Michalovce – Senec 35:13 (kon.) | Slavia – Olomouc 33:23 (kon.) | Veselí n/M – Zlín 21:18 (kon.)
Poruba – Písek 37:26 (kon.)
DHC Sokol Poruba
37:26 (19:15)
Sokol Písek
cz Nedeľa 29.04.2012, 18:00 • VSH Sareza, Ostrava-Přívoz • Hádzanárska interliga ženy

60
    V poslední minutě vidí červenou kartu Barbora Mýlková. (37:24) (37:24)

55
    Na dvě minuty posílají rozhodčí Barboru Mýlkovou na lavičku a následuje přesilovka Písku. (35:24) (35:24)

50
    Ze sedmimetrového hodu se až napodruhé prosazuje Šárka Marčíková. Vyloučená je navíc hostující Lucie Vyhnalová. (33:24) (33:24)

46
    Vyloučená je také domácí Petra Adámková. A za malou chvíli bude hrát Písek přesilovku. (31:22) (31:22)

44
    Dvouminutový trest pro faulující Helenu Dvořákovou přináší také sedmičku Poruby. Jenže Vítková trefuje jen tyč. (31:22) (31:22)

42
    Porubská Petra Vítkovicá prostřeluje vše co ji stojí v cestě a navíc jde na dvě minuty odpočívat písecká Jana Rusfelová. (29:20) (29:20)

40
    Úspěšná sedmička Ivety Luzumové snižuje rozdíl ve skóre. Navíc je vyloučena Petra Vítková a Písek bude mít početní výhodu. (26:19) (26:19)

35
    Po brance Petry Vítkové je vyloučena další hráčka a to hostující Lucie Vyhnalová. (23:16) (23:16)

34
    Na dvě minuty odchází na lavičku také úspěšná střelkyně domácích Michaela Hrbková. (22:15) (22:15)

34
    Michaela Hrbková proměňuje sedmičku a DHC Sokol vede již o sedm branek! Navíc je vyloučena na dvě minuty tahounka Písku Iveta Luzumová. (22:15) (22:15)

25
    Na dvě minuty je vyloučena za ošklivý faul Helena Dvořáková. Poruba si zahraje první přesilovou hru v zápase. (16:13) (16:13)

8
    Dvouminutový trest inkasuje Michaela Hrbková a Poruba si zahraje v oslabení. (4:6) (4:6)

Tomáš Martínek

DHC Sokol Poruba: Roháčková, Doláková, Bártová - Osinová, Mýlková, Lešková, Chrenková, Tóthová, Hrbková, Adámková, Rechtorisová, Marčíková, Mrózková, Révajová, Vítková, Selucká. Trenér: Ján Beňadík.
    Sokol Písek: Skálová, Brožová, Vařečková - Vrabcová, Keslerová, Sozet, Lidová, Vyhnalová, Rusfelová, Luzumová, Janoušková, Veselá, Stellnerová, Dvořáková, Krouská. Trenér: Jan Slavík.

Rozhodca: Peter Haščík, Zbislav Oťapka