Inter – Bologna 0:3 (kon.) | Fiorentina – Neapol 0:3 (kon.)
ACF Fiorentina
0:3 (0:1)
SSC Neapol
cz Piatok 17.02.2012, 20:45 • Stadio Artemio Franchi • Talianska Seria A

Ačkoliv na začátku druhého poločasu hra trochu upadla, viděli jsme kvalitní fotbalovou podívanou. Stav 0:3 však neodpovídá tomu, co se dělo na hřišti. Domácí tým měl ke vstřelení alespoň jedné branky opravdu blízko. Tímto se s Vámi loučím a přeji hezký zbytek večera. (22:45:28)

90
    Zdá se, že je rozhodnuto.

90
    Neapol právě vstřelila branku!
    V souboji jeden na jednoho obstřelil EZEQUIL LAVEZZI obránce a míč zapadl za tyč Borucovy branky.

90
    Nastavovat se budou 3 minuty.

89
    Pandev se ocitl v obrovské šanci. Naložil s ní však neuvěřitelným způsobem.

88
    Ani tato šance nebyla využita.

87
    Míč se po faulu přesunuje o dva metry vedle od rohového oraporku.

86
    HOsté budou zahrávat rohový kop. Mohou tak ušetřit další vteřinky.

85
    ...a na druhé straně se téměř osamocený ocitl ve vápně Cerci . Jeho střela však mířil do hrudi jedinéo hráče před ním.

84
    Ti však ztrácejí míč...

83
    Dzemaili byl faulován. Mohou hrát hosté.,

82
    Po několika narážečkách se ke střele dostal Gargano. Jeho střela ale chybělo více přesnosti.

81
    Do ofsajdové pasti se chytil Marchionni.

80
    Neapol začala napadat rozehrávku hodně vysoko. Snaží se tak zabránit závěrečnému tlaku.

79
    Alessio Cerci hlavičkoval, jeho střele však scházela přesnost a skončila vedle branky.

78
    Domácí tým se snaží soupeře marně odzbrojit.

77
    HOsté stále drží míč na kopačkách.

76
    Hosté nikam nespěchají a rozerhrávají i přes brankáře.

75
    Šance domácích útočníků ve vápně byly dvakrát zablokovány zdí.

74
    Až nyní vidíme poslední střídání hostujícího týmu. Ze hřiště odchází hrdina tohoto klání Cavani. Příležitost dostává Pandev.

73
    Rosati vidí za tento zákrok žlutý kartónek.

72
    Roseti zastavuje protihráče.

71
    Dossena si počkal až mu centr přistane na kopačce a ze vzduchu vyzkoušel střelu z voleje. Ta ale k úspěchu nevedla.

70
    V 70. minutě vidíme poslední střídání hostí. Hamšíka nahrazuje Gargano.

69
    Domácí vybojovali další roh.

68
    Centr byl sražen na roh.

67
    Teď se ale domácímu týmu otevřela šance v podobě trestného kopu u rohu vápna.

66
    Domácí tým si po většinu času drží platonický tlak.

65
    Amauri se ocitl v postavení mimo hru.

64
    Druhé střídání domácího týmu postihne Olivery na jehož místo přichází Marchionni.

63
    Domácí drží míč.

61
    Střela Dzemaliho končí v autu. Vhazovat budou domácí.

60
    Cavani poslal nádhernou přihrávku za obranu na Lavezziho. Tomu se osamoceně před brankářem ale nezadařilo.

59
    Domácí tým se nemůže dostat k vápnu přes obranu Neapole. Hráči Neapole zase nedokáží dostat míč přes půlku hřiště téměř ani odkopem.

58
    Domácí drží míč na kopačkách a těžce rozjíždí další útok.

57
    Po rozehraném trestném kopu se ve vzduchu dostal nejvýše Amauri. Branku však hlavou vstřelit nedokázal.

56
    Domácí tým bude zahrávat přímý kop ze 40 metrů.

55
    Hodně podobná situace, ze které padl první gól. EDINDON CAVANI akorád dostal přihrávku již před vápnem a na souboj s Borucem z očí do očí měl více času.

53
    Míč mají na kopačkách spíše domácí. Pevnou obrannou hráz ale ne a ne překonat.

51
    Oba dva týmy stále hrají spíše ze zabezpečených obran. Jiskra z prvního poločasu a chuť útočit jako by se vytratila.

50
    Boruc byl donucen si prvně ve druhé půli sáhnout na míč.

48
    Druhý poločas je zatím bez šancí a zajímavých okamžiků.

46
    Zdá se, že do druhého poločasu nenastoupil Behrami. Naopúak vidíme hrát Salifa.

46

V prvním poločase jsme viděli fotbal plný nasazení, šancí a ostrých zákroků. Nutno přiznat, že stav 1:0 neodpovídá nasazení a počtu příležitostí. Stejně tak je třeba přiznat i to, že absolutně není znát, že proti sobě nehrají celky ze špičky italské ligy. Doufejme, že nás aktéři budou bavit fotbalem i ve druhém poločasu.

