HK DUKLA Trenčín
3:4 (1:4, 1:0, 1:0)
HC Slovan Bratislava
Piatok 30.03.2012, 18:00 • ZŠ Pavla Demitru, Trenčín. • Tipos Extraliga (SR)

V tejto chvíli zápas končí, Slovan nakoniec ustrážil stav a vyhral tak 3:4. Pre Duklu tak Play-Off končí, Slovan postúpil cez Trenčín hladko 4:0 na zápasy a vo finále sa stretne s HC Košice. Toto bol teda posledný prenos Dukly Trenčín v tejto sezóne, my Vám ďakujeme za sledovanosť a priazeň a tešíme sa na Vás ešte pri sledovaní finále play-off a v budúcej sezóne 2012/13. Ďakujem Vám a dovidenia pri ďalších športových prenosoch s onlajnami. Pekný zvyšok večera praje Peter Marienka. (20:32:26)

60:00

59:59
    Ivan Švárny vylúčený za podrazenie.

59:58
    Tybor bol pri poslednej šanci faulovaný, rozhodcovia išli telefónovať.

59:18
    Libor Hlubuček strieľal od modrej, trafil iba obrancu.

59:11
    Zakázané uvoľnenie hostí, posledných 40 sekúnd tretej tretiny.

58:55
    Dukla sa snaží o vyrovnanie, Trenčín hrá powerplay - Kováč je von z brány.

56:54
    Lipiansky vzal puk zo svojho obranného pásma, v miernom prečíslení chcel nájsť Bartánusa, Hlubuček bol však dobre postavený a zabránil tak prípadnému gólu.

56:08
    Dukla nachvíľu stratila pásmo, po pár sekundách sa tam opäť dostala, Birova strela zblokovaná, Slovan sa oslobodzuje.

55:04
    Dukla sa rozmiestnila do presilovkového vzorca, Marek Bartánus pri strete s domácim hráčom posunul bránu.

54:49
    Ivan Ďatelinka - dve minúty - vyhodenie puku z hracej plochy.

54:39
    Skokan sa pri postupe pošmykol, Mikula mu zobral puk, vynikajúcu obohral protihráča, prihral nabiehajúcemu Petrovi Sojčíkovi, ten vbehol do pásma, no strelou švihom trafil iba obrancu.

53:42
    Po dlhšom čase Slovan v útoku, Kukumbergova strela spoza obrancu minula priestor brány.

52:35
    Dnešné stretnutie sleduje 6150 divákov - vypredané.

52:34
    Slovan opäť iba vyhadzuje cez všetky čiary.

52:13
    Dukla naťahovaná v útočnom pásme, Melichárek a jeho zakončenie backhandom, konrád nemal väčšie problémy. Vidíme veľkú bojovnosť domácich hráčov.

50:55
    Do konca tretej tretiny ostáva 9 minút, Slovan vyhráva už iba o jeden gól.

50:05
    Trenčín dal gól!
    Využitá presilovka domácich! Voľný puk prevzal MAREK BIRO, ten urobil ešte krok, vystrelil do protipohybu Konráda a znížil tak na rozdiel jedného gólu! Asistencie: Mikula, Kováč.

48:52
    Pokračuje presilovka 5 na 4.

48:36
    Dukla vyhrala buly, Fabušova tvrdá strela minula bránu. Puk sa po chvíli opäť vratil na Fabušovi, ten opäť tvrdo vystrelil, tentokrát trafil priestor brány, Konrád len s ťažkosťami vyrazil!

48:28
    Ivan Švárny vylúčený za nedovolené bránenie. Presilovka domácich 4 na 3.

48:02
    Strela Libora Hudáčka ztečovaná do veľkej výšky,napokon až na ochrannú sieť, vhadzovať sa bude ešte pred modrou čiarou.

47:38
    Šatan získal puk, vrátil ho Švárnemu na modrú, jeho strela však minula priestor brány.

46:52
    Potýčka medzi Nemčíkom a Bucom, obaja dostali po dve minúty za hrubosť. Vzájomné vylúčenie, hrať sa bude 4 na 4.

46:33
    Slovan sa zatiaľ úspešne bráni Dukelskému nátlaku.

44:58
    Hudecove obtočenie okolo obrancu iba do Kováčových betónov.

44:26
    Ivan Švárny si šikovne nakorčuloval, dostal ideálnu prihrávku, rútil sa sám na Kováča, no domáci gólman vynikajúco vybehol, zúžil tak strelecky uhol a vyrazil puk do rohu ihriska.

