Bardejov – Orange 20 7:3 (kon.)
HK Bardejov
7:3 (3:2, 1:0, 3:1)
HK Orange 20
Nedeľa 15.01.2012, 17:30 • Zimný štadión Bardejov • 1. liga nadstavba o Play-off (SR)

Vítame Vás pri on-line prenose. Stretnutie začína o 17:30.

00:01
    Stretnutie práve začalo.

03:04
    Bardejov dal gól!
    Gólový účet tohto stretnutia otvára domáci ERIK BELUŠÁR! Asistencie: Peter Česelka.

04:29
    HK Orange 20 dalo gól!
    Vyrovnávajúci gól nenechal na seba dlho čakať. Hostia vyrovnali zásluhou gólu z hokejky MILANA KOLENU. Asistencie: Marko Daňo, Richard Buri.

12:00
    Vylúčenie na strane hostí. Za držanie si odchádza na dve minúty sadnúť Tomáš Rusina.

15:47
    Hosťom sa podarilo obrátiť priebeh stretnutia vo svoj prospech. Druhý gól do Andreaninovej siete pridáva STANISLAV HORANSKÝ. Asistencie: Patrik Koyš.

16:20
    Domáci sa nenechali zahanbiť a za necelú minútu dokázali gólom z hokejky VILIAMA KNAPA vyrovnať stav stretnutia. Asistencie: Ľubomír Sabol.

18:30
    Domáci otáčajú stretnutie z 1:2 na 3:2 vo svoj prospech gólom z hokejky JURAJA DANCSÁKA. Asistencie: Marek Nagy, Jozef Molnár.

20:00
    Prvá tretina skončila.

20:01
    Začala druhá tretina.

22:58
    Presilová hra pre domácich. Podrazením sa previnil Milan Kolena.

32:02
    Vylúčenie na strane domácich. Dve minúty za hákovanie si odsedí Milan Takáč.

32:32
    Dvojnásobná presilová hra pre hostí. Tentokrát sa podrazením previnil Andrej Šimo.

35:07
    Domáci dokázali oslabenie o dvoch mužov ubrániť a vzápätí skórovať! Tentokrát prekonal Sabola MARTIN GAJDOŠ. Asistencie: René Schneider, Erik Belušár.

40:00
    Druhá tretina skončila.

40:01
    Začala tretia tretina.

47:46
    Domáci Bardejovčania pridávajú do Sabolovej siete ďalší pekný kúsok. Tentokrát sa o gól postarala hokejka VLADIMÍRA MOJDISA. Asistencie: Jozef Molnár, Juraj Dancsák.

50:37
    Neprešli ani tri minúty a Sabol zostal opäť s pukom za svojím chrbátom. Gól vsietil RENÉ SCHNEIDER. Asistencie: Marek Náhlik.

53:46
    Vylúčenie na strane domácich - René Schneider - 2 minúty za zovretie puku rukou.

57:01
    Vylúčenie na oboch stranách za hrubosť - Michal Školiak a Viliam Knap z Bardejova a Marko Daňo si odsedia po dve minúty.

58:06
    Presilovú hru o jedného muža sa podarilo využiť hosťom. Gól vsietil PATRIK KOYŠ. Asistencie: Richard Buri.

59:07
    Za jednu minútu a jednu sekundu prišla gólová odpoveď domácich. Sabola tentokrát prekonal JURAJ DANCSÁK. Asistencie: Jozef Molnár, Milan Takáč.

60:00
    Koniec zápasu. (19:29:31)

Góly a asistencie: 4. Belušár (Česelka), 17. Knap (Sabol), 19. Dancsák (Nagy, Molnár), 36. Gajdoš (Schneider, Belušár), 48. Mojdis (Molnár, Dancsák), 51. Schneider (Náhlik), 60. Dancsák (Molnár, Takáč) - 5. Kolena (Daňo, Buri), 16. Horanský (Koyš), 59. Koyš (Buri)

HK Bardejov: Andreanin - Takáč, Šimo, Polaček, Školiak, Gajdoš, Valentín, Mojdis - Knap, Sabol, Mihalič - Jokeľ, Náhlik, Schneider - Nagy, Dancsák, Molnár - Belušár, Česelka.
    HK Orange 20: Sabol - Buri, Rusina, Šimek, Šohajda, Chrkavý, Valjent - Daňo, Kolena, Horanský - Blaško, Šimun - Koyš, Rehák, Šoltés.

Rozhodca: Jura - Bogdaň, Smerek