Vlašim – Letohrad 3:2 (kon.) | Jindřichův Hradec – Hr. Králové 3:4 (kon.) | Karviná – Kladno 0:2 (kon.)
Třinec – Plzeň 2:1 (kon.) | Kert Park Praha – Ústí n/L 2:1 (kon.) | Pardubice – Most 1:2 (kon.)
HBC Pardubice
1:2 (1:1, 0:1, 0:0)
HBC Most
cz Sobota 03.03.2012, 17:00CROSSDOCK extraliga (CZ)

Tak Pardubice prohrávají nakonec o jednu branky, viděli jsem velmi vypjaté utkání, o čemž vypovídá i stav vyloučených a to 11:11.
    Pěkný večer z Pardubic. (18:59:17)

45:00

44:44
    Most stále v útočném pásmu, Pardubice se nemohou dostat k pokusu na srovnání stavu.

43:44
    Pardubicím se nedaří, Most je nastěhován v útočném pásmu.

43:23
    Nyní je více hráčů na trestných lavicích než na střídačce.

42:47
    A další vyloučení, tentokrát jen na straně domácích. 2 minuty dostává Skřivánek za podražení.

42:02
    Opět vyloučení na obou stranách po 2 min. Urban - Málek

40:48
    Současně vyloučeni dva hráči na každé straně po 2 minutách Filip, Kubeš - Drenčko, Richter, všichni za hrubost.

40:48
    Následně se u branky strhla velká bitka, do které se zapojili všichni hráči. Bude se vylučovat na obou stranách.

40:48
    Obrovská mela před Brémem, ten drží stále vedení Mostu

39:57
    Otto Urbanec šel sám na Bréma, ale nevyzrál na něho.

38:50
    V krátkém sledu dvě zakázaná uvolnění Mostu.

38:37
    Další šance domácích, opět drží Most brankař Brém.

36:43
    Další icing domácích.

35:50
    Pokud chtějí domácí se zápasem něco udělat musejí zlepšit přechod do útočného pásma, nedokáží si pořádně přihrát, a jejich další nahrávka končí zakázaným uvolněním.

35:20
    Kypet se probral k dobré příležitosti, avšak nedokázal zakončit.

34:27
    Nyní převzali iniciativu Pardubice, ale jejich střely opět ničí Brém. Prozatím asi nejlepší hráč na hřišti.

33:23
    Pardubice v plném počtu.

32:28
    Pěkný zákrok Matrky. Most tlačí Pardubice.

31:23
    Mašík dostává dvě minuty za hákování.

Jaromír Rous

Góly a asistencie: 15. Kubeš (Mašík, Bílý) - 3. Richter (Drenčko), 30. Bruštík (Švancar, Richter)

HBC Pardubice: Matrka (Hora) - Barva, Hák, Mašík, Filip, Kamaryt, Drenko, Mokříž - Kubeš P., Bílý, Merta, Ingršt, Urban,Hodr, Skřivánek T., Hrnčíř, Zemánek , Skřivánek J., Kubeš, Podařil, Urbanec O.
    HBC Most: Brém (Soukup) - Čížek, Málek, Senft, Richter, Zahradník, Valenta - Božek, Hulín, Kypet, Drenčko , Bruštík, Koudelka, Švancar, Procházka, Voženílek

Rozhodca: Vokurka - Popelka