Třinec – Karviná 4:2 (kon.) | Most – Ústí n/L 4:3 (kon.) | Plzeň – Kladno 4:2 (kon.)
Letohrad – Hr. Králové 2:3 (po s.n.) | Vlašim – Jindřichův Hradec 7:0 (kon.) | Pardubice – Kert Park Praha 1:8 (kon.)
po s.s.
SK Hokejbal Letohrad
2:3 (1:1, 1:1, 0:0)
HBC Hradec Králové 1988
cz Sobota 31.03.2012, 16:00 • Letohrad • CROSSDOCK extraliga (CZ)

Konec zápasu. (17:52:45)

45:00
    Hradec právě vstřelil branku!

Jako jediný proměňuje svůj samostatný nájezd LUKÁŠ MYSLIVEC.

Poslední přichází Dan Urban za Letohrad - nedal a Hradec tak vítězí.

Za Hradec přichází Lukáš Myslivec - Šimaru prostřeluje.

Za Letohrad svůj nájezd provede Martin Voleský - nedal.

Za Hradec jde znovu Jan Bacovský - nedal.

Za Letohrad přichází Ladislav Minařík - nedal.

Za Hradec Králové nastupuje Michal Chmel - nedal.

Za Letohrad nastupuje Leoš Janďourek - nedal.

V další sérii tedy za Hradec nastupuje Petr Hajník - nedal.

Za Hradec nastupuje Petr Novák - nedal.

Za Letohrad Jiří Rail - nedal.

Za Hradec Jaroslav Tesař - nedal.

Za Letohrad Jaromír Protzner - nedal.

Za Hradec Jan Bacovský - nedal.

První jede David Halbrštát za Letohrad - nedal.

Samostatné nájezdy začínají.

Za Letohrad nájezd provede Halbrštát, Protzner a Rail, za Hradec pak Bacovský, Tesař a Novák.

Střely za třetí třetinu jsou 7:12 pro Hradec Králové, celkově 24:33.

45:00

43:42
    Za podražení je vyloučen hostující Tomáš Ruda.

43:25
    Matyáš se vrací do hry, vzápětí pálí Bacovský. branku ale netrefuje.

41:25
    Domácí jsou potrestáni za zdržování hry, na trestnou odchází Josef Matyáš.

40:50
    Atmosféra v Letohradě houstne, Letohradští jsou nyní v útočném pásmu a snaží se překvapit Bryknera. Střelecky se pokoušela prosadit dvojice Furik - Rail.

39:12
    Hradečtí jsou stále v útočném pásmu a snaží se strhnout vedení na svou stranu.

37:30
    V polovině třetí třetiny je stav stále vyrovnaný - 2:2. Teď se Letohradští snaží se prosadit na polovině hostů, vzápětí se ale hra vrací zpátky před Šimaru.

35:31
    Další skvělý zákrok Šimary, kterého se pokoušel prostřelit Tesař.

33:37
    Teď byl dost vytížen Šimara, který musel čelit několika střelám Hajníka a Hudečka.

30:50
    Šimara krásně vychytal střelu Hudečka a obránci domácího týmu pak hostům znemožnili další dorážky.

30:01

Další třetina začne přibližně v 17:10.

Po druhé třetině je to stále vyrovnané, na tabuli svítí 2:2. Střely za druhou třetinu jsou 12:12.

30:00

29:56
    Teď byl nepříjemně do zápěstí zasažen Šimara, nakonec to ale ustál a chytá dál.

29:47
    Před Šimarou důrazně čistil prostor Malík.

29:18
    Za držení je vyloučen domácí Lukáš Rybka.

28:46
    Letohrad právě vstřelil branku!

Krásnou kličkou Bryknera v samostatném nájezdu překonává DAVID VEČERNÍK - 2:2.

28:46
    Samostatný nájezd provádí David Večerník.

28:46
    Halbrštát se snažil vystřelit na branku, v jeho snaze ho ale faulem přerušil hostující Hajník. Rozhodčí píská a nařizuje trestné střílení.

28:02
    Hajníkovi chybělo jen málo k třetímu gólu Hradce Králové.

27:42
    Halbrštát předvedl krásný samostatný nájezd na Bryknerovu branku. Ten ale jeho snahu zmařil.

26:24
    Letohrad se snaží dorovnat skóre, ale hradecký brankář je pozorný.

23:42

Kolem brány se obtočil PETR HAJNÍK a přesnou trefou poslal míček za ležícího Šimaru - 1:2. Asistence: Miloslav Hudeček.

