Dukla – Třeboň 28:21 (kon.) | Karviná – Frýdek-M. 36:27 (kon.) | Zubří – Královo Pole 26:17 (kon.)
HC Dukla Praha
28:21 (15:4)
TJ Jiskra Třeboň
cz Sobota 17.03.2012, 16:30 • Hala na Ruzyni • Chance Extraliga mužů (CZ)

Děkuji za pozornost a u sportovních onlajnů zase někdy příště na počtenou. (28:21) (18:00:03)

Je tu konec, Dukla potvrdila roli jasného favorita a vítězí sedmibrankovým rozdílem. Na začátku druhé půle domácí dokonce vedli i o patnáct gólů, ale poté hodně polevili a za jejich tréninkové tempo je Třeboň dokázala trestat a druhou půli vyhrála o čtyři branky. (28:21)

60
    Konec zápasu. (28:21) (0:0)

60
    Mrázek zakončil souhru celého týmu úspěšnou střelou. (28:21) (28:21)

59
    Dukla odpovídá dvacátou sedmou trefou. (27:20) (27:20)

58
    Pěkná souhra hostů a Jiskra v závěru je rozhodně lepší. (26:20) (26:20)

57
    Po dalším dobrém zákroku Jareše na druhé straně skóruje hostující Loskot. (26:19) (26:19)

55
    Po dlouhé době se domácím dokázalo překonat brankáře Jareše. (26:17) (26:17)

53
    Krásný oblouček hostujícího Kubíka končí v síti a Třeboň dál snižuje stav. (25:17) (25:17)

52
    Dukla hodně polevila a hosté toho dál využívají a pomaličku a vytrvale snižují výsledek na snesitelnou mez. (25:16) (25:16)

52
    Halámka šikovně z pozice pivota doklepl odražený míč do domácí sítě. (25:15) (25:15)

51
    V brance Jiskry se objevil po nějaké době Jareš a hned se uvedl dobrým zákrokem. (25:14) (25:14)

50
    Oddechový čas pro hosty. (25:14) (25:14)

49
    Rangl kryje šanci hostů a Dukla zatím vede o jedenáct branek. (25:14) (25:14)

48
    V jednu chvíli Dukla vedla už o čtrnáct branek, nyní je to ale "už jen" o deset. (24:14) (24:14)

47
    Hosté se ve druhé půli přece jen herně zvedli a drží s favoritem krok po změně stran. Nebo je to způsobené upadnuvším výkonem Dukly... (24:13) (24:13)

46
    Domácí Krupa proměňuje sedmičku. (24:12) (24:12)

46
    Oddechový čas pro domácí. (23:12) (23:12)

46
    Ve druhé půli je vyrovnaný stav 8:8. (23:12) (23:12)

45
    Po sérii neúspěšných střel je tu gól v podání třeboňského Čapka. (23:11) (23:11)