Tatran – Vítkovice 5:4 (po pr.)
ESA LOGISTIKA Tatran Střešovice
5:4 (0:1, 2:1, 2:2 - 1:0)
1. SC TEMPISH Vítkovice
cz Sobota 21.04.2012, 17:00 • O2 Arena • Play-off LiveSport Superligy florbalu CZ

65:00

Tatran Střešovice získává svůj patnáctý mistrovský titul! V superfinále porazil Vítkovice 5:4 v prodloužení a raduje se z třetího titulu v řadě! (19:10:54)

62:38
    Střešovice právě vstřelily branku!
    MILAN FRIDRICH využívá přesilovou hru a svou třetí brankou v zápase vystřelil Tatranu mistrovský titul! Asistence: Michal Podhráský.

61:54
    Tatran Vítkovice svírá, ale ke střele se zatím nedostal.

61:08
    Filip Heczko sekl do hole Natova a je vyloučen, Tatran si zahraje přesilovku.

60:54
    Začátek prodloužení je opět opatrnější.

60:01

Třetí třetina nabídla hned čtyři branky, po dvou na každé straně. O vítězi superfinále tak rozhodne desetiminutové prodloužení, případně samostatné nájezdy.

60:00

59:05
    Oba týmy hrají opatrně a vyčkávají na prodloužení.

58:07
    Nebezpečná dorážka Kološe končí na boční síti!

56:51
    Vítkovicím se tentokrát nedaří rychle odpovědět na branku soupeře a prodloužení klepe na dveře.

55:42
    JAN NATOV vyrovnává! Převzal míček na brankou, vyjel si na vrchol velkého brankoviště a uklidil míček pod víko. Asistence: Marek Vávra.

55:10
    Garčar na poslední chvíli zstavil slibně se rozvíjející vítkovický útok.

54:05
    Střela od půlky se Von der Pahlenovi vůbec nepodařila a skončila vysoko nad brankou.

53:28
    Ostravané drží balonek co nejdál od své branky.

51:43
    Von der Pahlen je zpět na hřišti, Tatran se celkem pohodlně ubránil.

50:38
    Vítkovická přesilovka není zatím tak vražedná jako ta střešovická. Tatran navíc oslabení jako vždy skvěle zvládá.

49:43
    Johan von der Pahlen zezadu sekl do hokejky Patrika Suchánka, Vítkovice si zahrají první přesilovou hru v utkání.

48:58
    Vítkovice právě vstřelily branku!
    Po chybě zkušených hráčů Tatranu jdou Vítkovice do vedení. Jelínek zkoušel zasunout puk podél tyčky, ale nepovedlo se mu to. Balonek ale proskákal před branku a tam dorážel do odkryté branky zcela nepokrytý LUKÁŠ ŘEZANINA. Asistence: Pavel Jankulár.

Tereza Velikovská

Góly a asistencie: 32. Fridrich (Ondrušek), 39. Fridrich (Ondrušek), 44. Garčar (Von der Pahlen), 56. Natov (Vávra M.), 63. Fridrich (Podhráský) - 3. Hrubý L. (Kološ), 33. Kološ (Suchánek P.), 44. Matúš (Jelínek), 49. Řezanina (Jankulár Pav.)

ESA LOGISTIKA Tatran Střešovice: Kafka (Zich) - Deutsch, Garčar, Podhráský, Klimeš, Liljenbäck, Hlavička, Ullmann - Fridrich, Von der Pahlen, Ondrušek, Vrtiška, Olšiak, Vávra T., Richter, Vávra M., Kolísko, Hokkanen, Natov.
    1. SC TEMPISH Vítkovice: Souček (Ciompa) - Jelínek, Hubálek, Heczko, Suchánek P., Jankulár Petr, Kološ - Hájek, Žák, Veltšmíd, Hrubý L., Tokoš, Hrubý V., Mojžíšek, Sova, Řezanina, Jankulár Pavel, Matúš.

Rozhodca: Petr Černý, Jiří Janoušek