Boston – Nashville 4:3 (po s.n.) | NY Islanders – LA Kings 2:1 (po pr.) | Philadelphia – NY Rangers 2:5 (kon.)
New York Islanders
2:1 (1:0, 0:1 0:0 - 1:0)
Los Angeles Kings
cz Sobota 11.02.2012, 19:00NHL

Kings byli po dvě třetiny lepším týmem a ve třetí třetině dokonce trefili tyč. Islenders ale rozhodli jednou z mála šancí. Tímto se s Vámi loučím a přeji hezký zbytek večera. (21:47:05)

65:00

61:36
    Islanders právě vstřelili branku!
    MARK STREIT vjel do útočného pásma a obklopen třemi soupeři nezastavil. Naopak kloiškou z jedné strany na druhou se zbavil téměř všech a bekendem poslal puk za Quickova záda. Tento gól si opravdu zasloužil rozhodnout zápas. Bez asistence.

61:13
    Kings se opět nastěhovali do útočného pásma.

60:35
    K útoku se chystají Islanders.

60:01

60:00

59:45
    Parenteau se natahoval po přihrávce. Poslední šanci základní hrací doby však nevyužil.

59:01
    Běží poslední minuta třetí teřtiny. Útok zakládají domácí.

58:01
    Quick musel zasáhnout proti dvěma tvrdým střekám od modré čáry.

57:25
    Icing New Yorku.

56:02
    Střely na branku: 22 - 34.

55:08
    Chvilku útočné slávy si nyní mohou vychutnat Islanders.

54:46
    Králové opět trůní na ostrově před Nabukovem.

53:48
    Scuderi nezachytil přihrávku na modré čáře. Nebýt toho, mohl střílet tvrdě.

52:07
    Stěhování národů vidí před sebou opět Nabokov. Žádná střela se ale k němu nedostala.

51:15
    Krásnou rychlou akci na jeden dotek zakončil střelou Nielsen. Quick chytá zřejmě největší šanci domácího celku v dnešním utkání.

50:28
    Kings se opět usadili v útočném pásmu.

49:32

48:40
    Mitchellova rána končí na tyči.

47:32
    LA budou hrát přesilovou hru. Na trestné lavici již sedí Staios za držení.

13:57
    LA se momentálně nachází na sedmé pozici západní konference. Islanders jsou na tom ve východní konferenci mnohem hůře. Jejich aktuální pozice je 13. místo s desetibodovou ztrátou na play off.

46:03
    Statistika zablokovaných střel: 17-7.

45:50
    Quick uklidňuje hru.

45:03

44:05
    Tavares nedokázal na dvakrát překonat ležícího Quicka.

43:03
    Nolen je vyloučen za nedovolené bránění, poté co přijel k Tavaresovi a poslal jej loktem k zemi.

42:33
    Nabokov si musel pohlídat další pokus.

41:46
    Začíná se přitvrzovat a souboje u mantinelu nabírají na kráse.

40:48
    Kings začali ve stylu druhé třetiny. Nepohlídali si ale zadní vrátka, čehož domácí skoro využili.

40:01

Další třetina začne přibližně v 20:55.

Ve druhé třetině se zdálo, že domácí tým polevil. Los Angels soka do ničeho nepustil a dokonce v oslabení s ním hrál vyrovnanou partii. Vyrovnaný výsledek je po druhé třetině především díky jejich brankáři Nabukovi.

40:00

39:46
    Nabokov opět na zemi a chytá další pokusy.

38:25
    Brown a Tavares se do sebe téměř pustili po vzoru her v ringu. Spoluhráči je ale od sebe odtrhli.

37:01
    Druhá velká příležitost domácích v tomto klání. Jeden z útočníků ale netrefil z kruhu branku.

36:28
    Johnson hned vyslal další střelu na Nabokova.

35:59

34:26
    Ostrovanům se podařilo otupit tlak zásluhou přesilovky. Nyní ale hrají s LA vyrovnanou partii.

