Dijon – Paríž 1:2 (kon.) | Rennes – Auxerre 1:1 (kon.) | Montpellier – Caen 3:0 (kon.)
Stade Rennes
1:1 (0:1)
AJ Auxerre
cz Nedeľa 11.03.2012, 17:00Ligue 1 McDonald’s

Děkuji Vám za pozornost. (18:59:21)

Je tu konec zápasu mezi Rennes a Auxerre, který skončil nerozhodným výsledkem 1:1. Hosty poslal do vedení Oliech a za domácí srovnával Brahimi. Nutno dodat, že bod pro domácí celek je z dnešního zápasu nespravedlivý, jelikož byli celý zápas lepším týmem, který měl jak více ze hry tak také více šancí.

90+5
    Střelu Brahimiho, ale zblokovala zeď hostujících hráčů.

90+5
    Asi poslední šanci na vstřelení branky bude mít Rennes z přímého kopu po faulu na Erdinga.

90+4
    Za zbytečný skluz na půli hřiště vidí žlutou kartu hostující Sahar.

90+3
    Po centru Pitroipy pálí vysoko nad branku domácí Erding.

90+2
    K exekuci se postavil Pitroipa, ale trefil pouze zeď.

90+2
    Standardní situace pro Rennes z 25 metrů.

90+1
    Domácí se stále pohybují na polovině Auxerre s míčem na svých kopačkách, ale zatím marně se pokoušejí vstřelit druhou branku.

90
    Rozhodčí nastavuje stejně jako v prvním poločase pět minut.

89
    Domácí měli výhodu standardní situace, ale nedokázali jí využít.

88
    Do konce normální hrací doby zbývají dvě minuty a domácí celek obléhá hostující vápno a hledá skulinku kudy by mohl některý z domácích hráčů projít nebo prostrčit míč na nabíhajícího spoluhráče. Zatím však marně.

86
    Druhé střídání Auxerre. Odešel střelec jediné branky za hosty Oliech a nahrazuje ho Sahar.

86
    Domácí celek má opět míč na kopačkách a zavřel Auxerre na svojí polovině hřiště.

84
    Poslední střídání Rennes. Odchází zraněný Pajot a nahrazuje ho na poslední minuty Doumbia.

83
    Žlutou kartu dostal také domácí Kana-Biyik.

83
    Žlutou kartu uviděl za strkanici hostující Oliech.

82
    Utkání už se nám pomalu blíží ke konci a stále je tu nerozhodný stav 1:1, ačkoliv jsou domácí mnohém víc aktivnější a nejspíše by si tři body zasloužili.