Košice – Trnava 0:1 (kon.) | Prešov – Žilina 1:1 (kon.) | Trenčín – Ružomberok 2:1 (kon.)
Nitra – Zlaté Moravce 1:0 (kon.) | Dunajská Streda – B. Bystrica 1:2 (kon.)
MFK Košice
0:1 (0:1)
FC Spartak Trnava
Sobota 31.03.2012, 14:30Niké liga

Máme za sebou koniec stretnutia v ktorom si tri body zaslúžene vybojovali hostia z Trnavy. Prajem Vám príjemný víkend v spoločnosti onlajnov. (16:22:20)

90+
    Loptu majú na svojich kopáčkach hostia.

90
    Rozhodca Hrčka nastavuje 2 minúty.

88
    Jedovatá strela domáceho Pačindu, Kamenár radšej len boxoval.

87
    Definitívne mohol rozhodnúť Michal Gašparik, ten šprintoval sám od polky ihriska na Darka Tofiloskiho, zoči-voči neprekonal domáceho brankára.

85
    Po faule na Ľuboša Hanzela vidí žltú kartu domáci Kamil Kuzma.

84
    Hostia sa z ničoho nič ocitli v gólovej šanci, hlavička Karola Pavelku skončila na ľavej tyči.

84
    Posledné striedanie aj na strane domácich. Samira Nurkoviča vystriedal Ivan Djokovič.

83
    Posledné striedanie na strane hostí, Martina Vyskočila vystriedal Martin Mikovič.

81
    Strela Dávida Škutku letela meter vedľa pravej tyči.

80
    V sektore hostí dochádza k potyčke s usporiadateľmi, na ihrisku sa toho veľa nedeje.

78
    Pekný center Sekuliča narobil starosti skôr útočníkom domácich, tí sa nedohodli a lopta končí mimo bránky hostí.

76
    Trošku vzruchu do diania priniesla okrem delobuchov v hosťujúcom sektore strela Škutku, ktorá plachtila vo vzduchu a letela tesne nad.

74
    V Čechách futbalu hovoria "kopaná", my v Košiciach sme momentálne svedkami "nakopávanej" v podaní domácich hráčov.

72
    Rohový kop hostí prerušil rozhodca Hrčka po útočnom faule Kaufmana.

71
    Domáci takisto druhykrát striedajú, Kamila Karaša strieda Dávid Škutka, posilnenie útoku domácich.

Dnešné stretnutie sleduje 1 400 divákov.

70
    Druhé striedanie hostí, odchádza strelec gólu Mário Bicák, na jeho miesto vybehol Karol Pavelka.

68
    Troška vzruchu po priťuknutí Pačindu na Karaša, tomu v poslednej chvíli vykopol loptu Habánek, rohový kop pre domácich šancu nepriniesol.

67
    Hra sa oproti prvému polčasu nemení, veľa toho futbalového nevidíme v tomto stretnutí.

64
    Domáci to skúšajú nakopávaním na svoj hrot, pre nich škoda, že na hrote figuruje len nie vysoký Erik Pačinda, ktorý je skvelý v hre po zemi a nie vo vzduchu.

62
    O minútu nato sa situácia zopakovala, tentokrát bol aktérom domáci Kamil Karaš, rozhodca si toho opäť nevšímal.

61
    Po kontakte v 16-tke padol ako podťatý Kamil Kuzma, rozhodca mu dohovára, aby to viac na neho neskúšal.

59
    Po faule na Vyskočila sme počuli výkrik ako z filmu Mlčanie jahniat.

56
    Rohový kop domácich nepriniesol žiadne vzrušenie.

55
    V úvodných 10 minútach druhého polčasu sa viac píska ako hrá a nieje to zásluhou zlého rozhodovania zo strany rozhodcov, hra sa pritvrdila na oboch stranách.

53
    Po faule na Mária Bicáka vidí žltú kartu aj domáci hráč a to konkrétne Floris Héric Isola.

52
    Po faule na Šinglára vidí prvú žltú kartu zápasu hosťujúci Martin Vyskočil.

52
    ... na center Miroslava Karhana si nabehol Josef Kaufman, jeho hlavička letele nad Tofiloskiho bránku.

52
    Po minúte ďalší rohový kop hostí ...

51
    ... hostia ho rozohrali na krátko, strela Hanzela bola zblokovaná domácou obranou.

50
    Rohový kop pre hostí po aktivite Bicáka ...

48
    Pekná akcia domáceho Šinglára, ktorý obohral dvoch hráčov, prihral na krídlo Nurkovičovi, na ktorého center Pačinda nedočiahol.

46
    Po faule na Prochádzku majú loptu hostia.

46
    Začal druhý polčas.

V prvom polčase sme toho veľa futbalového nevideli, najmä domáci hráči pôsobili bezradne. Po góle Mária Bicáka z piatej minúty vedú hostia zaslúžene 0:1.

Prvý polčas skončil.

