Bonusia Ostrava – Mladá Boleslav 5:4 (po pr.)
FBC ČPP Bonusia Ostrava
5:4 (3:1, 0:1, 1:2 - 1:0)
Předvýběr.CZ Florbal MB
cz Pondelok 12.03.2012, 20:10 • SH Sareza Ostrava • Play-off LiveSport Superligy florbalu CZ

57:47
    Ostrava dlouho držela míček na svých florbalkách, až ponechanou výhodu ukončil střelou Machala. Ještě před tím ale Slaný srazil při bránění Komínka a boleslavský bek dostává dvě minuty.

49:25
    Proti pravidlům se provinil Hanic, jehož sudí vykázali na trestnou lavici.

32:09
    Při vzájemném souboji se do sebe pustili Daniš a Kadlec, oba kohouty ale rozhodčí vyloučili na dvě minuty za hrubost.

19:25
    Budeme svědky první přesilovky v utkání, v rozporu s pravidly si počínal Žydel, který odešel na dvě minuty na trestnou židli za bránění ve hře.

Michal Šandor

Góly a asistencie: 7. Robenek (Vojtíšek), 11. Daniš, 17. Komínek (Vojtíšek), 47. Kašpar (Hanic), 68. Skácel (pen.) - 6. Fojta (P. Bouška, Křenek), 22. P. Bouška (Křenek), 45. J. Bouška (Novotný), 51. Fojta (Křenek, Slaný)

FBC ČPP Bonusia Ostrava: Chrást (Šrámek) - Dziurdzik, Krzyžánek, Machala, Plíhal, Posselt, Vojtíšek, Žydel - Daniš, Hanic, Kašpar, Trojan, Komínek, Mayer, Robenek, Šimíček, Skácel, Šmída. Trenér: Aleš Tomášek.
    Předvýběr.CZ Florbal MB: Koráb (Krézek) - Slaný, Kadlec, I. Veselý, Pluhař, Rožnovják - Fojta, P. Bouška, Novotný, Ekl, Matěcha, Hůza, Křenek, J. Bouška, Gwuźdź, V. Veselý. Trenéři: Štěpán Motejzík a Jiří Stožický.

Rozhodca: Gavlas, Mikula