Letohrad – Karviná 5:1 (kon.) | Hr. Králové – Třinec 2:0 (kon.)
cz Nedeľa 11.03.2012, 10:00 • Letohrad • CROSSDOCK extraliga (CZ)

Letohrad vítězí a tím se tak posouvá na desáté místo před Karvinou.

45:00

44:47
    Letohrad právě vstřelil branku!

Pátým gólem definitivně potvrzuje výhru Letohradu DAVID VEČERNÍK, který posílá míček mezi betony karvinského brankáře. Asistence: Tomáš Friml.

44:17
    Zbývá půlminuta do konce, Letohrad se ještě snaží korigovat stav.

40:54
    Lux se vrací do hry, na trestné zůstává ještě s minutovým trestem Voleský. Lux se ihned vrhá do útoku a k pátému gólu chybí jen málo.

39:45
    Malík s Konečným se vrací v přerušení do hry, vyloučen je však opět Voleský, který je potrestán za podražení.

38:54
    Za podražení je vyloučen domácí Ondřej Lux.

37:30
    Brankáři si mění strany.

37:27
    Karviná mění brankáře, do branky nastupuje Tomáš Gil.

37:27

ONDŘEJ LUX zkompletoval svůj hattrick, když tři vteřiny před změnou stran brankářů vstřílí čtvrtý gól Letohradu. Asistence: Ladislav Minařík.

37:22
    Za letohradskou brankou se strhává šarvátka mezi domácím Malíkem a hostujícím Konečným. Jan Malík dostává dvě minuty za hrubost, Martin Konečný dvě minuty za krosček.

35:52
    Za nebezpečnou hru vysokou holí je vyloučen domácí Jan Furik.

35:01
    Oddechový čas pro hosty.

35:01

Předchozí spolupráce Luxe a Kormundy využil a na 3:1 zvyšuje DAVID HALBRŠTÁT. Asistence: Ondřej Lux, Pavel Kormunda.

34:03

Ve skrumáži před brankou se zorientoval a přesilovku využívá ONDŘEJ LUX - 2:1. Asistence: Pavel Kormunda.

32:44
    Za faul na Malíka je vyloučen hostující Wróbel - dostává dvě minuty za podražení.

32:23
    Karviná se dostala do útočného pásmu a začala Letohradu zatápět.

31:19
    Do třetí třetiny nám vykouklo sluníčko a Letohradští nastoupili aktivně a hned v prvních dvou minutách prověřili pozornost hostujícího brankáře.

30:01

Iva Janoušková

Góly a asistencie: 10. Lux (Malík), 35. Lux (Kormunda), 36. Halbrštát (Lux, Kormunda), 38. Lux (Minařík), 45. Večerník (Friml) - 4. Wróbel (Řehůřek)

SK Hokejbal Letohrad: Šimara (Janoušek) - Malík, Jiřík, Friml "C", Košťál, Rybka, Matyáš, Hruška, Voleský, Furik, Kormunda, Halbrštát, LUx, Minařík, Večerník, Rail, Protzner, Paukrt, Krejsa
    HbK Karviná: Vašek D. (Gil) - Pilch A., Pilch V., Tomiczek, Vašek M., Zaremba, Liboska, Konečný, Kubica, Kurz "C", Liboska, Novotný, Pietrasz, Řehůřek, Wróbel

Rozhodca: Pikula Jaroslav, Olesz Vladislav