Frýdek-M. – Jičín 27:27 (kon.) | Plzeň – Kopřivnice 26:15 (kon.) | Přerov – Hranice 27:25 (kon.)
Pepino SKP Frýdek-Místek
27:27 (12:17)
HBC Medipoint Jičín
cz Nedeľa 19.02.2012, 10:15Chance Extraliga mužů (CZ)

Zápas končí stejně jako v 6. kole v Jičíně remízou, shodou okolností i naprosto stejným poměrem 27:27. (27:27) (11:43:20)

60
    Druhý poločas skončil. (27:27) (0:0)

60
    Michal Kraus se výborně uvolnil, další úspěšný zákrok si však připsal úspěšný zákrok. V posledních vteřinách prostřelil Lukáše Kuriala z pravé spojky Roman Meca - 27:27. (26:27) (27:27)

59
    Alexander Šoltés si poradil se střelou Tomáše Babáka. Ondřej Meca snižuje v poslední minutě na 26:27. (25:27) (26:27)

58
    Oddechový čas si vyžádala také hostující lavička. (25:27) (25:27)

58
    Jaroslav Dyba mířil pouze do rukou Lukáše Kuriala. (25:27) (25:27)

57
    Průrazu se dopustil Roman Meca. Vedení Jičína navyšuje pivot Daniel Kriso - 25:27. (25:26) (25:27)

57
    Tomáš Babák to zkusil, ale netrefil branku. (25:26) (25:26)

56
    Alexander Šoltés vychytal proskok Michala Naimanna. Jičínští zůstávají v útoku. (25:26) (25:26)

54
    Nařízena sedmička pro Jičín. Tu proměňuje Michal Naimann - 25:26. (25:25) (25:26)

53
    Domácím vyšla pohledná akce, kterou přesně zakončil Ondřej Meca - 25:25. (24:25) (25:25)

53
    Oddechový čas si vyžádal trenér Frýdku-Místku Jiří Kekrt. (24:25) (24:25)

53
    Jaroslav Dyba opět uspěl - 24:25. (23:25) (24:25)

52
    Michal Kraus zamířil svou střelu pouze do tyče. V útoku pokračuje Frýdek-Místek. A je nařízena sedmička pro domácí hráče. (23:25) (23:25)

51
    Za zbytečný faul je vyloučen na dvě minuty podruhé v zápase Roman Meca. (23:25) (23:25)

51
    Na rozdíl dvou branek snižuje z pravé spojky Jaroslav Dyba. (22:25) (23:25)

50
    Tomáš Zeman zvyšuje na 22:25. (22:24) (22:25)

49
    Alexander Šoltés vytáhl střelu Michala Kvasničky z levého křídla. Technickou chybou se domácí Frýdek-Místek připravuje o balon. (22:24) (22:24)

48
    Jan Holbein chytil míč do jedné ruky, obtočil se kolem obránce a snížil - 22:24. (21:24) (22:24)

47
    Ondřej Meca dokázal projít mezi obranným blokem a snižuje na 21:23. Vzápětí ale vrací Jičínu tříbrankové vedení Martin Bareš - 21:24. (20:23) (21:24)

45
    Na dvě minuty je vyloučen domácí Roman Meca. Michal Naimann proskočil obranou a zvyšuje na současných 20:23. (20:22) (20:23)

45
    Tomáš Zeman nahodil na Michala Krause a ten přesně zakončil - 20:22. (20:21) (20:22)

44
    Tomáš Hes byl faulován při samostatném úniku, na dvě minuty je vyloučen Tomáš Babák. Jaroslav Dyba snižuje ze sedmičky na 20:21. (19:21) (20:21)

43
    Hráči Frýdku-Místku v posledních dvou minutách celkem snadno přicházejí v útoku o míč. (19:21) (19:21)

42
    Rychlý útok zakončil přesně Radek Král - 19:21. (19:20) (19:21)

42
    Výborným podstřelem se prezentoval Michal Naimann a posílá tak Jičín opět do jednobrankového vedení - 19:20. (19:19) (19:20)

41
    Richard Hladký prostřelil z levé spojky Lukáše Kuriala a vyrovnává na 19:19. (18:19) (19:19)

40
    Petr Kichner snižuje z levé spojky na 18:19. (17:19) (18:19)

39
    Ondřej Meca zkoušel překvapit Lukáše Kuriala, neúspěšně. Na druhé straně se individuálně uvolnil Tomáš Zeman a zavěsil - 17:19. (17:18) (17:19)