21:29
    Chvíli po skončení trestu Ježka je vyloučen domácí Ondřej Dospěl. Potrestán je za nebezpečnou hru vysokou holí.

19:02
    Další trest pro hosty - za držení je potrestán Jakub Ježek. Využije Letohrad tuto nabídku?

16:36
    Novákův trest končí, vrací se do hry a na tabuli stále svítí stav 1:1.

15:01

Další třetina začne přibližně v 16:37.

Po první třetině je stav vyrovnaný 1:1. Střely za první třetinu jsou 5:9 pro Hradec Králové.

15:00

14:36
    Za držení je vyloučen hradecký Petr Novák.

14:18

Letohrad využívá přesilovku. Minařík od mantinelu poslal nahrávku PAVLU KORMUNDOVI a ten míří přesně nad vyrážečku hradeckého brankáře - 1:1. Asistence: Ladislav Minařík, Jan Malík.

13:51
    Za držení je vyloučen hradecký Tomáš Hora.

11:15

Hradec se ujímá vedení - přes modrou dostal nahrávku od Bacovského JAROSLAV TESAŘ a v samostatné akci mířil přesně na vyrážečku do víka letohradské branky - 0:1. Asistence: Jan Bacovský.

09:15
    Nejprve se z obranného pásma do útoku hnal domácí Večerník, jeho střela ale mířila o kus vedle branky. Poté z protiútoku na Šimaru nahazuje Hrubý, letohradský brankář ale skvěle pokus Hrubého lapačkou likviduje.

06:52
    V další šanci se Štefanský obtočil za brankou a ve snaze dostat míček do letohradské svatyně se mu pokoušel pomoci Ruda. Šimarův beton a lapačka ale tomu zabránily.

06:04
    Před Šimarou se pokoušeli prosadit reprezentanti Bacovský s Novákem, dorážka prvního jmenovaného ale také v brance neskončil.

04:29
    Brankář Hradce při svém přesunu nechal otevřenou pravou polovinu branky, letohradský Minařík se při snaze trefit tento odkrytý prostor obtočil a míček mu ujel ...

03:03
    První velká šance Hradce, příležitost si vytvořil Michal Chmel. Šimara však jeho pokus zneškodnil.

01:23
    Začátek je z obou stran opatrný, hra se přelévá, nikdo nechce udělat první chybu. Žádné velké šance zatím nikdo neměl.

00:01

SK OEZ Testa Letohrad:
    Šimara (Janoušek) - Janďourek, Rybka, Košťál, Matyáš, Malík, Jiřík, Urban - Furik, Rail, Voleský, Večerník, Dospěl, Kormunda "C", Halbrštát, Minařík, Protzner.

HBC Hradec Králové 1988:
    Brykner (Ryba) - Chmel, Fišer, Švanda, Veselý, Hora, Černý, Hajník, Hrubý, Myslivec, Tesař, Hudeček, Ruda, Bacovský, Ježek, Novák, Štefanský.

Rozhodčí: Šprincl Petr, Polášek Daniel.

V Letohradě nepříjemně prší a právě se zde odehrály zápasy dorostu. Mladší dorost s Hradcem Králové prohrál 2:4, starší dorost zvítězil 1:0 na nájezdy. Jak dopadne extraligový zápas posledního kola, to se dozvíme v následujících zhruba dvou a půl hodinách.

Hezký, i když zamračený den z Letohradu. Tady se dnes odehraje velmi důležitý zápas, mezi domácím Letohradem a hostujícím Hradcem Králové. O co jde? Letohradu o to, zda se vyhnou baráži a Hradci Králové o to, zda bude v play-off v první čtyřce a budou začínat doma.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 16:00.

Iva Janoušková

Góly a asistencie: 15. Kormunda (Minařík, Malík), 29. Večerník - 12. Tesař (Bacovský), 24. Hajník (Hudeček), 45. Myslivec

SK Hokejbal Letohrad: Šimara (Janoušek) - Janďourek, Rybka, Košťál, Matyáš, Malík, Jiřík, Urban - Furik, Rail, Voleský, Večerník, Dospěl, Kormunda "C", Halbrštát, Minařík, Protzner
    HBC Hradec Králové 1988: Brykner (Ryba) - Chmel, Fišer, Švanda, Veselý, Hora, Černý, Hajník, Hrubý, Myslivec, Tesař, Hudeček, Ruda, Bacovský, Ježek, Novák, Štefanský

Rozhodca: Šprincl Petr, Polášek Daniel