Clijstersová – Azarenková 1:2 (kon.) | Šarapovová – Kvitová 2:1 (kon.)
6 3 6
Petra Kvitová
1
2 6 4
cz Štvrtok 26.01.2012, 06:15Australian Open - muži - Australian Open (tvrdý povrch)

6:4
    Petra Kvitová dává dlouhý míč za základní čáru a přichází tak radost ruské tenistky.

5:4
    I když vypadal průběh gamu nadějně pro české barvy, Maria Šarapovová si drží servis a na podání jde Kvitová.

4:4
    Bekhend do pásky končí další game a Petra Kvitová srovnává stav.

4:3
    Šarapovová je do vedení čtyři tři, míč z rakety Petry Kvitové byl moc dlouhý.

3:3
    Míček v zámezí a česká tenistka vyrovnává na tři tři. Nyní budou nejspíše rozhodovat jen maličkosti a to, která tenistka si udrží déle svůj servis...

3:2
    Další míček v zámezí a Petra Kvitová nezískává brejk. Šarapovová se ujímá vedení 3:2 v rozhodujícím setu.

2:2
    Nevynucená chyba a Kvitová posílá dlouhý míč za čáru. Šarapovová je ve využití brejkbolů stále stoprocentní.

1:2
    Kvitová si po zkaženém míči Šarapovové do sítě s chutí zakřičela. Brejk bude potvrzovat při svém podání v dalším gamu.

1:1
    Perfektní servis a přímý bod z podání. Je srovnáno jedna jedna.

1:0
    Po podání pálí Kvitová balonek jen do autu a Šarapovová je ve vedení ve třetím setu.

3:6
    Po čtyřiceti minutách získává Kvitová přímým bodem z podání druhou sadu v poměru 6:3.

3:5
    Tvrdý míč do forehendu Kvitové a čistá hra pro Rusku.

2:5
    Kvitová bleskově získává pátý game ve druhém setu po čisté hře.

2:4
    Vítězný míč Marie Šarapovové k pravé čáře a přichází snížení ve druhém setu.

1:4
    Kvitová si udržuje své podání a navyšuje tak náskok již na čtyři jedna.

1:3
    Těsný aut Petry Kvitové a Šarapovová snižuje na jedna tři. Na podání teď půjde světová dvojka z Fulneku.

0:3
    Petra Kvitová potvrzuje důležitý brejk a vede již tři nula.

0:2
    Petra Kvitová bere Rusce podání a ujímá se vedení dva nula ve druhém setu!

0:1
    Petra Kvitová získává první game druhé sady a uvidíme, jak se jí povede v další průběhu utkání. Zatím to není ta suverénní tenistka, jakou známe.

6:2
    Tvrdý servis Rusky ukončuje po třicetišesti minutách první sadu. V ní vítězí Maria Šarapovová 6:2 a nečekaně snadno tak ovládá první set.

5:2
    Ta jej bohužel ke zklamání českých fanoušků využívá, Kvitová dala míček jen do sítě a je v kritické situaci.

4:2
    Míček Petry Kvitové z forehendu letí do autu a Ruska tak potvrzuje získaný brejk. Češka bude muset další podání vyhrát aby měla v prvním setu ještě šanci na obrat.

3:2
    Petra Kvitová dává jen do pásky a po osmnácti minutách je brejku opět Ruska. Kvitová je na sebe hodně naštvaná...

2:2
    Maria Šarapovová trefuje opět pásku a Petra Kvitová má své podání zpět. Servírovat ve čtvrtém gamu bude česká tenistka.

2:1
    Kvitová si výborně připravila útok, ale relativně jednoduchá smeč na síti míří do zámezí. Brejk Šarapovová využívá a bude jej muset v dalším gamu potvrdit.

1:1
    Přesný rožek kurtu nachází míček z rakety Marie Šarapovové a ta srovnává stav utkání.

0:1
    Snadná práce pro Petru Kvitovou a na podání jde nyní Ruska. Takovýto začátek zápasu si česká tenistka určitě přála.