Bolton – Macclesfield 2:0 (kon.) | QPR – MK Dons 1:0 (kon.)
Bolton Wanderers FC
2:0 (2:0)
Macclesfield Town FC
cz Utorok 17.01.2012, 21:00FA Cup

Pohárové utkání FA Cupu mezi Boltonem Wanderers a Macclesfieldem Town končí vítězstvím favorita, v poměru 2:0. Do další fáze poháru tak půjde Bolton. To je vše, přeji hezký zbytek večera. (22:55:50)

90+4
    Fairhurst z jedné z posledních akcí zamířil vedle pravé tyče.

90+4
    Běží poslední minuta nastavení.

90+1
    Elliott Hewitt (MAC) dostal napomenutí, v podobě žluté karty.

89
    Máme tu další střídání. Jonathana Batesona ne hřišti nahradí George Whiteoak.

86
    Kevin Davies stál dle sudího v ofsajdu, o protiútok se pokusí Macclesfield.

83
    Střídají také hosté. Matthew Hamshaw opouští trávník, opačným směrem jde Vinny Mukendi.

81
    Střídání domácích. Tuncay Sanli odešel ze hřiště a nahradil ho Michael O'Halloran.

77
    Dedryck Boyata (BOL) dostal žlutou kartu.

73
    Další rozehrání od rohového praporku hostů neskončilo gólem. Bogdan chytil míč do svých rukavic.

71
    Rohový kop hostů nepřesný...

69
    Hamshaw zahrával přímý kop, Macclesfield se ale snížení nedočkal.

65
    Přímý kop zahrával Hamshaw, centr se snesl na hlavu Browna, který ale gól nedal.

63
    Domácí střídají. Samuela Rickettse na trávníku nahradí Paul Robinson.

63
    Petrov zahrával rohový kop, ke kterého ale nic nebylo.

60
    Brown zahrával rohový kop, Bogdan chytil míč do svých rukavic.

57
    Boyata zblokoval soupeřovu střelu.

52
    Přímý kop zahrával Wheater, branka z této standardní situace nepadla.

48
    Akce domácích zastavena pro ofsajd.

47
    Mark Davies (BOL) je prvním hráčem potrestaným žlutou kartou.

46
    Hosté na začátku druhé půli střídali. Sama Wedgburyho nahradil Waide Fairhurst.

45+2
    Daniel stál dle pomezního sudího v ofsajdu.

45+1
    Běží nastavený čas.

42
    Pokus o útok Rileyho neůspěšný.

38
    Střela z kopačky Hamshawa těsně minula pravou tyč.

Bolton právě vstřelil branku!
    Bolton se dostává do dvoubrankového vedení. MARTIN PETROV zamířil přesně k levé tyči a nedal hostujícímu brankáři šanci - 2:0.

23
    Petrov vystřelil z dvaceti metrů, Veiga dokázal míč vyrazit.

21
    Sudí teď dali možnost domácím přímého kopu, kterého se zmocnil Riley. Jeho centr směřující na levou tyč žádného spoluhráče nenašel.

19
    Centrovaný míč Petrova zblokoval Bateson.

17
    Bateson nedokázal nasměrovat míč mezi tyče.

14
    Útok Diagneho zastavil sudí, jež odpískal postavení mimo hru.

9
    Sanliho centr odvrátil do bezpečí Hamshaw.

8
    Přímý kop pro domácí.

6
    Hosté se dožadují standardní situace, hlavní sudí je ale jiného názorau a Bogdan bude odkopávat od své brány.

3
    Diagne stál v ofsajdu.

1
    Domácí jdou bleskově do vedení. KEVIN DAVIES posílá Bolton do vedení, již v první minutě, když se prosadil přízemní střelou, do středu brány - 1:0.

1

Bolton Wanderers FC: Bogdan - Riley, Wheater, Boyata, Ricketts, Sanli, Davies, Reo-Coker, Petrov, Davies, Klasnič.

Macclesfield Town FC: Veiga - Bateson, Brown, Brisley, Tremarco, Wedgbury, Mendy, Hamshaw, Daniel, Hewitt, Diagne.

Rozhodčí: .

Anglický FA Cup dnes pokračuje odvetnými zápasy. Bolton Wanderers vyzvou na svém hřišti fotbalisty Macclesfieldu. První vzájemný, pohárový duel v Macclesfieldu skončil nerozhodným výsledkem 2:2.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 21:00.