42:54
    Icing hostí, hra sa presunie späť pred Konráda.

42:11
    Dukla zovrela Slovan, séria striel na Konráda nezvýšila skóre.

41:10
    Nedorozumenie domácej obrany, všetko musel vyriešiť Kováč.

40:37
    Mikulova strela z veľkého uhla, Konrád opäť nevedel, kde má puk.

40:26
    Birove nahodenie puku, Šťastný sa dostal k dorážke zadovkou, Konrád nevedel kde je puk, nakoniec ho pevne zovrel medzi betónmi!

40:10
    V úvode tretej tretiny ihneď strela na Konráda, ten nemal problém.

40:01
    Začala tretia tretina.

Dukla Trenčín: Hiadlovský - Gabriš, Biro, Hlubuček, Nechala, Nemčík, Habšuda, Imrich - Pardavý, Šťastný, Fabuš, Mikula, Melichárek, Sojčík, Tybor, Tvrdoň, Lelkeš, Filo, Jakúbek.

Rozhodcovia: Mullner, D.Konc - Novák, Stano.

V druhej tretine sme videli iba jeden gól a to v samotnom závere, autorom gólu na 2:4 bol Jakub Gašparovič. Slovan nevyužil presilovku 5 na 3, dokonca ani nepremenil trestné strieľanie, pretože Vladimír Kováč výborne vychytal exekútora Libora Hudáčka. Dukla má teda posledných 20 minút na otočenie, resp. vyrovnanie zápasu. Tretie dejstvo začne zhruba o 19:51.

40:00
    Druhá tretina skončila.

19:20
    Dukle sa v druhej tretine ešte podarilo znížiť! JAKUB GAŠPAROVIČ po Tyborovej prihrávke vystrelil z prvej z medzikružia, puk sa pár krát odrazil od hráčov a nakoniec sa prekotúľal pomedzi betóny Konráda. 2:4! Asistencia: Tybor

38:19
    Libor Hudáček sa snažil o kľučku, Vlado Kováč ho však dobre prečítal a zabránil tak ďalšiemu gólu!

38:19
    Exekútorom trestného strielania Libor Hudáček.

38:19
    Libor Hudáček v samostatnom nájazde, bol zo zadu faulovaný a nedokázal tak zakončiť. Rozhodca nariadil trestné strielanie!

36:23
    Sojčík strieľal z rovnakého uhla ako predchvíľou Pardavý, k dorážke sa ešte tlačil Tibor Melichárek, Konrád na istotu prikrýva puk.

36:01
    Pardavého strela z veľkého uhla trafila iba Štajnocha.

35:21
    Hudecova strela spoza obrancu, Kováč s ťažkosťami vyráža plecom!

33:45
    Po súboji za Kováčovou bránou sa do úniku dostal Radoslav Tybor, ktorý mal priestor na strelu švihom, Konrád dokázal betónom vyraziť!

32:25
    Dukla sa ubránila presilovke 5 na 3.

31:36
    Dukla v protiútoku, Fabušovi puk ušiel, ten nakoniec v rýchlosti prevzal Andrej Šťastný, no nešťastne si ho odkopol, nedokázal ho teda zpracovať a zakončiť.

31:22
    Dukla v štvorici.

31:09
    Slovan tlačí, Švárneho strela netrafila bránu. Dorážka Šatana sa neujala.

30:25
    Ladislav Gábriš vylúčený za krosček. Presilovka 5 na 3!

30:00
    Ležiaca hokejka Vladimíra Kováča zabránila gólu, keď Miroslav Šatan tečoval Hudáčkove nahodenie!

30:00
    Hostia v presilovkovom vzorci, Šatan nedorazil puk do poloodkrytej brány. Vladimír Kováč prišiel pri tomto zákroku o hokejku, musel tak ešte vyraziť dva puky!

29:22
    Ďalšie vylúčenie domácich, Miroslav Habšuda - dve minúty za nedovolené bránenie.

28:48
    Opäť nepresnosť - opäť zakázané uvoľnenie domácich.

28:12
    Jakub Gašparovič a jeho strela z ľavého kruhu triafa iba masku Branislava Konráda.

27:44
    Sojčíkova snaha o preštrikovanie medzi obranu zlyhala, tá ho zdvojila a puk odobrala.

26:50
    Domáci sa ubránili, hrá sa 5 na 5.

26:09
    Slovan v presilovkovom vzorci - výmena Šatan - Fruhauf, tvrdá strela Petra Fruhaufa iba do domáceho brankára.

