Avangard Omsk
1:0 (0:0, 1:0, 0:0)
Traktor Čeljabinsk
cz Pondelok 02.04.2012, 14:00 • Arena Omsk, Omsk • Play-off KHL

Čtvrtý zápas je na programu ve středu od 14 hodin SELČ. Výhodu domácího prostředí má opět Omsk. (16:08:39)

Omsk se ujímá v semifinálové sérii play-off KHL s Čeljabinskem vedení 2:1 na zápasy. Jediný gól třetího duelu vstřelil ve 22. minutě Kalinin.

60:00

59:43
    Obrovskou šanci na vyrovnání měl těsně před koncem Kuzněcov, neprostřelil však Rämöho.

59:00
    Garnett odjel z branky, hosté to zkusí v šesti.

58:43
    Traktoru se nadaří usadit se v útočném pásmu, Garnett tak zatím neopouští bránu.

57:12
    Z pravého křídla vyslal dobrou křížnou střelu po ledě Kalinin, Garnetta ale nepřekonal. Traktor tak stále živí naději na vítězství v tomto duelu.

55:30
    Jedovatá rána Andreje Popova prosvištěla vedle brány Omsku.

54:34
    Omsk teď dlouho obléhal branku soupeře, Nestěrov dostal přihrávku, rychle objel bránu a snažil se zasunout puk k levé tyči, betonem ale dobře zasáhl Garnett.

53:23
    Hbitý Frolov se elegantně uvolnil, puk z jeho hole přeletěl břevno.

52:14
    Kontiola ranou z první vypálil na přední tyč, Rämö ale stále drží nulu.

50:54
    Po vyhraném vhazování si Čistov všimnul volného Quinta, kterému adresoval přihrávku. Obránce Čeljabinsku ale bekhendem brankáře Rämöho neprostřelil.

50:47
    Rämö podržel v lapačce nahození od modré čáry, vhazovat se bude po jeho pravici.

49:57
    Nadějnou příležitost si vytvořil Traktor, Panov upláchnul na levé straně Salmelovi, poté se pokusil procedit puk mezi Rämöho betony, ten je ale sklapl včas. Čeljabinsk tak stále čeká na první gól.

49:23
    Nestěrov vypálil na Garnettovu lapačku, mířil však vedle.

48:34
    Frolov se snažil zpoza branky zasunout puk za Garnettova záda, kanadský gólman ale ustrážil prostor u levé tyče.

47:40
    Omsk pracuje v tomto utkání v defenzivě velmi dobře, Traktor se obtížně dostává do šancí.

46:28
    Volkov dobruslil puk v útočné třetině, poté se snažil uvolnit Alexandra Popova, přihrávka na něj ale neprošla.