Žilina – Poprad 4:3 (kon.) | Nitra – Martin 2:3 (po s.n.) | Trenčín – Skalica 4:1 (kon.)
Košice – HC Slovan 3:1 (kon.)
po s.n.
HK Nitra
2:3 (0:0, 2:2, 0:0)
HK VITAR Martin
Piatok 17.02.2012, 17:00Tipos Extraliga (SR)

63:00
    Štefanka odišiel na trestnú lavicu za hákovanie.

59:01
    Hosťujúci útočník Macejka odišiel na trestnú lavicu za podrazenie.

56:51
    Vylúčený hráč domácich Ďurák- nedovolené bránenie v hre. Ďurák musel faulom zastaviť prenikajúceho Škodu. Ak by to neurobil, kto vie, možno by už na svetelnej tabuli svietila trojka na martinskom konte.

52:35
    Vylúčený hráč hostí, Brcko- držanie. Veľká šanca na vedúci gól pre domácu Nitru.

49:52
    Vylúčený hráč domáceho celku, Hrnka- hákovanie., 1 minútu a 48 sekúnd budú hrať domáci presilovku 5 na 3.

46:39
    Vylúčenie na strane Nitry, Kropáč- 5+ do konca zápasu za bodnutie.

46:39
    Arbítry sa dohadujú, ako to urobia s vylúčeniami.

40:21
    Drgoň zostal ležať na ľade po strete s Hamrákom. Matej Hamrák si odpyká menší trest- nebezpečná hra so zdvihnutou hokejkou.

37:23
    Vylúčenie na strane Nitry, Mašlonka- 2+10 za napadnutie hlavy a krku.

35:18
    Na "lavicu hanby" odišiel aj Škumát- údery. Presilovka Nitry 5 na 3!

35:18
    Zukal s Hrnkom v menšej potyčke. Obaja kohúti odchádzajú na trestnú lavicu za údery.

34:30
    Vylúčený hráč hostí, Výborný- podrazenie.

30:04
    Na trestnú lavicu odišiel martinský hokejista Sobota- napadnutie.

27:06
    Henrich Ručkay atakoval hosťujúceho gólmana a dostáva tak 2 minúty. Presilová hra hostí 5 na 3.

26:41
    Hrnka si odsedí 2- minútový trest pre nitriansku hráčsku lavicu. Domáci hrali v šestici.

15:43
    Vylúčený hráč hostí, Výborný- krošček.

09:45
    Jakub Cíger odišiel na trestnú lavicu za podrazenie. Nitra si zahraje presilovku.

Marek Hudák

Góly a asistencie: 26. Tománek (Štefanka, Vosátko), 37. Kropáč (Vosátko) - 29. Galamboš (Matejka, Važan), 40. Galamboš (Macejka), 65. Važan

HK Nitra: Fedor- Rais, Ďurák, Vosátko, Bača, Gurčík, Ordzovenský, Tůma, Grman- Saliji, Hamrák, Ručkay, Štefanka, Tománek, Kropáč, Mašlonka, Segľa, Hrnka, Piačka, Bene, Radulay

HK VITAR Martin: Šimko- Drgoň, Matejka, Brcko, Výborný, Leško, Zukal, Vartovník, Zeliska- Kriška, Galamboš, Važan, Škoda, Fadrný, Škumát, Macejka, Cíger, Sobota, Šišovský, Ižvolt, Murček

Rozhodca: Hradil René, Husička Radek, Novák Milan, Stano Peter, Vrančík Milan