Parma – Neapol 1:2 (kon.) | Udinese – Bergamo 0:0 (kon.) | Siena – Cagliari 3:0 (kon.)
Fiorentina – Cesena 2:0 (kon.) | Lecce – CFC Janov 2:2 (kon.) | AS Rím – Lazio 1:2 (kon.)
Bologna – Novara 1:0 (kon.) | Inter – Catania 2:2 (kon.)
Inter Miláno
2:2 (0:2)
Catania Calcio
cz Nedeľa 04.03.2012, 20:45Talianska Seria A

Je za námi dramatický zápas, který nakonec přinesl remízu 2:2. Domácí fotbalisté byli sice celý zápas aktivnější, jenže po poločase prohrávali 0:2, a tak byli rádi, že se jim podařilo v závěru alespoň vyrovnat. (22:36:40)

90+4
    Domácí kopali nakonec dva rohy, po tom druhém se hosté již ubránili a je tu konec.

90+3
    Po přímém kopu Sneijdera je tu roh pro domácí.

90+2
    Jen do boční sítě poslal nyní svou střelu Diego Forlán.

90+1
    Nastavují se tři minuty.

90
    Obrovskou šanci na dokonání obranu měl Pazziny, sám před Carrizou ale trefil jen v tu chvíli již bezmocného brankáře hostů.

90
    Do šance se nyní dostali hosté. Střelu Ebaguy ale chytil Júlio César.

88
    Hosté se dopustili při zahrávání rohu útočného faulu a míč tak budou mít domácí.

87
    Hosté střídají. Odešel Gómez a nastupuje Llama.

87
    Centr Seymoura byl zblokovaný na roh.

86
    U míče jsou opět domácí, kterým se čas rychle krátí.

85
    Hostující Seymour byl v gólové pozice, jenže nedokázal vystřelit dostatečně přesně a razantně a Júlio César si připsal důležitý zákrok.

84
    Milito se dral do další šance, tentokrát si ho hostující obrana ale pohlídala.

82
    Zakončující hostující Motta poslal míč mimo.

81
    Je vyrovnáno a domácí hráči budou chtít dokonat určitě obrat.

80
    Inter Milán právě vstřelil branku!
    DIEGO MILITO dostal na pravé straně příliš prostoru a jeho tvrdá rána přímo pod břevno se zastavila až v síti - 2:2!

78
    Domácí jsou stále u míče a nyní to zkoušejí postupným útokem.

76
    Hosté střídají. Odešel Pablo Cezar Barrientos a nastupuje Seymour.

76
    Pazzini byl sám před brankářem, je mu ale pískán ofsajd.

75
    Jinak se ale domácí tlačí do útoku a bojují o vyrovnání.

74
    Žlutou kartu v ruce rozhodčího teď uviděl Wesley Sneijder.

71
    Domácí přeci jen dotlačili míč do sítě, když tvrdou ranou z levé strany překvapil Carriza DIEGO FORLÁN - 1:2.

69
    Hosté střídají. Odešel Gonzalo Bergessio a nastupuje Osmariemen Ebagua.

68
    Po centru Almirona z levé strany se nikdo z hostů do zakončení nedostal.

66
    Sneijderův centr byl sice nebezpečný, domácí se po něm ale přesto neprosadili.

65
    Forlán s Pattinim vybojovali roh pro Inter.

64
    Domácí jsou stále ve velké křeči a prakticky se nemohou dostat k vápnu soupeře.

62
    Následně odešel Palombo a nastupuje Joel Obi.

61
    Domácí střídají. Odešel Esteban Cambiasso a nahradí ho Andrea Poli.

59
    Zpoza vápna pálil Izco, mířil ale mimo.

56
    Druhý poločas postrádá fotbalovost, sledujeme jednu velkou nudu.

54
    Diego Milito se málem dostal do šance, je mu ale pískán ofsajd.

52
    Domácí stále bojují a tlačí se do útoku. Na dostřel se ale nedostávají.

50
    Hostující Gómez mohl nyní přidat svůj druhý gól v zápase, zamířil ale mimo.

48
    Úvod druhé půle se hraje na polovině hostů, domácí se ale stejně jako v prvním poločase těžko prosazují.

46
    Domácí začali aktivněji, Forlánův centr byl ale nepřesný.

46
    Domácí střídají. Do druhého poločasu nenastoupí Faraoni a hrát bude Sneijder.

46

Hlavní rozhodčí Celi nenastavil ani minutu a přesně po vypršení normální hrací dobu ukončil poločas. V něm hosté překvapivě dvakrát skórovali a vedou po zásluze 2:0!

