Jihlava – Litoměřice 2:1 (kon.) | Ústí n/L – Chomutov 3:2 (kon.) | Kadaň – Šumperk 4:1 (kon.)
Beroun – Třebíč 0:2 (kon.) | Olomouc – Písek 2:3 (kon.) | Hr. Králové – Benátky n/J 2:4 (kon.)
Most – Havlíčkův Brod 4:3 (kon.)
Královští lvi Hradec Králové
2:4 (0:1, 1:1, 1:2)
HC Benátky nad Jizerou
cz Streda 25.01.2012, 18:001. liga (ČR)

55:57
    Patrik Moskal si odpyká dvě minuty za napadení a k tomu si za protesty vysloužil desetiminutový osobní trest. Tady zřejmě končí hradecké naděje.

51:36
    Následně se na důrazného Jana Bergera hrdinně vrhli hned dva hokejisté Benátek a strhla se menší mela, ze které rezultuje jeden trest pro každou stranu. Jiří Říha a Adam Rufer, oba dvě minuty za hrubost.

39:18
    Nakonec však přece vyloučení následuje! Čtyři minuty pro Jiřího Říhu za vysokou hůl a 46 sekund přesilovky pět na tři pro Hradec.

38:04
    Ján Niko trefil vysokou holí do obličeje Jana Bergera, takže si domácí v závěru třetiny zahrají další přesilovku.

34:13
    Ctibor Jech před brankou zasáhl Davida Roupce a nabízí domácím početní výhodu. Dvě minuty za nedovolené bránění.

28:21
    Minuta patnáct přesilovky pět na tři, a to pro změnu pro Benátky! Jiří Hendrich - 2 minuty za hákování.

27:36
    Ale poměr hráčů na ledě se srovná poté, co bylo Hradeckých ve hře šest.

26:16
    Benátky jdou vzápětí znovu do oslabení. Aleš Vála si vysloužil menší trest za vysokou hůl.

20:24
    No a Hradec si zahraje minutu a dvě vteřiny dvojnásobnou přesilovku! Za vyhození kotouče mimo kluziště pyká Jiří Říha.

19:26
    Benátky si však hru v plném počtu neužily příliš dlouho, Jaroslav Vlach pyká za držení protihráče.

16:43
    První přesilová hra také pro domácí. Ondřej Vitásek pyká za podražení.

07:41
    Teď už hlavní sudí zapískal, důvodem je faul domácího hráče. Václav Čížek - 2 minuty za vražení na hrazení.

Martin Voltr

Góly a asistencie: 21. Tvrdík (Čížek), 48. Kubica (Záhorovský) - 1. Krejčík, 26. Jonák (Skořepa, Skalický), 49. Skořepa (Jaroměřský), 53. Král (Víšek, Krejčík)

Královští lvi Hradec Králové: Čech (Blažek) – Čížek, Bendík, Roupec, Vágner, Poživil, Hendrich, Lesák – Kubeš, Tvrdík, Berger – Budínský, Koudelka "C", Moskal – Kubica, Záhorovský, Kadlec – Nosek, Rufer, Karpov – Macháň. Trenér: Jiří Mička.
    HC Benátky nad Jizerou: Vošvrda (Stejskal) – Jaroměřský, Vitásek, Říha, Vála "C", Niko, Pabiška – Krejčík, Král, Víšek – Skalický, Skořepa, Jonák – Vlach, Jech, Kopic – Weiss, Kellner, Liška. Trenér: Milan Černý.

Rozhodca: Kubičík – Adamec, Poruba.