Třeboň – Frýdek-M. 30:24 (kon.) | Dukla – Přerov 29:17 (kon.) | Královo Pole – Jičín 20:32 (kon.)
Kopřivnice – Lovosice 22:37 (kon.)
KH ISMM Kopřivnice
22:37 (9:17)
HK FCC Město Lovosice
cz Sobota 11.02.2012, 17:00Chance Extraliga mužů (CZ)

Lovosice si svoji pozici ve druhém poločase dokázaly upecvnit svoje vedoucí postavení a rozdíl ve skóre se nakonec vyšplhal až na patnáct branek. Domácí se jen těžko dostávali do hry a na svého soupeře dnes prostě neměli. Ještě jednou se omlouváme za komplikace. Loučí se s Vámi Petr Dejnožka. (22:37) (18:32:10)

Konec zápasu. (22:37)

Omlouváme se za problémy, které jsou způsobeny technickou závadou. Vše snad bude co nejdříve vyřešeno. (9:20) (9:20)

34
    Dvacátý gól si do svých statistik připsal Škvařil. Lovosice si se svým sokem nyní dělají doslova, co chtějí. (9:20) (9:20)

33
    Jiří Motl zvyšuje na rozdíl desíti gólů! (9:19) (9:19)

32
    Lovosičtí pokračují ve své krasojízdě i ve druhém poločase. Přesně zamířil Berka. (9:18) (9:18)

31
    Začal druhý poločas. (9:17) (0:0)

Lovosice jsou favorit tohoto zápasu a svoji roli velmi rychle potvrdiliy. Druhý poločas rozhodne zřejmě jen o tom, jaký bude rozdíl ve skóre. Ten začne zhruba v 17:47. (9:17)

(9:17)

30
    První poločas skončil. (9:17) (0:0)

29
    Po delší odmlce se opět do střelecké listiny zapisuje Jiří Motl. (9:17) (9:17)

28
    Jiří Gřes střelou do šibenice proměňuje sedmimetrový hod. (9:16) (9:16)

27
    Střelec snižuje na rozdíl osmi branek. (8:16) (8:16)

26
    První poločas se nám chýlí ke konci a Lovosice si stále jedou svojí jízdu. Kolomazník zavěšuje tentokrát z rychlého trháku. (7:16) (7:16)

25
    Berka si sběhl z pravé strany a střelou na vzdálenější tyč skóroval. (7:15) (7:15)

24
    Lukáš Frančík se dostal mezi dva obránce a razantní střelou překonal brankáře Lovosic. (7:14) (7:14)

23
    Domácí jsou prostě na ručník, Kolomazník dává z pozice pivota svoji třetí branku. (6:14) (6:14)

22
    Horký vyslal skrytou střelu, která před brankářem změnila směr. Další míč v síti Kopřivnice. (6:13) (6:13)

21
    Jiří Gřes přehodil brankáře a míč zapadl přesně do sítě. To byl opravdu pěkný házenkářský moment. (6:12) (6:12)

20
    S Kopřivnicí to nevypadá dobře. Dvanáctou branku vsítil opět Jakub Kolomazník. (5:12) (5:12)