ledě byli vidět Češi spíše v dresu New Jersey, Židlický usedl dvakrát na tresnou lavici a Petr Sýkora vsítil vyrovnávací branku na 3:3. Tímto se s Vámi loučím a přeji hezký zbytek nedělní noci. (00:21:10)

64:36
    Philadelphia právě vstřelila branku!
    Nyní se domácí už prosazují a DANNY BRIERE dává regulérní gól, po nahrávce od levé strany mantinelu pálí téměř od modré čáry a puk končí mezi betony Brodeura, kterému stínil Van Riemsdyk. Asistence: Jakub Voráček.

64:29
    U levé tyče najížděl Van Riemsdyk, nadvakrát ale Brodeura nepřekonal.

63:24
    Na druhé straně se snaží kotouč protlačit do sítě Fayne, ale kotouč míří mimo tři tyče.

62:59
    Závar před Breuderm, který řešil několik situací, tempo hry se zvyšuje.

62:13
    Briere sice dal gól a domácí se radují, jenže úmyslně kopl do kotouče a sudí tuto branku nemohou uznat.

61:56
    Hosté i v oslabení hrozí, Bryzgalov se k tyčce přesouvá včas.

61:04
    Po střele Girouxe dorážel Briere, ale Broduer skvěle chytá.

60:30
    Domácí hned v úvodu prodloužení budou hrát přesilovku, na trestnou lavici jde Marek Židlický.

60:01

60:00

59:31
    Boj o kotouč ve středu kluziště, čeká nás zřejmě prodloužení.

58:54
    New Jersey si chce vynutit prodloužení, vyhazuje na zakázané uvolnění.

58:36
    Tlak domácích, Devils se ale ubránili.

57:45
    Opět se hra přerušuje, vhazování před Brodeurem. Flyers si vytvářejí závěrečný tlak.

57:20
    Postavení mimo hru Židlického.

56:51
    Střelu Briera z levé strany opět kryje Brodeur.

56:45
    Mezi dvěma protihráči se prokličkoval Van Riemsdyk a řítil se sám na Brodeura, ten ale dobře zasahuje.

56:21
    Puk se snažil dojet Grossmann, vhazování před Brodeurem. Jersey si bere oddechový čas.

55:46
    Bryzgalov opět přerušuje hru, hosté tlačí.

Viktor Sandev

Góly a asistencie: 29. Briére (Voráček), 29. van Riemsdyk (Gustafsson), 45. Giroux (Hartnell, Timonen), 65. Briere (Voráček) - 4. Parise (Eliáš), 34. Zajac (Parise, Kovalčuk), 52. Sýkora

Philadelphia Flyers: Bryzgalov - Carle, Timonen, Kubina, Coburn, Gustafsson, Lilja - Jágr, Giroux, Hartnell - Simmonds, Briere, Schenn - Voráček, Van Riemsdyk, Read - Wellwood, Couturier, Talbot
    New Jersey Devils: Brodeur - Fayne, Greene, Židlický, Salvador, Harrold, Volčenkov - Kovalčuk, Zajac, Parise - Zubrus, Eliáš, Sýkora - Clarkson, Henrique, Ponikarovsky - Bernier, Gionta, Carter

Rozhodca: McCauley, O'Halloran - Barton, Morin