Auxerre – Nancy 1:3 (kon.) | Brest – Paríž 0:1 (kon.) | Lorient – Sochaux 1:1 (kon.)
Lyon – Dijon 3:1 (kon.) | Nice – Montpellier 0:1 (kon.) | Toulouse – Caen 1:0 (kon.)
Lille – Saint-Étienne 3:0 (kon.)
Stade Brestois 29
0:1 (0:1)
Paríž Saint-Germain
cz Sobota 28.01.2012, 19:00 • Stade Francis Le Blé • Ligue 1 Uber Eats

Rozhodčí dnešního utkání Philippe Kalt ukončil dnešní utkání, ve kterém si hostující Paris Saint-Germain poradil se svým dnešním soupeřem a získává tak 3 body. Jediným střelcem utkání byl po rohovém kopu v 6. minutě Milan Bisevač. Domácí byli vyrovnaným soupeřem, branku se jim ale vstřelit nepodařilo. Nutno však podotknout že hosté měli více brankových příležitostí a mohli jsme vidět více branek. Největší šanci měl hostující Bodmer, který trefil pouze horní tyč.

To je z dnešního utkání vše, děkuji za pozornost. (20:55:38)

90+3
    Hosté šetří čas na polovině soupeře u rohového praporku. Nene si po krásné otočce s míčem vybojoval faul. Zřejmě je o vítězi rozhodnuto. Zbývá jen několik vteřin a hraje se daleko od branky hostů.

90+2
    Domácí jsou natlačení před brankou PSG. Z dálky pálil vedle Martial.

90+1
    Žlutou kartu vidí střelec dnešní jediné branky Milan Bisevač.

90
    Rozhodčí přidává k utkání 3 minuty.

90
    Taktické střídání hostů v samém závěru utkání. Odchází Kevin Gameiro, nastupuje Guillaume Hoarau.

88
    Druhé střídání hostů. Odchází Christophe Jallet, posledních několik minut si zahraje Marcos Ceará.

87
    Nene pronikal do pokutového území z levé strany. Jeho centr zasáhl obránce do ramene. Rozhodčí opět správně rozhodl o neodpískání penalty.

86
    Domácí zahrávali rohový kop k nevoli hráčů PSG, kteří se domáhali odpískání útočného faulu. Na rohový kop naskočil nejvýše brankář Sirigu a vyrazil míč do zámezí.

83
    Hosté si nerozuměli a míč končí za brankovou čarou. Elana bude rozehrávat od své brány.

83
    Jallet zkusil vystřelit z 30 metrů na domácí bránu. Jeho střela málem přeletěla i tribunu.

80
    Žlutou kartu vidí domácí Oscar Ewolo.

80
    Nene opět v obrovské příležitosti nedal. Po vhazování z levé strany poslal Bodmer nádhernou přihrávku na Neneho. Ten se bál vystřelit z první a raději si zpracovával míč. Obránci ale rychle přistoupili a nedovolili mu pořádně zakončit.

79
    Poyet z pravé strany centroval. Míč mu ale skočil a skončil na tribuně.

76
    Obrovská šance PSG. Gameiro z hranice vápna poslal míč na Neneho, jeho tvrdou ránu z levé strany vyrazil Elana na rohový kop. Po něm pálil z dálky Jallet, Elana jeho střelu z dálky chytil do rukavic.

75
    Nene dostal přihrávku do běhu. Než si ale zpracoval míč tak byl již mimo střeleckou pozici. Rozhodl se přihrát zpět na Matuidiho, jeho centr do vápna ale nedokázali spoluhráči patřičně zpracovat.

72
    K rozehrání přímého kopu téměř z poloviny hřiště se postavil Grougi, míč poslal do skupiny hráčů v pokutovém území. Míč skončil jen těsně vedle levého horního rohu brány.

72
    Poslední střídání domácích. Odchází Alexander Alphonse, na posledních 20 minut nastupuje Benoit Lesoimier.