Michalovce – Orange 20 4:1 (kon.)
HK DUKLA Ingema Michalovce
4:1 (3:0, 0:1, 1:0)
HK Orange 20
Nedeľa 22.01.2012, 17:00 • Zimný štadión Michalovce • 1. liga nadstavba o Play-off (SR)

43:01
    Dukla dala gól!
    Ďalší gól do Dovinovej brány pridáva MILOŠ PALOVČÍK! Asistencie: Martin Slovák, Ladislav Mucha.

38:39
    HK Orange 20 dalo gól!
    Minútu a pár sekúnd pred koncom druhej tretiny skórujú aj hostia. Znížiť stav sa podarilo MÁRIOVI LUNTNEROVI. Asistencie: Dávid Gríger, Peter Šohajda.

18:46
    Domáci využívajú presilovú hru o jedného hráča a zásluhou IVANA BORŽÍKA strieľajú svoj tretí gól v dnešnom zápase. Asistencie: Martin Opatovský.

08:11
    Domáci sa dostávajú do dvojgólového náskoku zásluhou MARTINA OPATOVSKÉHO! Asistencie: Martin Slovák, Ján Šeliga.

00:54
    Gólový účet stretnutia otvára IGOR MAJESKÝ! Asistencie: Rastislav Gašpar, Milan Mach.

Hľadáme spravodajcu pre tím HK DUKLA Ingema Michalovce. Viac informácií tu.

Góly a asistencie: 1. Majeský (Gašpar, Mach), 9. Opatovský (Slovák, Šeliga), 19. Boržík (Opatovský), 44. Palovčík (Slovák, Mucha) - 39. Lunter (Gríger, Šohajda)

HK DUKLA Ingema Michalovce: Kotvan - Boržík, Šeliga, Mucha, Hančák, Petruňa, Kadlubiak - Slovák, Palovčík, Opatovský - Majeský, Gašpar, Mach - Králik, Fajčák, Minčák - Pavličko.
    HK Orange 20: Dovina - Buri, Predajniansky, Dinda, Rusina, Valjent, Šohajda, Šimek, Chrkavý - Šoltés, Kolena, Horanský - Lunter, Daňo, Gríger - Šimurka, Šimun, Blaško - Török, Rehák, Koyš.

Rozhodca: Halecký - Hric, Bogdaň