45
    Žlutou kartu také vidí Amauri, ale abych pravdu řekl, nevím za co.

45
    Olivera zajel tvrdě do Inlera a po zásluze vidí žlutou kartu.

41
    Cannavaro sklouzl bezmyšlenkovitě pod nohy Oliveru a musí být ošetřen.

40
    Vidíme spíše urputný boj o střed hřiště.

39
    Amauri byl zastaven pomezním.

38
    Britos se objevil sám u zadní tyče. Míč ale do sítě nedokázal usměrnit.

37
    Olivera se vrací do hry.

36
    Neapol má příležitost dalšího rohového kopu.

35
    Inler se dostal do velké šance. Ta ale brankou nekončí.

33
    Hamšík dostal také žlutou kartu za předchozí zákrok na Oliveru.

33
    V souboji dvou hráčů s číslem 85 fauloval Britos Behramiho a vidí žlutou kartu.

32
    Olivera naletěl Hamšíkovi na kopačku a musí být ošetřen.

31
    Amauri se rozhodl vystřelit přes hráče, i přesto, že mu nabíhal spoluhráč téměř sám na brankáře.

30
    Zřejmě Montolivo se dostal po rohovém kopu k tvrdé střele, která orazítkovala tyč.

29
    Maggio se vrací do hry.

28
    Amauri vybojoval roh při pokusu vniknout do vápna.

27
    Optická převaha domácího týmu se vrátila.

26
    Po sérii střetů se na zemi ocitl Maggio, kterého museli ošetřit.

25
    Maggio se dostal k hlavičce na malém vápně. Míč ale končí pouze na břevně.

24
    Hosté si přesto po rychlém přechodu do útoku vykoledovali rohový kop.

23
    Hra je nyní hodně rozkouskovaná a z fotbalu se vidí opravdu minimum.

22
    Fiorentina má optický tlak. Hráči Neapole pouze odkopávají pryč.

21
    Maggio dvakrát centroval do vápna. Odražený míč se nakonec ještě dotkl tohoto fotbalisty a vhazovat bude soupeř.

20
    Amaurimu byl odpískán útočný faul.

19
    Hraje se na polovině Neapole.

18
    Po nepřehledné situaci na zadní tyči se k hlavičce dostal Hamšík. Boruc ale zasahovat vůbec nemusel.

17
    Neapol bude zahrávat rohový kop.

16
    Zahrávaný trestný kop nijak neohrozil domácího borce v brance. HOsté však mohou stále útočit.

15
    Teď ale budou mít příležitost hosté ze 30 metrů.

14
    V útočném vápně Fiorentiny to teď trochu vypadalo jako na volejbale, když nezpracovaný centr létal mezi rukami.

13
    Míš na kopačkách drží domácí tým.

12
    A Grava se hned uvedl faulem.

11
    Už v jedenácté minutě vidíme první střídání. Za Campagnara nastupuje Grava.

10
    Po nepřesné přihrávce se ale míč dostal k Rosatimu a mohou hrát hosté.

9
    Domácí opět drží míč na kopačkách.

8
    Centr Vargase přeletěl všechny hlavy ve vápně. Míč se ale dostal na nohu Montoliva, který tvrdou střelou pořádně vystrašil hostujícího gólmana.

7
    Ošetřovaný Natali už vbíhá na trávu.

6
    HOstující obrana si s centrem poradila.

5
    Po faulu budou domácí zahrávat trestný kop z místa vedle vápna.

4
    Domácí tým se snaží odpovědět.

3
    Marek Hamšík krásně prostrčil míč do vápna nabíhajícímu EDINSOVI CAVANIMU, který absolutně neatakován překonal Boruca.

2
    Úvodního výkopu se ujali hosté.

1

ACF Fiorentina: Boruc - Gamberini, Natali, Nastasic - Cassani, Behrami, Montolivo, Olivera, Vargas . Amauri, Jovetic.

SSC Neapol: Rosati - Campagnaro, Cannavaro, Britos - Maggio, Dzemaili, Inler, Dossena - Hamsik, Cavani. Lavezzi

Rozhodčí: .

Mírným favorittem budou domácí fotbalisté, kteří dokázali bodovat ve čtyřech z posledních pěti zápasů.

Hezký večer Vá m přeji u onlajnového přenosu ze zápasu italské Serie A. Dnes nastoupí proti sobě jedenáctá Fiorentina a sedmá Neapol.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 20:45.