33:59
    Uvidíme druhou přesilovou hru. Za podražení si jde ospočinout Doughty.

32:55
    Nabokov si připsal další zákrok.

31:48
    Islanders se dostávají jen těžce ze svého pásma.

30:37
    Kings jsou v této třetině lepším týmem a Nabokov musí stále udržovat pozornost.

29:25
    Nabokov musel krýt pokus Greena.

28:39

27:30
    Kings se pokouší hodně střílet. Za Nabokova ale zatím žádný puk nepropadl.

26:19
    A máme tady první vyloučení. Přesilovku si zahrají Kings.

25:20
    Los Angeles právě vstřelilo branku!
    DUSTIN BROWN byl na brankovišti nejsilnější a díky tomu vyrovnává. Asistence: Rob Scuderi, Drew Doughty.

24:46
    Hunter měl obrovskou příležitost, když na brankovišti netrefil přihrávku Williamse.

23:10
    Quickj se vznamenal, když chytil střelu Nielsena z mezikruží.

22:38
    Hráči New Yorku stále napadají vysoko. Nyní se ale podařilo Kings prosjít a Fraser ohrozil Nabokova.

21:57
    Islanders přechází střední pásmo s obtížemi.

20:40
    Nabokov si připsal jeden lehký zákrok.

20:01

Další třetina začne přibližně v 20:05.

V první třetině jsme viděli po slvnostním zahájení rychlý hokej, který ale postrádal větší šance. I proto jsme se dočkali pouze jedné branky.

20:00

19:48
    Brown otestoval Nabokova. Ten ale drží.

18:26
    Domácí si ale dobře rozebírají protihráče a LA se prakticky nedostali ke střele.

17:25
    V útočné třetině se usadili Kings.

14:09
    Tavares se ocitl sám před Quickem, ale místo aby jej kličkou přelstil, ukličkoval sám sebe.

15:15
    Islenders napadají rozehrávku ve třech hráčích a napadají ji poměrně hluboko.

14:11
    Islanders se tlačili do druhé branky. Kings odevzdávají pouze na icing.

12:26
    Parenteau zakončil rychý protiútok 2 na 2 posunutou brankou.

11:58
    Teď se ale modrému tým u skoro vymstila nepřesnost v rozehrávce.

10:25
    Islanders začínají tlačit.

08:45
    Stále vidíme útočný a otevřený hokej.

06:52
    Eaton prudce vystřelil, ale puk zmizel v klubku hráčů. Nejlépe se zorientoval MICHAEL GRABNER, který překonal Quicka. Asistence: Mark Eaton, Kyle Okposo.

05:42
    Quick se musel ohánět. Vidíme poměrně rychlý přímočarý hokej bez přerušení.

04:36
    Rolston se dostal k tvrdé ráně. Tu ale zablokoval jeden z obránců.

03:59
    Kings se stále tlačí do útoku. Domácí ale vychází do nebezpečných protiútoků.

02:30
    Králové se usadili ve třetině "ostrovanů". Quick však zasahovat nemusel.

01:40
    Nolen na druhé straně na několik pokusů nedokázal překonat Quicka.

00:28
    Kopitar hned na začátku vyzkoušel pozornost Nabokova.

00:01

New York Islanders: Nabokov - Staios, Streit, MacDonald, Ness, Jurcina, Eaton - Okposo, Tavares, Moulson - Parenteau, Nielsen, Grabner - Rolston, Bailey, Martin - Niederreiter, Pandolfo, Wallace

Los Angeles Kings: Quick - Doughty, Scuderi, Johnson, Mitchell, Martinez, Greene - Wiliams, Kopitar, Brown - Neolen, Richards, King - Lewis, Loktionov, Clifford - Westgarth, Fraser, Drewiske

Rozhodčí: .

Začátek utkání byl ve znamení slavnostní ceremonie.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 19:00.

Otto Slabý

Góly a asistencie: 7. Grabner (Eaton, Okposo), 62. Streit - 26. Brown (Scuderi, Doughty)