38
    Michal Naimann hledal na pravém křídle Michala Krause, ten byl ale mimo tento prostor a tak Jičínští přicházejí o míč. (17:18) (17:18)

37
    Střelec poslední branky je vyloučen na dvě minuty. Jičín ztrácí míč. Richard Hladký se prosadil střelou ze střední spojky - 17:18. (16:18) (17:18)

36
    Petr Unger z levého křídla snižuje na rozdíl dvou branek - 16:18. (15:18) (16:18)

35
    Nařízena další sedmička pro domácí a zároveň je vyloučen na dvě minuty Daniel Kriso. Jaroslav Dyba opět úspěšný - 15:18. (14:18) (15:18)

35
    Alexander Šoltés založil svým zákrokem rychlý brejk, který přesně zakončil Tomáš Hes - 14:18. (13:18) (14:18)

33
    Jaroslav Dyba prostřelil ze sedmičky Lukáše Kurial - 13:18. (12:18) (13:18)

33
    Daniel Kriso neprostřelil Alexandera Šoltése. (12:18) (12:18)

32
    Vzápětí již ale rychlý trhák Michal Kraus zakončil přesně - 12:18. (12:17) (12:18)

31
    Na jedné straně střílel nepřesně Roman Meca, na druhé straně nezachytil vysokou přihrávku Michal Kraus. (12:17) (12:17)

31
    Do 2. poločasu rozehrávají domácí hráči. (12:17) (12:17)

31
    Začal druhý poločas. (12:17) (0:0)

(12:17)

30
    První poločas skončil. (12:17) (0:0)

30
    Jičínu se vydařil závěr 1. poločasu, v posledních vteřinách se trefil ještě z dalšího rychlého brejku Radek Král - 12:17. (12:16) (12:17)

30
    Tomáš Babák se dobře uvolnil a zvyšuje na 12:16. (12:15) (12:16)

28
    Tomáš Babák vzápětí své zaváhání napravil jednoduchou brankou - 12:14. A o chvíli později již Jičín vede o 3 branky, rychlý trhák přesně zakončil Michal Kraus - 12:15. (12:13) (12:15)

28
    Tomáš Zeman byl faulován při zakončení a následuje tak sedmimetrový hod. Tomáš Babák trefil odrazem od země pouze břevno. (12:13) (12:13)

27
    Jaroslav Dyba přestřelil branku Lukáše Kuriala, v útoku kombinují hráči Jičína. V čase 26:48 si oddechový čas vyžádala jičínská lavička. (12:13) (12:13)

26
    Na druhé straně se prosadil další pivot Jičína Daniel Kriso - 12:13. (12:12) (12:13)

25
    Ondřej Meca srovnává pěkným podstřelem ze střední spojky - 12:12. (11:12) (12:12)

25
    Lukáš Rychna vrací Jičínu vedení - 11:12. (11:11) (11:12)

25
    Za útočný faul byl žlutou kartou potrestán Jaroslav Dyba. (11:11) (11:11)

23
    Lukáš Rychna mohl z rychlého brejku přidat další branku, proti byl opět Alexander Šoltés. (11:11) (11:11)

22
    Lukáš Rychna srovnává skrytou střelou ze středu hřiště na 11:11. (11:10) (11:11)

21
    Alexander Šoltés chytá zatím velice vydařený zápas, na druhé straně zvyšuje Ondřej Meca na 11:9, rychle však odpovídá Michal Kraus z pravého křídla - 11:10. (10:9) (11:10)

19
    Z pravého křídla se po delší době trefuje opět jičínský hráč Michal Kraus - 10:9. Jičín mohl vzápětí srovnat z ruky Michala Naimanna, proti byl Alexander Šoltés. (10:8) (10:9)

18
    Petr Unger navyšuje na 10:8, Lukáš Kurial vybíhal na dlouhou přihrávku od Alexandra Šoltése, ale minul ji a tak měl Petr Unger lehkou pozici. (9:8) (10:8)

17
    Zanedlouho se prosazuje proskokem Roman Meca - 9:8. (8:8) (9:8)

17
    Při signalizované hře se prosadil střelou ze středu hřiště Jan Vocásek a srovnává tak na 8:8. (8:7) (8:8)

15
    tomáš Zeman se provinil útočným faulem. Na druhé straně posílá domácí do vedení Ondřej Meca - 8:7. (7:7) (8:7)

