Vesninová – Melzerová 0:2 (kon.) | Duševinová – Strýcová 0:2 (kon.)
Koukalová – Savinychová 0:2 (kon.) | Birnerová – Krajiceková 1:2 (kon.)
6 4
Barbora Strýcová
2
7 6
cz Streda 21.03.2012, 17:30WTA Miami - Miami Open presented by Itaú (tvrdý povrch)

0:0
    Máme za sebou dramatické utkání, na jehož konci se nakonec z vítězství raduje Barbora Záhlavová-Strýcová, která zdolala Rusku Věru Duševinovou ve dvou setech 7:6 (7:3) a 6:4. Ve druhém setu Barbora vedla už 5:1 a měla k dispozici pár mečbolů, jenže Věra dokázala umazat ztrátu na 5:4, ale na víc se už nezmohla. Češka tak postupuje do druhého kola turnaje WTA v Miami. To je ode mě pro dnešek vše, z floridského města Miami se s vámi loučí Michal Šandor. Příjemný zbytek večera. (19:47:04)

Konec zápasu

4:6
    Tentokrát už mečbol Barbora Záhlavová-Strýcová využívá a poráží Rusku Věru Duševinovou.

0-40
    Po hodině a osmačtyřiceti minutách má Záhlavová-Strýcová tři mečboly pohromadě.

0-30
    Vypadá to, že se Barbora úplně psychicky nepoložila, protože je znovu dva míčky od vítězství.

0-15
    Při podání Rusky tentokrát začíná dobře Bára.

4:5
    Závěr druhého setu bude ještě hodně zajímavý. Duševinová stáhla ztrátu z 1:5 na 4:5 a nyní půjde podávat.

40-30
    Záhlavová-Strýcová má opět problémy ukončit toto utkání, zřejmě hraje velkou roli psychika. Ruska má brejkbol.

30-30
    Ruska se nevzdává a bojuje jako pravá lvice.

15-30
    Česká reprezentantka je znovu dva míčky od vítězství.

15-15
    Tentokrát už Barbora nezaváhala a srovnává krok.

15-0
    Jenže Věra znovu hrozí a Záhlavová-Strýcová nezačíná příliš šťastně.

3:5
    Ba ne, Ruska nedopustila žádné potíže a teď bude na Barboře, aby při svém servisu ukončila zápas.

40-30
    Možná, že se Barbora nadechuje k obratu v této hře.

40-15
    Bára ještě při podání soupeřky vystrkuje růžky.