HC Prešov 07
6:3 (2:2, 3:1, 1:0)
HK Orange 20
Pondelok 16.01.2012, 17:001. liga nadstavba o Play-off (SR)

Prešov potvrdil rolu favorita a porazil našu reprezentáciu do 20 rokov 6:3. Prajem Vám príjemný zvyšok večera. (19:02:07)

60:00

59:03
    Domáci pôjdu do troch. Ladislav Hopkovič 2 minúty za držanie.

57:48
    Vylúčenie na strane hostí. Richard Buri 2 minúty za nedovolené bránanie.

58:54
    Domáci druhykrát v zápase zle striedali a tak si hostia zahrajú presilovú hru, Prešov 2 minúty za veľa hráčov. Hraje sa 4 na 4.

54:13
    Prešov dal gól!
    Domáci dvojnásobnú výhodu využívajú gólom obráncu MICHALA KOMU. Asistencie: Slavomír Vorobel, Pavol Segľa.

52:52
    Hostia pôjdu do troch. Tomáš Rusina vyhodil puk do hľadiska a dostáva 2 minúty za vyhodenie puku. Domáci hrajú 1:27 5 na 3.

52:25
    Vylúčenie na strane hostí. Milan Kolena 2 minúty za nedovolené bránenie.

Dnešné stretnutie sleduje 254 divákov.

40:01
    Začala tretia tretina.

40:00
    Druhá tretina skončila.

38:34
    Vylúčenie na strane domácich, Pavol Segľa 2 minúty za držanie.

HC 07 Prešov: Zima - Hopkovič, Popela, Špila, Obuch, Vorobel, Koma - Hajnik, Horský, Haas - Bednár, Caban, Raček - Jonák, Kubus, Segľa - Kivader, Chovan, Cmorej

HK Orange 20: Sabol (Dovina) - Buri, Predajniarsky, Šimek, Šohajda, Chrkavý, Rusina, Dinda, Valjent - Štrauch, Kolena, Horanský - Blaško, Šimun - Rehák, Šoltés

Rozhodca: T. Orolín - V. Snášel, T. Rovenský..

28:50
    Vylúčenie na strane Prešova, Ľubomír Caban dostáva 10 minútový osobný trest za nešportové správanie.

28:08
    Po 11 sekundách je tu ďalší gól Prešova, ďalším dvojgólovým strelcom v dnešnom stretnutí je VLADIMŔ KUBUS. Asistencie: Michal Koma, Pavol Segľa.

27:57
    Gólové hody pokračujú, IVAN RAČEK prekonal bezmocného Sabola v bránke hostí. Asistencie: Ľubomír Caban, Miloš Bednár.

26:17
    HK Orange 20 dalo gól!
    Prešov sa z vedenia dlho neradoval, DENIS ŠIMURKA vyrovnáva svojím druhým gólom v stretnutí. Asistencie: Dávid Gríger, Marko Daňo.

24:09
    Domáci sa v oslabení dostávajú prvykrát do vedenia v dnešnom stretnutí, keď hosťujúca obrana neubránila MAREKA HORSKÉHO. Asistencia: Ľubomír Chovan.

23:07
    Ďalšie vylúčenie na domácej strane. Pavol Segľa 2 minúty za hákovanie. Hostia majú ideálnu príležitosť sa dostať opäť do vedenia v presilovke 5 na 3, ktorá bude trvať 7 sekúnd.

Miroslav Samseli

Góly a asistencie: 3. Kubus (Vorobel, Segľa P.), 9. Bednár (Caban), 25. Horský (Chovan Ľ.), 28. Raček (Caban, Bednár), 29. Kubus (Koma, Segľa P.), 55. Koma (Vorobel, Segľa P.) - 2. Gríger (Šimurka), 6. Šimurka (Daňo), 27. Šimurka (Gríger, Daňo)

HC Prešov 07: Zima - Hopkovič, Popela, Špila, Obuch, Vorobel, Koma - Hajnik, Horský, Haas - Bednár, Caban, Raček - Jonák, Kubus, Segľa - Kivader, Chovan, Cmorej

Rozhodca: T. Orolín - V. Snášel, T. Rovenský.