45+
    Nakopnutá lopta od Redžepiho končí až za bránkovou čiarou.

45
    Hrá v prvom polčase sa natiahne o ďalšie 2 minúty.

42
    Skvelá strela Miroslava Karhana z 35 metrov, hosťujúci kapitán z priameho kopu natiahol Tofiloskiho, ten strelu smerujúcu do šibenice vyškrabal prstami na rohový kop, z neho už hostia nezahrozili.

41
    Po ktorom aj domáci strelili gól, rozhodca Hrčka však pískal faul na Michala Habáneka a tak loptu vykopáva Kamenár.

40
    Niekoľko faulov za sebou v podaní hostí, z akcie Nurkoviča rohový kop pre domácich.

37
    Zraneného Patrika Čarnotu strieda Peter Kuračka.

36
    Patrik Čarnota fauloval a sám sa pri tom zákroku nešťastne zranil, hostia budú zrejme nútene striedať.

34
    Domáci toho v útoku zatiaľ veľmi nevymysleli, loptu má Kamenár.

32
    Ďalšie pekné vysunutie za obranu domácich, Gašparik v zlej pozícii vystrelil ešte horšie.

31
    Prvé striedanie na domácej strane. Samir Nurkovič strieda Mikulaša Tótha.

30
    Ofsajd Bicáka po Karhanovom vysunutí.

28
    Veľká šanca hostí, ďalšia nakopnutá lopta za obranu domácich, loptu potiahol Bicák, šikovne prihral na nabiehajúceho Vyskočila, ktorý zbrklo vystrelil sám pred Tofiloskim vysoko nad.

25
    Lopta sa dostala k Gašparikovi, ten sa s tým nezmaznal a z otočky vystrelil nad Tofiloskiho bránku.

24
    Šľapák Bicáka a loptu majú domáci.

23
    Hra sa v týchto chvíľach ukľudnila, obe mužstva chybujú v rozohrávke.

21
    Peter Šinglár teraz možno zbytočne držal loptu, až ho nakoniec fauloval Vyskočil.

20
    Miro Karhan trafil len múr, ok ktorého sa lopta odrazila k Bicákovi, ktorého strela nenarobila problémy Darkovi Tofiloskimu.

19
    Po faule na Bicáka výhodná štandardka z 30 metrov aj pre hostí.

18
    Pekné prenesenie hry kapitánom Petrom Šinglárom končí v aute, Miroslavovi Viazankovi robilo problém spracovať tento center.

17
    Nakopnutá lopta Mirom Karhanom končí v náručí Darka Tofiloskiho.

15
    Erik Pačinda loptu prebehol a strela Kamila Kuzmu končí vysoko nad.

14
    Po faule na Pačindu majú domáci výhodnú štandardnú situáciu z 23 metrov.

13
    ... po ktorom musel boxovať Kamenár do bezpečia.

12
    Prvý rohový kop zápasu pre domácich...

10
    Nakopnutá lopta do 16-tky domácich, kde nie najšťastnejšie hlavičkoval Sekulič, lopta z jeho hlavy putovala len na Vyskočila, ktorý ale vystrelil z jednej nepresne.

9
    Výhodnú štandardku pre domácich pokazil Kuzmov center len do múru.

8
    Domáci sa konečne osmelili, dva centre od Pačindu a Viazanka, však odvrátila pozorná obrana hostí.

5
    Trnava dala gól!
    Aktivita hostí prináša svoje ovocie, lopta letela do 16-tky domácich, kde si MÁRIO BICÁK spracoval loptu, vyhral súboj s Redžepim a strelou ponad padajúceho Tofiloskiho strieľa prvý gól zápasu.

3
    Spartak od začiatku aktívnejší, teraz ich v aktivite pribrzdil ofsajd a tak loptu majú konečne aj domáci hráči.

1
    Hneď v prvej minúte šanca hostí, Gašparík potiahol loptu do "vápna", prihral po zemi a v dobrej pozícii z metra netrafil loptu Prochádzka.

1
    Stretnutie práve začalo.

Na ihrisko prichádzajú obe mužstvá, domáci v žltomodrých dresoch, hostia v pruhovaných červeno-čiernych dresoch.

MFK Košice: Tofilofski - Sekulič, Redžepi, Kavka, Tóth - Šinglár(K), Karaš - Viazanko, Kuzma, Isola - Pačinda

FC Spartak Trnava: Kamenár - Habánek, Čvirik, Kaufman, Hanzel - Čarnota, Karhan(K) - Prochádzka, Bicák, Gašparik - Vyskočil

Rozhodca: Hrčka - Brendza, Tomčík.

Príjemné popoludnie z Košíc. V 24. kole Corgoň ligy sa stretne domáce MFK Košice proti FC Spartak Trnave. Zápas tretích mužstiev, teda tretieho v tabuľke(Spartak Trnava) proti tretiemu od konca(MFK Košice).

Vítame Vás pri on-line prenose. Stretnutie začína o 14:30.