Sparta Praha – Liberec 6:4 (kon.) | Pardubice – K. Vary 2:3 (kon.) | Litvínov – Vítkovice 0:2 (kon.)
Plzeň – Kometa Brno 4:3 (kon.) | Kladno – Berani Zlín 3:2 (kon.) | Třinec – Motor ČB 2:1 (po pr.)
HC VERVA Litvínov
0:2 (0:0, 0:2, 0:0)
HC Vítkovice Ridera
cz Nedeľa 22.01.2012, 17:30 • ZS Ivana Hlinky • Tipsport extraliga (ČR)

Zásahy brankářů ve třetí třetině 5:12. (19:49:43)

60:00

00:30
    Vítkovičtí čekají ve středním pásmu na puky, které se k nim odráží od domácích holí.

59:00
    Běží poslední minuta zápasu.

01:40
    Zakázané uvolnění Vítkovic.

02:40
    Kubinčák se prosmýkl mezi obránci a tváří v tvář brankáři trefil pouze Mílkovu masku.

03:18
    Hosté v plném počtu. Jareš trefuje od modré prvního clonícího hráče.

04:09
    Černý cloní před Málkem, ale bez efektu.

04:25
    První přesilovková řada po minutě vystřelila, vybojovala vhazování a jde střídat.

05:17
    Ručánský se napoprvé před Málkem neprosadil a pak již byl tvrdě zpacifikován Malíkem, který inkasuje 2 minuty za podražení.

06:50
    Třetí řada domácích si vytvořila optickou převahu, Trávníček rozděloval puky z poza branky, ale Kousalík nedokázal dvakrát trefit klec.

10:00
    T. Káňa si vzal kotouč na vlastní modré a zkusil si průnik se zakončením na Volkeho lapačku.

11:25

12:00
    Vítkovice se v přesilovce do zakončení netlačí.

13:31
    Ve středním pásmu podráží Kubát a bude vyloučen.

14:10
    Vítkovice kontrolují kotouč a s ním i stav zápasu.

16:43
    Trávníček doráží Hujsův pokus těsně mimo branku.

17:00

18:33
    Burger v úniku, Volke tentokrát vyjel dobře a zásahem mezi kruhy bere kapitánovi Vítkovic šanci.

19:05
    T. Káňa vyloučen na 2 minuty za zdržování hry (úmyslně posunutá branka).

40:01

Zásahy brankářů ve druhé třetině 10:14.

Další třetina začne přibližně v 19:17.

40:00

39:51
    Oba domácí se zapojili do přečíslení 3 na 1, které zakončuje střelou mimo Ručinský.

38:20
    Volke sám maří křižný pas na Káňu a následné vyhození Trávníčka se domácím málem vrátilo do sítě.

37:46
    Brejčák vyloučen na 2 minuty za napadení. Spolu s ním sedí na trestné lavici i Ručinský za hákování. Celé 2 minuty 5 na 3 pro Vítkovice.

36:20
    Jenáček trefuje opět z pozice mezi kruhy brankáře Vítkovic.

34:55
    Jarešův pokus od modré tečován vysoko nad. Domácím se opět střelecky nedaří.

32:28
    Vítkovice právě vstřelily branku!
    Domácí obrana opět vykombinována. Do prázdné branky tentokrát puk umístil RADIM HRUŠKA. Asistence: Lukáš Klimek, Marek Malík.

32:14
    Gerhát tlumí Burgerovu střelu zády a Kousalík je na ledě.

31:47

31:34
    Jareš vyhazuje.

31:08
    Bleskovou kličkou si Ujčík šel pro druhý dnešní zářez, ale jeho snahu tentokrát Volkem zhatil.

30:49
    Poměr sil na ledě se bleskově otočí. Hübl vyloučen na 2 minuty za sekání. 55 vteřin 4 na 3. pro Vítkovice, poté krátce 5 na 3.

30:11
    Za stejný faul na Strapáče usedá na trestnou lavici Kousalík.

29:44
    Za nedovolené bránění Černého dostává 2 minuty Szturc.

28:21
    Frolík z pravého kruhu do obránce a následně nad. Kousalík od modré do boční spojnice tyčí.

26:38
    Trávníček to zkusil po buly, ale nešel opět pouze lapačku brankáře Vítkovic.

26:11
    Jareš a Černý teď zpracováni u hrazení. Vítkovice vyhazují a máme zde i první diskuse se sudím Hribikem.

25:00
    Hübl nezkrotil kotouč před brankou a hosté vyhazují.

24:31
    Za hru vysokou holí vyloučen Klimek.

24:16
    Jenáček se od hrazení dostal až mezi kruhy, ale jeho střela švihem Málka nepřekvapila.

23:15
    Po srážce na modré čáře vyloučeni Szturc (nafilmovaný pád) a Jareš (podražení). Hraje se 4 na 4.

23:04
    Domácí opět nastěhováni před Málkem.

21:43
    Volke vyjel z branky proti kotouči, ale VIKTOR UJČÍK u něj byl dříve, následuje klička a bekhendové zakončení do prázdné branky. Asistence: Jan Káňa.

20:01

Zásahy brankářů v první třetině 7:13.

Další třetina začne přibližně v 18:19.

20:00

19:45
    Domácí jasně vedou na střely, ale Málek je ve formě.

17:20

16:00
    Domácí drží obranu soupeře v šachu, ale nedokážou si dát finální přihrávku.

15:20
    Punčochář vyloučen na 2 minuty za nedovolené bránění.

14:40
    Vítkovice se osmělují. Domácí obranu vyšachovaly na jeden dotek, ale Pohl minul.

13:18
    Neposedný kotouč se od hole jednoho z obránců odráží k Hüblovi, ten tečuje do tyče!

12:20
    Burger byl zapomenut u pravé tyč, kličkou položil Volkeho, ale netrefil branku!

11:18
    Kasík a Ovčačík ostřelují Volkeho od modré. Pohl v nebezpečné dorážce těsně před brankou trefil Volkeho.

10:10
    Trávníček vyhazuje po vyhraném buly.

09:57
    Hujsa fauluje Ujčíka v psámu Vítkovic a dostává 2 minuty za hákování.

09:30
    Strapáč zasažen pukem, hra přerušena.

07:55
    Vítkovice nedokázali rozehrát a téměř minutu strávily za vlastní brankou. Sudí píská buly po Málkově pravici, v extralize nevídaný jev.