Pous-Tiová – Koukalová 0:2 (kon.) | Cirsteaová – Melzerová 2:1 (kon.)
2
6 6
cz Streda 07.03.2012, 20:10WTA Indian Wells - BNP Paribas Open (tvrdý povrch)

0:0
    To je ode mě vše. Užijte si tenisové přenosy z dalších zápasů českých hráček na Indiana Wellsu, které pro vás máme připravené, a u dalšího on-line přenosu brzy nashledanou. (20:56:45)

0:0
    Čtyřicet jedna minut. Tolik času potřebovala Klára Zakopalová ke smetení Laury Pous-Tiové z povrchu zemského a hravě vítězí po setech 6:1 a 6:1. Bez diskuzí zaslouženě postupuje do dalšího kola.

Konec zápasu

1:6
    V setu vítězí Zakopalová, která úspěšně proměnila hned svůj první mečbol zápasu. Na tenhle duel bude chtít Pous-Tiová asi hodně brzy zapomenout. Takovou nakládačku zřejmě dlouho neutrpěla. Češka podala výkon, který na Španělku s přehledem stačil.

30-40
    Mečbol pro Zakopalovou! Udělá si zápas o něco kratší a využije ho hned napoprvé, i když Pous-Tiová podává? Asi by rozhodně chtěla...

30-30
    Dva úspěšné míčky. To stačí Zakopalové k vítězství.

30-15
    Zakopalová má ještě šanci sebrat Pous-Tiové znovu servis a vyhrát tenhle gem, set a celý zápas. Snižuje.

30-0
    Pous-Tiová je na podání. Další fiftýn je její.

15-0
    Míček získává Pous-Tiová.

1:5
    V gemu vítězí Zakopalová. Šestý gem tohoto setu si připisuje Zakopalová. Soupeřka je hodně zoufalá. Jeden gem a Češka postupuje dále.

0-40
    Že by čistá hra od Češky? Daleko k tomuhle faktu není.

0-30
    Míček získává Zakopalová.

0-15
    Chvilka pauzy. A pak Zakopalová udeřila.

1:4
    V gemu vítězí Pous-Tiová. Tak přece jenom Pous-Tiová urvala svoje podání. A to tak, že neztratila fiftýn.

40-0
    Že by čistá hra v podání o dost horší Pous-Tiové?

30-0
    Dlouho už Pous-Tiová nevedla nad Zakopalovou o dva fiftýny. Může mít radost alespoň z tohohle úspěchu.

15-0

0:4
    V gemu vítězí Zakopalová. Sbohem a šáteček. Asi tak by se dal charakterizovat průběh tohoto gemu. Na servisu nyní bude Pous-Tiová.

15-40
    Jeden fiftýn od vítězství v tomto gemu. To je aktuální skóre české hráčky.

15-30
    Třetí fiftýn v tomhle gemu patří Zakopalové. Další rychlovka v podání Češky.

15-15

15-0
    Zakopalová podávala. Jenže první míček jí nevyšel. Vede Pous-Tiová.

0:3
    V gemu vítězí Zakopalová. Další sebrané podání Pous-Tiové. Tohle Češka už neprohraje. Španělka by musela být Djokovič, aby tohle odvrátila do úspěšného konce.

30-40
    Pous-Tiová snížila. Zakopalová má již jeden brejkbol.

15-40
    Dva brejkboly pro Češku! Tohle by asi byla pro Pous-Tiové pořádná rána.

15-30
    Další důležitý míček v podání Zakopalové.

15-15
    Zakopalová je prostě lepší. Vyrovnáno.

15-0
    Pous-Tiová na podání. A to první proměňuje.

0:2
    Velký odpor to ze strany Pous-Tiové nebyl. A Češka během pár minut vede již o dva gemy.

15-40

15-30
    Pous-Tiová snížila. Je to takový čestný úspěch.

0-30

0-15

0:1
    V gemu vítězí Zakopalová. Paráda! Češka potřetí sebrala Pous-Tiové podání. A navíc čistou hrou. To je úvod jako hrom. Že by to byla stejná exhibice jako v setu prvním?

0-40
    Zakopalová vstoupila do druhého setu skvostně! Tři brejkboly na její konto.

0-30
    Zakopalová má nakročeno k dalšímu sebrání podání Pous-Tiové.

0-15
    Pous-Tiová na podání. Ale Češka se přesto ujala vedení.

1:6
    V setu vítězí Zakopalová. Tak přece jenom Češka soupeřku udolala. Pous-Tiová v prvním setu nekladla téměř žádný odpor. Až na pár fiftýnů, které získala, na Kláru Zakopalovou vůbec neměla. Pokud česká hráčka bude postupovat v tomhle trendu, o postup do dalšího kola se určitě bát nemusí.

40-A
    Zakopalová má výhodu. Co teď? Vyhraje konečně díky tomuto setbolu?

40-40
    To je pro Češku škoda! Pous-Tiová znovu dokázala gem dostat do shody.

30-40
    Pous-Tiová se nevzdává! A Zakopalové zbývá už jen jeden setbol.

15-40
    Setbol pro Zakopalovou! Promění tentokráte svůj druhý?

