HC SLOVAN Bratislava
6:3 (2:2, 2:1, 2:0)
HC Košice
Streda 18.04.2012, 18:00 • Slovnaft Aréna Bratislava • Tipos Extraliga (SR)

Rozhodla záverečná tretina, domáci HC Slovan zvíťazil v šiestom zápase série 6:3, v tretej tretine prevalcoval oceliarov a na ľade bolo vidieť belasé srdce, ktoré prejavilo neskutočnú vôľu po víťazstve a kto dnes prišiel do Slovnaft Arény, okrem krásnej atmosféry bol svedkom aj krásneho hokeja s víťazným koncom pre domácich. Po hrubej chybe v úvode sa chytil Branislav Konrád a v tretej tretine čaroval, vychytal úniky hostí aj nariadené trestné strieľanie. Domáce publikum si potleskom vytiahlo domácich borcov zo šatne a rozlúčili sa s chlapcami doslova majstrovsky. Séria sa sťahuje do Košíc, kde v sobotu spoznáme majstra extraligy pre sezónu 2011/2012. Pekný večer z Bratislavy želá Vladimír Korduliak. (20:48:12)

56:56
    Slovan dal gól! Nedáš? Dostaneš! Bulík v strednom pásme na modrú Kudrnovi, ten potiahol do pásma, posunul na stranu DÁVIDOVI BUCOVI a ten prehodil pravý betón Hyláka. Asistencie: Andrej Kudrna a Roman Kukumberg.

56:14
    Na modrej sa krásne uvoľnil Jenčík, išiel sám na Konráda, ten ho vychytal. Obrovská šanca Košíc.

56:02
    Lipiansky sa dvakrát otočil s pukom poza bránku, nakorčuľoval pred a z otočky po ľade chcel nachytať Hyláka na hruškách, bez úspechu, Alexandr dáva pozor.

54:58
    Kudrnovu teč Hylák ani sám nevie, ako vykryl.

54:35
    Rozhodcovia stratili puk z dohľadu v rohu klziska za Hylákom, hru vykazujú do stredného pásma.

53:48
    V akcii opäť Hylák, skóre sa nemení.

53:40
    Hudáček pálil z otočky, puk skončil od bránkovej siete na ochrannej sieti.

52:34
    Košičania mali veľkú šancu, Konrád veľké šťastie, Miklík a ani Jenčík v blízkosti bránky nedali.

51:56
    Dnešné stretnutie sleduje 10.055 divákov, vypredané!

51:56
    Puk opäť v moci Konráda.

51:38
    Za stavu 5:3 spustil domáci kotol mexickú vlnu. Kvalitný hokej, výborná atmosféra.

51:21
    Konrád kryje strelu Bartošovi.

50:59
    Pašek a Konrádova lapačka bola proti.

49:44
    Dobroňova strela od modrej, Hylák vyráža.

Vladimír Korduliak

Góly a asistencie: 13. Bulík (Bartánus, Hudec), 17. Bartánus (Lipiansky), 25. Harvey (Frühauf, Bakoš), 38. Šatan (Harvey, Lipiansky), 48. Bartánus (Frühauf, Dobroň), 57. Buc (Kudrna, Kukumberg) - 2. Dravecký, 15. Dravecký (Haščák, Chovan), 40. Homer (Spilar)

HC SLOVAN Bratislava: Konrád - Švarný, Kozák, Frühauf, Dobroň, Jerofejevs, Štajnoch, Trška, Preisinger - Hudáček, Lipiansky, Šatan - Hudec, Bulík, Bartánus - Kudrna, Kukumberg, Buc - Harvey, Sloboda, Bakoš
    HC Košice: Hylák - Homer, Tabaček, Šeda, Novák, Gajdoš, Chovan, Slimák, Piatak - Bartoš, Spilar, Zálešák - Jenčík, Gron, Miklík - Pašek, Haščák, Dravecký - Mlynarovič, Hvila, Baláž

Rozhodca: Minář Milan (CZE), Hradil René (CZE), Novák Milan, Stano Peter

Diváci: 10.055