3:4 (3:0, 0:2, 0:1 - 0:1)
HC Slavia Praha
cz Pondelok 13.02.2012, 18:10 • Kajot Arena • Tipsport extraliga (ČR)

To je vše, pro dnenší den se loučím a příště na počtenou.

Hosté ač prohrávali 0:3, dokázali celý výsledek otočit a urvat alespoň dva body. Kometa dnes nepodala dobrý výkon, který ji zdobil v posledních zápasech. Chyběla ji především bojovnost. Na straně Slavie bylo vidět, že poslední místo v tabulce ji rozhodně trápí. Lepším bruslením a zarputilostí si Pražané připisují dva body. Brno má jeden, který ale také musí rozhodně brát. Cestu do play-off mají stále slušně rozehranou.

Nejlepší hráči zápasu: Roman Erat - Jan Dresler.

Střely na bránu celkem: 36:29.

Slavie bere dva body, Kometa bod.

65:00

62:50
    Slavia právě vstřelila branku!
    Pražané tento zápas vyhrají. MICHAL VONDRKA prožil povedený večer. Ke dvěma asistencím si připisuje i bod za gól. Hostující útočník se dostal nikým neatakován až před bránu, kde elegantně zakončil. Trvaj neměl šanci reagovat. Je rozhodnuto, diváci odchází smutní domů, hrstka nejvěrnějších fandů Slavie se může radovat. Šance na play-off pro ně stále žije. Asistence: Petr Kadlec.

62:37
    Naopak Čermák dokázal vystřelit, ale mezi betony Furcha kotouč neprocpal. Ještě se snažil o dorážku Kováčik, ale puk byl dávno v držení muže s číslem 38 na dresu.

62:20
    Pražené kouzlí za bránou, zatím nikdo nevystřelil.

61:06
    Rozhodnout mohl Pospíšil, kterému namazal před bránu Vondrka. Kotouč šel těsně mimo.

60:27
    V brněnské šanci Čermák a poté dotírající Dlouhý, Furch uhájil své brankoviště.

60:06
    To by byla velice rychlá branka. Ale Vondrka to spíše zkoušel na náhodu. Hned v šesté vteřině švihem ohrozil Trvaje, ten posílá kotouč do ochranné sítě.

60:01

Střely na bránu po třetí třetině: 34:26.

Je za námi třeti třetina, ve které se povedlo hostům ve 45. minutě vyorvnat Sklenářem. Za stavu 3:3 se půjde do prodloužení za několik málo okamžiků.

60:00

59:36
    Blíží se závěr, zdá se, že budeme sledovat prodloužení.

59:05
    Jaroslav Svoboda bojoval u mantinelu, ale sám nic nezmohl.

58:00
    Dvě minuty do konce třetí třetiny a nikdo se nikam příliš nežene.

57:31
    Od modré napřáhl Kolařík a Trvaj jistým zákrokem uklidňuje své mužstvo. Vhazování před ním. Nyní bude rozhodovat každá chyba a maličkost.

Roman Zajíček

Góly a asistencie: 9. Žižka, 10. Erat (Petrovický, Holec), 15. Erat (Petrovický, Holec) - 21. Dresler (Vondrka, Pospíšil), 27. Tomica (Dresler, Vondrka), 45. Sklenář (Micka, Valach), 63. Vondrka (Kadlec)

HC Kometa Brno: Trvaj - Žižka, Kováčik, Hruška, Malec, Vašíček, Bičánek (C) - Němec, Čermák, Dlouhý - Erat, Petrovický, Holec - T. Svoboda, Divíšek, Jak. Svoboda - Jar. Svoboda, Koreis, Zohorna.
    Trenéři: Zdeněk Venera, Lubomír Oslizlo.

HC Slavia Praha: Kopřiva (10. Furch) - Kadlec (C), Valach, Kuboš, Kolařík, Šulc, Dresler, Krejčík, Krejčí - Pospíšil, Dušek, Krenželok - Vondrka, Hertl, Tomica - Micka, Žejdl, Sklenář - Jelínek, Jaškin, Doležal.
    Trenéři: Vladimír Ružička, Josef Beránek, Jiří Čelanský, Ondřej Weissmann.

Rozhodca: Martin Fraňo, Jan Hribík - Lukáš Bejček, Petr Charvát