25:12
    Fruhaufova strela od modrej sa odrazila od zadného mantinelu, puk sa nakoniec dokotúľal až ku Kukumbergovi, jeho strela triafa iba dobre postaveného Kováča.

24:50
    Osamotený Libor Hudáček prevzal puk na modrej čiare, obohral protihráča, bol však faulovaný Jakubom Gašparovičom a jeho zakončenie tak nemalo dostatočnú razanciu. Gašparovič - 2 minúty - sekanie.

24:08
    Tvrdoňovi puk ušiel z čepele, obrana hostí vyhodila puk cez všetky čiary.

23:49
    Veľká nepresnosť Nemčíka, ktorý prihrával na úplne voľného Tybora, ktorý mohol ísť sám na bránu, namiesto toho sa hra presunie späť pred Kováča.

23:11
    Melichárek obkorčuloval bránu a stihol vystreliť, dobiedzajúci Peter Sojčík nedokázal doraziť puk za Konrádov chrbát.

22:22
    Martin Filo bodycheckom "zostrelil" Petra Fruhaufa, ktorý ostal ležať na zemi, po chvíli sa však postavil a odkorčuloval na striedačku, je v poriadku.

21:42
    Gašparovič prihral na voľného Radoslava Tybora, ktorý ihneď z prvej vystrelil a len o centimetre minul pravú šibenicu!

21:14
    Melichárek prenechal puk hosťom, domáci museli vymeniť sily.

20:13
    Miroslav Šatan zastavený ofsajdom.

20:01
    Začala druhá tretina.

HC Slovan Bratislava: Konrád - Švárný, Dobroň, Ďatelinka, Fruhauf, Jerofejevs, Štajnoch, Kudrna, Kozák - Hudáček, Lipiansky, Šatan, Skokan, Bulík, Bartánus, Bakoš, Kukumberg, Hudec, Harvey, Preisinger, Buc.

Po úvodných dvadsiatich minútach vedú hostia z Bratislavy už 1:4. Dukla najprv viedla zásluhou Melichárka, no potom prišli momenty Slovana. V priebehu 34. sekúnd Slovan strelil dva góly zásluhou Hudáčka a Bakoša a minútu pred koncom tretiny sa presadili Kukumberg a Bulík. Hráči Dukly tak majú čo doháňať, ak chcú ešte pomýšľať na výhru v dnešnom zápase. Stretnutie bude pokračovať zhruba o 18:58.

20:00
    Prvá tretina skončila.

19:40
    Slovan dal gól!
    A ďalší gól! Neuvriteľné! Opäť zlá rozohrávka obrany, puk zachytený na modrej čiare, prihrávka pred bránu našla TOMÁŠA BULÍKA a ten usmernil puk do siete. Asistencie: Baránus, Skokan

19:23
    Gól do šatne! Obrana opäť nestíhala na dvoch hráčov Slovana, ROMAN KUKUMBERG nemal problém si nájsť priestor na strelu. Kováč nemal šancu na tvrdý projektil umiestnený pod žrď. Asistencia: Jerofejevs.

19:08
    Imrichova strela od modrej netriafa priestor brány.

17:53
    Hudáček v protiútoku, mladý hráč sa snažil backhandom oklamať už ležiaceho Kováča, ten nakoniec betónom vyrazil. Následne prišla hrubá Gabrišova chyba, k strele sa opäť dostal Libor Hudáček, no Kováč stále neprekonaný.

17:22
    Gašparoviča strela spoza obrancu iba do náruče brankára Konráda.

17:01
    Rýchla rozohrávka Dukly, ktorá doplatila na nepresnosť - píska sa zakázané uvoľnenie.

15:57
    Slovan v plnom počte, Dukla presilovku nevyužila, ba dokonca ani nevystrelila do priestoru brány.

15:18
    Gábrišove nahodenie puku trafilo iba obrancu, tá ihneď vystrelila puk cez všetky čiary.

14:27
    Skokan odobral puk útočiacim hráčom a získal tak pre svoj tím dôležité sekundy.

13:57
    Doplňujúca informácia - Dávid Buc dostal k vylúčeniu v 7. minúte aj 10 minútový osobný trest!

13:57
    Miroslav Šatan si odpyká dve minúty za držanie hokejky. Ďalšia presilová hra pre domácich.

13:33
    Bednárovo nahodenie puku na bránu, Mikula už nemal priestor na teč alebo dorážku.

12:21
    Dôrazná hra Andreja Šťastného za bránou, ten vybojoval puk a snažil sa ho naservírovať spoluhráčom pred bránou, Melichárek tečoval puk, ten nakoniec z húštiny hráčov vytiahli hráči hostí.

