Caen – Bordeaux 1:0 (kon.) | Nice – Lorient 2:0 (kon.) | Paríž – Marseille 2:1 (kon.)
OGC Nice
2:0 (0:0)
FC Lorient
cz Nedeľa 08.04.2012, 17:00Ligue 1 McDonald’s

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:00.

OGC Nice: Ospina, Civelli, Diakite, Clerc, Digard, Abriel, Coulibaly, Mounier, Sable, Grandin, Goncalves

FC Lorient: Audard, Kone, Ecuele Manga, Bourillon, Mareque, Romao, Mvuemba, Jouffre, Coutadeur, Diarra, Aliadiere

Rozhodčí: Fredy Fautrel.

Za malou chvíli začne duel dvou mužstev, které drží příčky jen těsně nad sestupovými vodami. Dá se říct, že v tomhle zápase se hraje o šest bodů. Mužstvo, které zvítězí bude mít již skoro jistotu nejvyšší soutěže i pro příští sezonu.

Oba celky jsou na hřišti.

1

2
    Jouffre centroval do šestnáctky, ale svůj centr hodně přetáhl a ten tak skončil v zámezí.

4
    Na druhé straně nepřesně střílel Coulibaly.

6
    Žádný z týmů si zatím nedokáže vybudovat převahu.

7
    Jouffre poslal další centr přímo do náruče Ospiny.

8
    Clerc z první napálil centr mimo bránu.

11
    Po tvrdém zákroku zůstává na zemi ležet Jouffre. Zdá se, že bude bez problémů pokračovat.

13
    Mounier se prodral až k zakončení, ale tísněný pálil vedle.

15
    Rohový kop pro domácí.

16
    Centr na zadní tyč našel pouze hlavu obránce.

16
    Hosté mohli udeřit z rychlého protiútoku, ale útočník trefil pouze nohy Osiny.

18
    Kone fauluje útočníka těsně před šestnáctkou a domácí tak budou kopat přímý kop z dobré pozice.

19
    Míč se od obrany odráží do zázemí.

21
    Goncalves v ofsajdu.

22
    Aliadiere vystřelil pouze do náruče Osiny.

24
    Goncalvesovi byl opět odpískán ofsajd, ve kterém však nebyl.

26
    Grandin si naběhl v šestnáctce na centr od spoluhráče, ale z pár metrů míč poslal mimo.

28
    Zatím nevidíme nijak úchvatný fotbal. Je vidět, že se utkávají týmy ze spodních příček tabulky.

31
    Další nebezpečný centr do domácí šestnáctky odvrátil Bourillon. Coulibaly navíc vidí žlutou kartu.

34
    Abriel skončil na zemi po nešetrném zákroku protihráče. Sudí zatím vše řeší domluvou.

37
    Rohový kop pro Nice.

38
    Přetažený centr nenašel nikoho z domácích.

38
    Grandin zastavil rychlý protiútok a vidí žlutou kartu.

40
    Mounier se ocitl za zády obránců a je mu pískán ofsajd.

42
    Goncalves v šestnáctce hlavičkoval z výborné pozice pouze do místa, kde stál Audard.

44

45
    Ani z této šance domácí nic nevytěžili a z tribun se již ozývá nespokojený pískot.

45
    Nastavovat se bude 1 minuta.

45+1
    Největší šanci poločasu teď zahodil Coulibaly, když míč poslal pouze o pár centimetrů mimo.

Nepříliš zajímavý fotbal nám přinesl první poločas. V obraně obou celků se otevírají okýnka a je jen otázkou času, kdo se jako první prosadí.

Druhý poločas začne přibližně v 18:01.

46

46
    Domácí se hned od prvních vteřin tlačí do útoku.

49
    Nice právě vstřelilo branku!
    Aktivita domácích se vyplatila. MOUNIER utekl hostující obraně a sám proti Audardovi uspěl.

51
    Volný přímý kop domácích.

52
    Jenže centr končí pouze na hlavě jednoho z obránců Lorientu.

53
    Hosté střídají. Diarru nahradil Emeghara.

55
    Domácí jsou teď jednoznačně lepším mužstvem na hřišti.

57
    Nice si vykoledoval další přímý kop z dobré pozice.

58
    Obrovská chyba brankáře Lorientu. Audard se pozdě rozhodl vyběhnout na centr do šestnáctky a když pochopil, že již míč nestihne, zůstal stát na místě a CIVELLI neměl problém jej hlavou překonat.

61
    Domácí poprvé střídají. Odešel Abriel, nastoupil Anin.

63
    Hosté se nedokážou dostat k šestnáctce domácích.

65
    Lorient drží míč, ale směrem dopředu je neškodný.

67
    Ze hry jde v tomto poločase neviditelný Jouffre a místo něj nastoupil Autret.

68
    Domácí stahují ze hry Goncalvese a posílají tam Moulounguiho.

68
    Hosté střídají naposled. Koneho nahradil Baca.

71
    Útočnou akci Lorientu zastavil ofsajd.

72

74
    Poslední střídání domácích. Dikatiho nahradil Gomis.

77
    Hra ztratila tempo.

78
    Anin mohl rozhodnout, ale z výborné pozice netrefil prázdnou bránu.

79
    Romao málem zlomil nohu Moulounghuiovi a po právu vidí červenou kartu.

81
    Mouloungui je ošetřován za postranní čárou, ale vypadá, že bude pokračovat.

82
    Mohlo být 3:0, ale další z domácích útočníků opět z dobré pozice netrefil odkrytou bránu.

85
    Domácí se již nikam neženou. A hosté se v deseti nedokážou prosadit.

87
    Mounier je ošetřován mimo hřiště a zdá se, že domácí budou dohrávat také v deseti.

90
    Nastavovat se budou 4 minuty.

90+1
    Baca pálil z dálky, ale mířil nad.

90+3
    Rohový kop pro Lorient.

Výborný vstup do druhého poločasu rozhodl o vítězství domácích. Lorient tak nevyhrál již sedmé utkání v řadě na hřišti soupeře.

Děkuji Vám za pozornost. (18:52:01)