15-30
    Zakopalová si jde pro úspěch přímo a rázně. Dva míčky a bude se radovat!

15-15

15-0
    Na podání Zakopalová. První fiftýn ale patřil Pous-Tiové.

1:5
    V gemu vítězí Pous-Tiová. Španělka získala alespoň čestný úspěch. Dokázala odvrátit dva setboly Zakopalové, získat čtyři hry v řadě a snížit.

A-40
    Pous-Tiová získává výhodu. A dost možná se tenhle set ještě prodlouží o nějaký ten gem.

40-40
    A Španělce se to podařilo. Máme tu první shodu večera.

30-40
    Pous-Tiová se drží nad vodou. Odvrátí i druhý setbol Zakopalové?

15-40
    Setbol pro Zakopalovou! To je jízda.

15-30
    Ale Češka znovu odpověděla. A jen dvě hry jí dělí od výhry v tomto setu!

15-15
    Další z mála fiftýnů Pous-Tiové. Srovnáno.

0-15
    Pous-Tiová na podání. Ale to Zakopalovou evidentně netrápí.

0:5
    Píši pořád tu samou pohádku. Zakopalová hraje jedna báseň! Rychle a stručně, to byl výsledek rozhodující hry. Češka během čtvrthodiny získala pátý gem a stačí jí už jen jeden k vítězství v prvním setu.

15-40

15-30
    Servis Zakopalové je stvrzen dalším úspěšným míčkem. Zakopalová vede o fiftýn.

15-15
    Delší výměna. A Zakopalová je ta, co v ní vítězí. Srovnáno.

15-0

0:4
    V gemu vítězí Zakopalová. Češka se zatím vůbec s ničím nepáře. I podruhé sebrala snadno Pous-Tiové podání a získala čtvrtý gem v řadě.

30-40
    Jeden brejkbol Češka ztratila. Pous-Tiová tak má ještě šanci tenhle gem urvat do shody.

15-40
    Situace se opakuje. Dva brejkboly pro Zakopalovou!

15-30
    A další útok soupeřky odražen. Pous-Tiová znovu prohrává.

15-15
    Češka srovnala ve čtvrtém gemu při druhém fiftýnu.

15-0

0:3
    Podařilo se. I když s menšími problémy, třetí gem patří Zakopalové. Soupeřce zatím toho příliš nedovolila a má dobře nakročeno k vítězství v prvním setu.

30-40
    Češce chybí krůček k pohodlnému vedení v úvodním setu.

30-30

30-15
    Pous-Tiová se poprvé v zápase ujímá vůbec nějakého vedení.

15-15
    Pous-Tiová srovnala.

0-15
    Zatím si Pous-Tiová ani neškrtla. Ani tentokráte neměla na Zakopalovou nárok.

0:2
    Ano! Další gem je brzy rozhodnut, Zakopalová využila svůj první brejkbol a vede v prvním setu 2:0.

15-40
    Dva brejkboly pro českou tenistku. Že by do tohoto duelu vstoupila tím nejlepším možným způsobem?

15-30
    Zakopalová ale získala další hru. A znovu vede.

15-15
    Pous-Tiová získala svůj první fiftýn zápasu. Je srovnáno.

0-15
    První podání Pous-Tiové zastaveno. Češka se ve druhém gemu ujímá vedení.

0:1
    Čistá hra v podání Zakopalové. Skvělý úvod!

0-40
    Česká tenistka je nekompromisní. Zasadila soupeřce již třetí úder.

0:0
    Zápas začal.

0-30
    I podruhé je Zakopalová úspěšná.

0-15
    Na podání je nejprve česká tenistka. A první fiftýn je její.

0:0
    Obě tenistky proti sobě nastoupily třikrát. Zatímco v roce 2006 Zakopalová nestačila na Španělku v Acapulcu (0:2), v roce 2010 jí porazila v Kolumbii na Cali ITF 2:0 a stejným poměrem i loni v rámci Bundesligy.

0:0
    Zakopalová je na aktuálním žebříčku na 51. místě, její soupeřka je zhruba o polovinu dále, přesněji na místě devadesátém čtvrtém. České tenistce se poslední dva turnaje příliš nevydařily a v Dauhá i v Dubaji vypadla velmi brzy. I když v Paříži se dostala až do semifinále, kde neměla na sedmou hráčkou světa Marion Bartoliovou. Její soupeřka si naposledy zahrála větší turnaj až na lednovém Australian Open a hned v prvním kole nestačila na Schiavoneovou.

0:0
    Turnaj ATP 1000 v Indiana Wells s dotací 4 828 000 dolarů dnes večer odstartuje svoje úvodní souboje. Mezi ženami máme hned několik želízek a mezi ně patří i Klára Zakopalová, které los přiřadil do prvního kola Španělku Lauru Pous-Tiovou. Zápas odstartuje na kurtu číslo šest a měl by bezpečně začít od plánovaných 20:00. Kromě ní nastoupí dnes zhruba od 22:00 také Iveta Benešová a v noci pak Záhlavová Strýcová. Všechny tyto zápasy s námi můžete sledovat on-line.