15
    Frýdek-Místek srovnává z rychlého brejku z ruky Jana Holbeina - 7:7. (6:7) (7:7)

14
    Se sedmičkou Tomáše Hese si dokázal poradit Lukáš Kurial. V postupném útoku pokračuje Jičín. (6:7) (6:7)

13
    A další žlutá karta, tentokráte pro jičínského hráče Jana Vocáska. O chvíli později tu máme první vyloučení zápasu, na dvě minuty si jde nedobrovolně sednout Lukáš Rychna. (6:7) (6:7)

12
    Jeho bratr Ondřej Meca srovnává ve 12. minutě na 6:6. Vzápětí odpovídá Tomáš Babák ze sedmičky - 6:7. (5:6) (6:7)

12
    Dalším napomínaným hráčem žlutou kartou je Roman Meca. (5:6) (5:6)

11
    5. branku domácích přidává Jan Holbein, Alexander Šoltés si připsal již 6. zákrok, Lukáš Kurial se nenechal zahanbit. (4:6) (4:6)

10
    Při gólu Petra Kichnera byl ještě žlutou kartou napomínán Michal Naimann. (4:6) (4:6)

9
    Petr Kichner prostřelil Lukáše Kuriala - 4:5. Michal Naimann uvolnil na pivotu Martina Bareše a ten přesně zamířil - 4:6. (3:5) (4:6)

8
    A je to opět Michal Kraus, který ze stejného prostoru jako před chvíli zvyšuje na 3:5. (3:4) (3:5)

7
    Na pravém křídle se otevřel prostor pro Michala Krause a ten přesně zakončil - 2:4. Na druhé straně odpovídá také z pravého křídla Tomáš Hes - 3:4. (2:3) (3:4)

6
    Žlutou kartou byl napomínán domácí hráč Petr Kichner. (2:3) (2:3)

5
    Frýdečtí odpovídají Richardem Hladkým a snižují na rozdíl jediné branky - 2:3. Tomáše Babáka vychytal Alexander Šoltés. Na druhé straně si zákrok připsal Lukáš Kurial. (1:3) (2:3)

4
    S dalekonosnou střelou Michala Naimanna neměl gólman Šoltés problémy. Frýdečtí v útoku ztrácejí rychle míč a to následně trestá pivot Jičína Martin Bareš - 1:3. (1:2) (1:3)

2
    Petr Kichner vymetl svou levačkou šibenici Kurialovy branky a snižuje na 1:2. Michal Kraus na druhé straně z pravého křídla přestřelil branku. (0:2) (1:2)

2
    Petr Kichner se provinil útočným faulem - prorážel. Tomáš Babák ze střední spojky navyšuje vedení Jičína - 0:2. (0:1) (0:2)

1
    Hned v prvním útoku vybojovali Jičínští sedmimetrový hod. Tomáš Babák otevírá skóre - 0:1. (0:0) (0:1)

1
    Rozehrává hostující Jičín. (0:0) (0:0)

1
    Utkání právě začalo. (0:0) (0:0)

SKP Frýdek-Místek: Šoltés, Pyško - Petrovský, Meca O., Meca R., Petřík, Kichner, Hečko, Unger, Dyba, Vacula, Hes, Holbein, Hladký. Trenér: Jiří Kekrt

HBC Ronal Jičín: Barák, Kurial - Rychna, Král, Bareš, Naimann, Babák A., Lepieš, Babák T., Kvasnička, Vocásek, Zeman, Kriso, Kraus. Trenér: Aleš Babák

Rozhodčí: Macho, Hájek. (0:0)

Poslední zápas těchto soupeřů skončil v 6. kole na půdě Jičína dělbou bodů po remíze 27:27. (0:0)

Frýdek-Místek zaujímá po odehraných 16. kole zatím 8. příčku tabulky se ziskem 12 bodů. Jičínští figurují na 4. místě, když dokázali získat prozatím 23 bodů. (0:0)

Jičínští si naopak připsali vysoké vítězství 20:32 v Brně. (0:0)

Hráči domácího celku podlehli v minulém kole nečekaně 30:24 na půdě Třeboně. (0:0)

Příjemné nedělní dopoledne, vítám vás u pokračování házenkářské Tipgames extraligy. V dnešním zápase se před kamerami České televize střetnou celky Frýdku-Místku a Jičína. (0:0)

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 10:15.