45
    Hraje se poslední minuta hry a míč je na polovině domácích.

44
    Forlán centroval z levé strany, míč byl ale příliš dlouhý.

42
    Hra se opět přesunula do středu hřiště, kde nejsou domácí fotbalisté vůbec nebezpeční.

40
    Domácí jsou v šoku a těžko se jim vymýšlejí útočné akce. Hosté vedou o dvě branky a kontrolují vývoj hry.

38
    Catana právě vstřelila branku!
    Neuvěřitelný vývoj zápasu. Hráči Interu opět propadli v obraně a po přihrávce Marchese se prosadil s notnou dávkou štěstí MARIANO IZCO!

37
    Obrovská šance hostů! Pas za obranu dostal Barrientos a byl sám před Césarem, jenže gól nevstřelil, brankář Interu skvěle zakročil.

35
    Hostující Izco dostal žlutou kartu po faulu na Palomba.

34
    Domácí dlouze kombinují v okolí půlící čáry, tam ale nejsou nebezpeční pro bránu Catanie.

33
    Hráči Interu pokračují v aktivním pojetí hry, jenže stále čekáme na zakončení. Na hranici vápna upadl Pazzini, faul se nepíská.

32
    Hosté šli opět do otevřené domácí obrany, tentokrát se jim ale rychlý protiútok nevydařil.

29
    Aktivně hrající Forlán zkoušel opět zakončovat, tentokrát byl jeho pokus zblokovaný.

27
    Hraje se ve středu hřiště, u míče jsou více domácí, jenže chybí tomu zakončení.

25
    Domácí to přehnali s důrazem a po faulu na Izca budou u míče hráči Catanie.

23
    Domácí fotbalisté se snaží zvýšit své úsilí, jenže se jim zatím nedaří probojovat se přehuštěnou obranou.

20
    Jako blesk z čistého nebe se prosazují hosté. Po dlouhém pasu za obranu se ve vápně přes posledního obránce uvolnil ALEJANDRO GÓMEZ a na následnou přesnou ránu na zadní tyč byl César krátký.

19
    U míče jsou domácí, další centr na Forlána byl nyní hodně nepřesný. Forlán se sice dostal k balonu, jeho centr z levé strany ale v pohodě chytil Carrizo.

18
    Hra se uklidnila a hraje se především ve středu hřiště.

15
    Další šance Forlána měla přívlastek gólová, jenže Carrizo si s jeho střelou bez přípravy poradil a vyrazil jí.

14
    Do další střelecké pozice se dostal znovu Forlán, i tentokrát si s jeho nepříjemnou střelou Carrizo poradil.

12
    Hosté přidali a nyní musel hodně rychle na zem před dorážejícím protihráčem gólman Júlio César.

10
    Po druhém rohu se po krátké mezihře dostal Forlán ke střele, jeho rána šla ale doprostřed brány.

10
    Forlán měl možnost kopat rohový kop, jeho střílený centr do vápna odvrátil na další roh Almirón.

9
    Hosté hrají zatím hodně aktivně a nedá se rozhodně říci, že by byli outsiderem dnešního zápasu. Hráči Interu se jen velmi těžko dostávají do zakončení.

6
    Po faulu Spolliho budou rozehrávat domácí.

5
    Z velké dálky střílel Forlán, míč mu ale sjel po nártu a balon mířil vysoko nad bránu.

4
    Marchese se snažil centrovat do vápna Interu, míč ale zastavil jeden z obránců.

3
    Úvod zápasu je plný nepřesností. Ani jedno z mužstev se nedostává před bránu soupeře.

1

Domácí budou mít tradiční černo-modrou kombinaci, hosté jsou celí v bílém.

Hráči obou celků jsou již na hrací ploše, utkání za pár minut začíná.

Inter Milán: Júlio César - Nagatomo, Lúcio, Samuel, Zanetti - Faraoni, Palombo, Cambiasso - Forlán, Milito, Pazzini

Calcio Catania: Carrizo - Motta, Legrottaglie, Spolli, Marchese - Izoo, Lodi, Almiron - Gómez, Bergessio, Barrientos

Rozhodčí: Celi - Niceletti, Alessandroni.

Dobrý večer při sledování zápasu 26. kola italské Serie A mezi Interem Milán a Cataniou. Dnešní utkání přinese souboj dvou celků ze středu tabulky. Domácí hráči jsou momentálně na sedmém místě tabulky, hosté jsou desátí.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 20:45.