11:42
    Filo dokázal vystreliť zpomedzi hradby tiel, Konrád to však videl dobre a gól nepúšťa.

11:08
    Ihneď po buly pred Kováčom prišla strela na domácu bránu, no ten zatiaľ neprekonaný.

10:08
    Šatanova strela príklepom z ťažkého uhla končí iba v Kováčovej lapačke.

09:05
    Neistý Hiadlovský na striedačke, do hry sa zapojí Vladimír Kováč!

09:05
    Oddychový čas domácích.

09:05
    Stretnutie otočené! Po 34. sekundách pridáva Slovan druhý gól, keď po prečíslení sa k zakončeniu dostal MARTIN BAKOŠ a ten kľučkou po druhý krát prekonal Hiadlovského. Asistencia: Hudec.

08:31
    To čo sa nepodarilo Šatanovi sa o malý moment podarilo LIBOROVI HUDÁČKOVI. Ten si nakorčuloval z pravého rohu na okraj kruhu, dokázal vystreliť a Hiadlovský prekonaný. Bez asistencie.

08:10
    Šatan dostal krásnu prihrávku od Lipianskeho, Hiadlovský jeho strelu z bezprostrednej vzdialenosti vyráža!

07:32
    Slovan Bratislava s piatimi hráčmi.

07:02
    Domáci hráči sa snažili ešte rýchlo vrátiť do útočného pásma, hlavný rozhodca píska prihrávku rukou.

06:20
    Rozhodcovia udeľujú tresty: Dukla Trenčín - Gábriš - 2 minúty za hrubosť. Slovan Bratislava - Buc - 2 minúty za hrubosť.

06:20
    Dukla už nasťahovaná v pásme, snaží sa o zakončenie. Puk im však prepadol a Slovan sa dostal do protiútoku. Bucova strela sa však neujala a po odpískaní sa strhla menšia potýčka.

05:32
    Ivan Švárny sa snažil vystreliť z prvej, trafil však iba Fila, ten okamžite prevzal puk a rútil sa na bránu, no bol podrazený. Vylúčenie - Ivan Švárny - 2 minúty za podrazenie.

04:22
    Gašparovičova strela spoza obrancu bola zblokovaná, Konrád nemal prácu.

03:21
    Nečakaný úvodný gól! Po nádhernej prihrávke si TIBOR MELICHÁREK sám nakorčuloval po pravej strane a tvrdou strelou do ľavého vinkla prekonáva Konráda! Asistencia: Fabuš.

02:42
    Pardavý sa snažil vymyslieť prihrávku na Šťastného pred bránou, Švárny ho odtlačil.

02:08
    Bartánus šikovne nabehol do útočného pásma, dokázal vystreliť na Hiadlovského z pravého kruhu, Hiadlovský si poradil s pukom, ktorý sa odrazil od jedného z obrancu.

01:18
    Puk na hokejkách domácej Dukly, Sojčík pri prechode do útočného pásma zabudol puk na modrej čiare.

00:01
    Úvodné buly pre hráčov Dukly, Slovan v útočnom pásme.

00:01
    Stretnutie práve začalo.

Hráči vchádzajú na ľadovú plochu, domáci fanúšikovia "vítajú" hráčov Slovana hlasným piskotom. Stretnutie začne hneď po odznení štátnej hymny.

Rozhodca: Mullner, D.Konc - Novák, Stano.

Príjemný piatkový podvečer, dnes máme okrem iného na programe štvrtý zápas semifinále Tipsport extraligy medzi domácou Duklou Trenčín a Slovanom Bratislavou. Hostia z Bratislavy vedú sériu už 3:0 a dnes budú chceť rozhodnúť a postúpiť, no domáci ešte určite nezložili zbrane a budú sa snažiť o zvrat.

Vítame Vás pri on-line prenose. Stretnutie začína o 18:00.

Peter Marienka

Góly a asistencie: 4. Melichárek (Fabuš), 20. Gašparovič (Tybor), 51. Biro (Mikula, Kováč) - 9. Hudáček, 10. Bakoš (Hudec), 20. Kukumberg (Jerofejevs), 20. Bulík (Skokan, Bartánus)

HK DUKLA Trenčín: Hiadlovský - Gabriš, Biro, Hlubuček, Nechala, Nemčík, Habšuda, Imrich - Pardavý, Šťastný, Fabuš, Mikula, Melichárek, Sojčík, Tybor, Tvrdoň, Lelkeš, Filo, Jakúbek.

Rozhodca: Mullner, D.Konc - Novák, Stano