Šumperk – Olomouc 4:2 (kon.) | Hr. Králové – Beroun 4:3 (kon.) | Havlíčkův Brod – Třebíč 6:1 (kon.)
Benátky n/J – Písek 2:1 (kon.) | Most – Jihlava 1:4 (kon.) | Ústí n/L – Kadaň 2:3 (kon.)
Chomutov – Litoměřice 4:1 (kon.)
Královští lvi Hradec Králové
4:3 (2:1, 2:1, 0:1)
Medvědi Beroun 1933
cz Sobota 18.02.2012, 17:00 • Zimní stadion v Hradci Králové • 1. liga (ČR)

59:29
    Rostislav Marosz už už mířil dopředu s kotoučem na holi, v tom byl ale tvrdě atakován Jaroslavem Nedvědem, který dostává dvě minuty za nedovolené bránění.

54:59
    Miroslav Forman neudržel nervy na uzdě a rozhodčí jej posílá do sprch. Forman totiž dostává deset minut za nesportovní chování.

54:20
    Beroun však dostane další možnost na vyrovnání. Lukáš Havel se totiž provinil hákováním a bude si tak muset odpočinout.

51:52
    Hradecký stadion uvidí také hru čtyři na čtyři. Martin Kupec dostane dvě minuty za držení protihráče, na trestnou zamíří ale opět Rostislav Marosz, který nafilmoval pád.

49:31
    Vylučovat se však bude na domácí straně a za dvě sekundy začne Berounu početní výhoda. Rostislav Marosz totiž zuby nehty držel hůl protihráče, za což pykat na dvě minuty.

47:33
    Beroun se bude muset znovu bránit. Jan Besser se provinil krosčekem, čehož si sudí povšiml a posílá tohoto kohouta na trestnou lavici.

43:05
    Početní výhodu domácího týmu ale utnul Vít Budínský. Hradecký forvard dostává dvě minuty za nedovolené bránění.

41:27
    Jaroslav Nedvěd si ale teď bude muset odpočinout. V obranném pásmu totiž vystřelil puk mimo hřiště a je oceněn dvěma minutami za zdržování hry.

36:58
    Východočeši si zahrají přesilovou hru. Jindřich Barák podrazil protihráče, za což si půjde zchladit hlavu na trestnou lavici.

22:25
    Ondřej Poživil dostává dvě minuty za hákování. Domácí hokejisté se tak budou muset dvě minuty bránit.

18:59
    Pokračovala ještě signalizovaná výhoda, následně ale domácí přišli o puk. K trestoměřičům míří Lukáš Špleda, dostává dvě minuty za hákování.

14:54
    Hosté se budou znovu bránit. Tomáš Rubeš se provinil hákováním, čehož si hlavní arbitr všiml a posílá berounského hráče za katr.

11:44
    Královéhradečtí hokejisté dostanou další možnost na zvýšení stavu. za podražení si půjde sednout Patrik Husák.

05:15
    A nyní již avizovaný trest. Jan Berger dostává dvě minuty za podražení, domácí hráči se tedy budou muset bránit.

Sanny Muharem

Góly a asistencie: 4. Tvrdík, 12. Nosek (Poživil), 28. Nosek (Záhorovský), 36. Kubica (Záhorovský) - 10. Švagrovský, 30. Říha (Kupec, Švagrovský), 49. Říha (Husák, Forman)

Královští lvi Hradec Králové: Čech (Luňák) – Čížek, Chmelíř, Roupec, Vágner, Bendík, Hendrich, Poživil, Zdráhal – Kubeš, Tvrdík, Berger – Budínský, Moskal "C", Kadlec – Havel, Marosz, Karpov – Nosek, Záhorovský, Kubica
    Medvědi Beroun 1933: Slipčenko (41. Kareš) – Špelda, Malý, Husák, Nedvěd, Jebavý, Soldán, Barák – Říha, Švagrovský "C", Kupec – Forman, Rubeš, Přibyl – Doležal, Poletín, Žalčík – Vlček, Stromko, Hašek – Besser

Rozhodca: Čech – Guth, Rittich